Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport ostatnimi czasy zaniża loty, nie wiem co jest tego powodem, ale nie wygląda to dobrze... :D

Fitness ? dla napalonych panów przed ekranami, nabijają słupki oglądalności na pięknych paniach w strojach sportowych. :D

T-Mobile Ekstraklasa, prostacka liga piłki nożnej, nie wnosząca nic do sportu, co reportaż na Canal+Sport to pokazują realia piłkarzy z Policją itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Eurosport zaniża loty spowodowane jest coraz większą [beep]ością właścicieli praw. Ciągle podbijają cenę, nie patrząc na to, że jest na świecie kryzys. I w związku z tym, liczą, że dużo więcej zarobią, sprzedając prawa oddzielnie do każdego kraju zamiast tak jak kiedyś, Eurosportowi na raz, na pół Europy. Swoją drogą to ciekawe, czy faktycznie lepiej wychodzą np. na sprzedawaniu MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raz,ale przerywanie transmisji meczu tenisowego by nadać magazyn- na to wytłumaczenia nie ma żadnego.

Warto dodać,że Eurosport 2 nie przeprowadzi transmisji poniedziałkowego spotkania.W tym samym czasie transmisja tenisowego French Open.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam od kilku dni tenis na kanałach "Eurosportu" i jestem BARDZO zirytowany tym, że praktycznie rzadko, który mecz pokazują w całości, bez przerw i bez przełączania transmisji, w trakcie meczu z jednego kanału na drugi...

 

Wiele można zarzucić "TVP", albo "Polsatowi", ale u nich, albo takich przypadków w ogóle nie ma (albo ja niezauważyłem), albo są rzeczą naprawdę wyjątkową.

 

Jeśli "Eurosport" nie może pokazywać wszystkich meczów na żywo (a teoretycznie mogliby, bo przecież mają do dyspozycji w zasadzie cały transponder 11240V), to powinni sprzedać te spotkania, które im się nie mieszczą innym stacjom ("TVP Sport" i "Polsat Sport" wzieliby na pewno te mecze z otwartymi rękami).

 

W ogóle denerwuje mnie taka postawa stacji, jeśli chodzi o transmisje sportowe, że: "Nie zmieścimy na naszych kanałach wszystkich transmisji, ale mamy WYŁĄCZNE prawa i z nikim się nie podzielimy !", bo to jest po pierwsze szkodzenie sobie, bo po co płacić za coś czego się i tak nie wykorzysta, a po drugie i NAJWAŻNIEJSZE szkodzenie widzom, bo w imię walki z konkurencją pozbawia się ich możliwości obejrzenia całej imprezy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport nadaje w kilkunastu krajach i niby jak mieliby się dzielić tymi prawami? Dlatego też tak się przełączają. Niech w każdym kraju widz ma szansę rzucić okiem na grę swojego rodaka. W tej fazie turnieju mecze raczej nie są jakoś wyjątkowo ekscytujące więc takie przeskoki nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest dobrze tak jak jest. Jest jeden mecz, a przy okazji podgląd co się dzieje na innych kortach. Eurosport jest też zadowolony bo nie strzela sobie w kolano odsprzedając mecze. Mają turniej u siebie i jak ktoś chce go oglądać to włącza Eurosport a nie TVPSport. Czy w ogóle to jest jakaś telewizja, która daje możliwość wybrania sobie z którego kortu chcemy oglądać transmisje? Bo akurat w transmisjach z tenisa w zagranicznych tv orientuję się słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunkore przecież rozgrywki Australian Open, Roland Garros i US Open pokazuje Eurosport na obu swooich kanalach czyli Eurosport i Eurosport 2. I to Eurosport jako jedyny dzięki usłudze Eurosport Player daje możliwość wyboru meczu,bo można obejrzeć spotkanie,które n ie jest pokazywane przez stację telewizyjną Eurosport i Eurosport 2. W Ipli możesz obejrzeć tylko spotkania pokazywane przez kanały TV Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore Australian Open jest w Eurosporcie na wyłączność w EU i tylko oni moga odsprzedać sublicencje. Roland Garros nie jest ekskluzywnie w Eurosporcie i każda stacja może wykupić prawa na dany kraj od MP&Silva. Ale tego nie robią bo po co jak jest na eurosporcie który jest wszędzie. Prosta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoris pisałem o tym,że usługa Eurosport Player oprócz spotkań nadawanych przez kanały tej stacji oferuje transmisje z innych kortów. Podczas Wimbledonu , który pokazuje Polsat Ipla nie oferuje transmisji z innych kortów i to wielki minus . Ipla wzmocniła swoją ofertę o kanały Eurosportu,ale dla fana tenisa lepiej opłaca się wykupić Playera ,bo ma transmisje nie tylko z anten Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu w Eurosport m.in.: Eurosport Speedway Best Pairs, FIFA Mistrzostwa Świata do lat 20, turniej tenisowy "Roland Garros", ATP Queens, ATP/WTA Eastbourne, 100. edycja Tour de France, wyścig kolarski "Criterium du Dauphine", wyścig "Le Mans 24 Godziny", Rajd Ypres, Drużynowe Mistrzostwa Europy.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...