Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosporty się obronią, zaletą ich jest przede wszystkim wszechstronność pokazywanych tam dyscyplin i praw sportowych. Chociaż utrwaliło się w ostatnich latach przekonanie Eurosport 2=Bundesliga. 

 

Wielu abonentów np. w NC+ ma Eurosport 2 zakupiony jako dodatek za 4,99 - czy dałbym tego piątaka za jeden mecz Ekstraklasy i inne transmisje obejrzane od święta? Chyba nie. ;)

Ale dużego spadku w dół jednak nie unikną, największą oglądalność na tym kanale miała Bundesliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, to ten utwór leci zawsze na zakończenie transmisji z przynajmniej skoków narciarskich w Eurosporcie, choć też to słyszałem po transmisji z narciarstwa dowolnego ;)

 

O właśnie, się zastanawiałem, co to za numer był, jak dziś oglądałem konkurs. Dzięki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to kupił C+ i odsprzedał licencję, więc to jest chyba inaczej.

Od sezonu 18/19 Liga Mistrzów gra w formacie 2 mecze o 19 i 6 o 21, gdyby Eurosport dostał jeden mecz o każdej porze to by byli pewnie ukontentowani.

Mimo że Elevenowi po tym sezonie kończy się 2 liga Angielska+Puchar Ligi Angielskiej to nie sądzę że Eurosport o to powalczy, mimo że mają prawa na Norwegie i Rosję gdzie zapłacili 100 tyś euro :lol2:

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ich współpraca z C+ układa się bardzo dobrze więc mogą połączyć siły żeby wspólnie zatrzymać Eleven.

No mogą mogą ale jednak Eurosport jest strasznie nastawiony na sporty zimowe i to jest największy problem, ale zobaczyć LM w Eurosporcie to marzenia, oczywiście z dobrym komentarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mecze Bundesligi przyciągają najwięcej widzów do Eurosportu 2, ale czy to oznacza, że bez nich wartość tego kanału spadnie do poziomu SportKlubu, a może nawet oba Eurospory zakończą nadawanie. Z całym szacunkiem dla zwolenników piłki nożnej, ale nie, ponieważ oferta Eurosportów nadal jest bogata. Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem tego, aby Eurosport inwestował w lokalne ligi piłkarskie, ponieważ to jedynie psuje prawdziwy wizerunek tych kanałów, które w przeciwieństwie do lokalnej konkurencji stawiają głównie na sporty międzynarodowe, często z mało popularnych w Polsce dyscyplin.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...