Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłeś oglądać transmisji na TVP Sport bo jej tam nie było. Transmisja była na TVP 1.

 

Położyłem się spać o 22:00, budzik zadzwonił o 1:45 i oglądałem prawie cały konkurs. Momentami oczy mi się przymykały na dłużej. Później spałem od 4:20 do 8:10. Razem ponad 7 godzin snu i nie czuję się niewyspany.

 

Liczyłem do ostatniej chwili na konkurs w polskim oknie, przeliczyłem się. Nie rozumiem Eurosportu. Podczas konkursu w Zakopanem tworzą studio, komentują ze skoczni, mimo tego, że nie musieli tego robić bo i tak transmisja była w wersji międzynarodowej. Z jednego konkursu w wersji międzynarodowej była zaplanowana transmisja tylko z 2. serii bo nakładało się z biathlonem - wtedy zrobili polskie okno by konkurs był w całości. Pompują i promują skoki mocno, a jak jest wolne miejsce i nic nie przeszkadza to brak transmisji. Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się taka rozpiska na wszystkie dosłownie prawa, z konkretnie wymienionymi latami, a w przypadku niepełnych praw, to to też z wyszczególnieniem tego co obejmują (jak np. Ekstraklasa i UEFA Europa League na Polskę) na każdy region Eurosportu na świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eurosporcie:

Poniedziałek, 13.02:

09:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - zjazd do kombinacji mężczyzn
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - slalom do kombinacji mężczyzn
16:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 18:30)
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
20:15 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 23:55)
20:15 E2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - VfL Bochum (+ wstęp od 20:00)

Wtorek, 14.02:

11:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - zawody drużynowe
11:45 E2 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu - kwalifikacje
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 18:30)
18:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - ceremonia medalowa
20:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 23:55)

Środa, 15.02:

09:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE KOBIET: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu
11:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu
13:45 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - bieg indywidualny kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 15:30)
15:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Andalusia - 1. etap (do 17:00)
17:00 E2 KOLARSTWO: Tour of the Algarve - 1. etap (do 18:00)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 23:55)

Czwartek, 16.02:

09:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
10:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:00 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - bieg indywidualny mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 15:30)
15:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Andalusia - 2. etap (do 17:00)
17:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: FK Krasnodar - Fenerbahçe SK
17:00 E2 KOLARSTWO: Tour of the Algarve - 2. etap (do 18:00)
19:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Borussia Mönchengladbach - ACF Fiorentina
21:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Manchester United FC - AS Saint-Étienne
23:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 23:55)

Piątek, 17.02:

09:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Czterech Kontynentów (do 14:00)
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:00 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - sztafeta kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 15:30)
15:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Andalusia - 3. etap (do 17:00)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna (+ wstęp od 17:40)
18:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - ceremonia medalowa
20:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 22:55)
20:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen (+ wstęp od 20:05)

Sobota, 18.02:

08:30 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu
09:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu kobiet
10:45 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Otepää - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
11:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Czterech Kontynentów (do 14:00)
12:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu kobiet
14:00 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - sztafeta mężczyzn
15:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha Berlin BSC - FC Bayern Monachium (+ wstęp od 15:15)
18:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - ceremonia medalowa
18:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SC Freiburg
20:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship - wyścig w Buenos Aires
21:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz półfinałowy (do 23:25)

Niedziela, 19.02:

09:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd slalomu mężczyzn
10:15 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Otepää - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
10:45 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - bieg ze startu wspólnego kobiet
11:45 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Otepää - bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
12:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz - ceremonia medalowa
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 15:30)
14:15 E1 BIATHLON: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
15:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - RB Lipsk
17:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 22:55)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mateusz Juza to wszystkich zjadal na śniadanie w tym Eurosport... Komentarz jest tam na poziomie dna. Jak Borek albo Janisz nie komentuje piłki to jest dramat! Az sie boje kto Manchester United mi skomentuje w czwartek... Pewnie Tomasz livescore przepraszam Lach :( czyli juz mogę zapomnieć że obejrze pp 23 mecz w retransmisji bo on poda mi wyniki z całego świata przy okazji meczu zamiast komentować mecz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie już tu kiedyś padło, ale miewacie przycinki na E2 HD? Teraz jak się ogląda kwalifikacje w skokach to strasznie to irytuje przy oglądaniu.

Nomen omen takie przycinki są też na Polsat Sport News HD z tej samej częstotliwości (12284) co drugi Eurosport... Na HBO HD z tych parametrów przycinek nie zauważyłem. Miewa też tak ktoś, czy pozostaję samotnym wyjątkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mateusz Juza to wszystkich zjadal na śniadanie w tym Eurosport... Komentarz jest tam na poziomie dna. Jak Borek albo Janisz nie komentuje piłki to jest dramat! Az sie boje kto Manchester United mi skomentuje w czwartek... Pewnie Tomasz livescore przepraszam Lach :( czyli juz mogę zapomnieć że obejrze pp 23 mecz w retransmisji bo on poda mi wyniki z całego świata przy okazji meczu zamiast komentować mecz!!!

Podobną praktykę przy okazji meczów Premier League stosuje amerykański NBC Sports Network tyle, że tu zamiast "Lacha natręta" mamy wyniki meczów przy oznaczeniu LIVE i zmieniają się one mniej więcej co 5 sekund: 

 

A71nVV3OTm_42423423423.png

Jakby tego było mało to NBC po zakończeniu pierwszych 45 minut głównego meczu na swojej antenie przełącza się na te mecze które wciąż trwają aż do ostatniego gwizdka. Potem po reklamach walą skróty wszystkich bramek, krótka rozmowa w przerwie i to samo powielają gdy mecze się kończą. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to Lach (i inni jemu podobni) działa trochę na szkodę stacji, zwłaszcza wtedy gdy zdradza wynik meczu, którego obszerny skrót przedziela spotkanie o godzinie 15:30 z tym o godzinie 18:30. A już najlepszy agregat to Hajto, który podczas jednego z sobotnich meczów wylatuje z tekstem, że wczoraj oglądał na żywo Napoli i że Zieliński rozegrał wspaniałe zawody dając wszystkim do zrozumienia, że olał w piątkowy wieczór Eurosport 2 na rzecz Eleven. Nie pierwszy raz zdarza mu się reklamować transmisje konkurencji. Pamiętamy te teksty gdzie Tomek "robił" jakąś nudną transmisję Bayernu i ekscytował się meczem bodaj w Canal+ zdając nam relację co tam się dzieje hahaha. Nie mogłem ze śmiechu usiedzieć w fotelu. Pozostaje mi tylko pogratulować marketingowcom z Eurosportu udanego doboru komentatorów i ekspertów  :aha:  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie już tu kiedyś padło, ale miewacie przycinki na E2 HD? Teraz jak się ogląda kwalifikacje w skokach to strasznie to irytuje przy oglądaniu.

Nomen omen takie przycinki są też na Polsat Sport News HD z tej samej częstotliwości (12284) co drugi Eurosport... Na HBO HD z tych parametrów przycinek nie zauważyłem. Miewa też tak ktoś, czy pozostaję samotnym wyjątkiem? :)

U mnie to występuje na Polsacie Sport News HD i jest to tak bardzo uciążliwe, że nie da się tam nic oglądać... :/ Ale na ES2 HD też mi się zdarzają przycinki, ale małe. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie już tu kiedyś padło, ale miewacie przycinki na E2 HD? Teraz jak się ogląda kwalifikacje w skokach to strasznie to irytuje przy oglądaniu.

Nomen omen takie przycinki są też na Polsat Sport News HD z tej samej częstotliwości (12284) co drugi Eurosport... Na HBO HD z tych parametrów przycinek nie zauważyłem. Miewa też tak ktoś, czy pozostaję samotnym wyjątkiem? :)

Niedawno leciała powtórka kwalifikacji na eurosporcie 2 i też zauważyłem przycinający się obraz. Podobny problem zauważyłem na eurosporcie, a nawet ostatnio na tvp1 hd podczas pierwszego konkursu w Sapporo. Czym to może być spowodowane. Czy to wina nadawcy czy może złego ustawienia anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...