Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to występuje na Polsacie Sport News HD i jest to tak bardzo uciążliwe, że nie da się tam nic oglądać... :/ Ale na ES2 HD też mi się zdarzają przycinki, ale małe. :)

Ja miewałem takie przycinki w sportowych kanałach Polsatu, rzadko, bo rzadko, ale się zdarzały. Jednak po wymianie dekodera na nowszy model już ich nie zauważam. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość Igrzysk będzie w Polskim paśmie programowym, do tego Polskie audycje w ich trakcie prosto z Korei, komentatorzy na miejscu, oprawę robią szokującą bo w końcu to jednak Azja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że idą w polskie okienka, wszystko co najważniejsze dla Polaka będzie można zobaczyć w Eurosporcie. ;) Z drugiej strony jest i wada bo tak to można byłoby zawsze liczyć na jakąś różnorodność, tak to pewnie będzie więcej dubli z TVP, Player i tak na ten okres będzie niezbędny. :) Dobrze, że też w końcu zaangażują i drugi kanał, bo do Londynu tam transmisji nie było. :) No i ciekawi to ich wieczorne show.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku lutego juz jest w Eurosport ;)

Pewnie lepszą ofertę dostał

 

PS. Wiadomo kto juz jakie mecze LE dziś komentuje?

 

Oby bez Lacha, oby bez Lacha. Oby bez Lacha!! Bo dziś trzy mecze na Eurosport ogladam bo mają najlepsze propozycje z tychże godzin. No i fajnie że o 17 Krasnodar z Fenerbahce będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz musiałem przeoczyć, nie było nigdzie jakiejś informacji.

Rudziński może przeszedł z powrotem, bo miał dość upolitycznionej TVP (patrz gloryfikowanie Andrzeja podczas konkursów w Polsce).

 

Ale też dziwne, bo przeszedł do TVP, tam nagle podczas skoków czasem [beep]ył jak potłuczony, wrócił do Eurosportu i wróci mu tez umiejetność świetnego komentarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to bedzie z Eurosportem teraz. Sadzilem, ze ludzie tam zarzadzajacy maja glowe na karku i pomimo tej chorej (i raczej niepotrzebnej) akcji z wykupieniem Igrzysk zostawili kase na Bundeslige - jak sie okazalo, jednak nie zostawili. Bundesliga ogladalnosc ma naprawde dobra, te ligi z Eleven sie nawet nie umywaly.

Masakra po prostu.

 

Co do europejskich pucharow - Eurosport ma prawa na spolke z Canal+ i TVP - maja tez taki limit wlasnie, dlatego wiecej meczow nie transmituja.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosporty się obronią, zaletą ich jest przede wszystkim wszechstronność pokazywanych tam dyscyplin i praw sportowych. Chociaż utrwaliło się w ostatnich latach przekonanie Eurosport 2=Bundesliga. 

Wielu abonentów np. w NC+ ma Eurosport 2 zakupiony jako dodatek za 4,99 - czy dałbym tego piątaka za jeden mecz Ekstraklasy i inne transmisje obejrzane od święta? Chyba nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...