Jump to content

Recommended Posts

Brak transmisji drugiego konkursu w Saporro?

Eurosport potwierdził, że nie będzie nocnej relacji drugiego konkursu w telewizji na żywo.

A na Eurosport Player też nie będzie?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Będzie w Eurosport Player.

A wiecie jak to było dzisiaj z kwalifikacjami?

Miały być o 9:45, potem o 8:30, a były o 8:00. W Eurosporcie 1 nie było transmisji. Była w Eurosporcie 2? 

Jak live o 10:00, jak one były o 8:00?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Byly o 10.00. Na stronach typu skijumping.pl  podawano bledna godzine rozpoczecia dzisiejszych kwalifikacji. Stad cale zamieszanie.

Przepraszam, rzeczywiście były o 10:00, rano tak szybko zajrzałem na sport.pl i tam były wyniki I i II treningu i coś tam było o kwalifikacjach i widocznie coś źle spojrzałem.

Powtórka kwalifikacji będzie w Eurosporcie 1 dziś o 16:00.

A dziwne, że II konkursu nie będzie na żywo w E1, żeby było jeszcze "śmieszniej" w tym czasie będzie powtórka pierwszych zawodów.

Taka ich polityka, oprócz AO i MLS odpuszczają wszystko co w nocy ostatnimi czasy....

Edited by bart18

Inauguracyjny mecz z Chorzowa komentują Tomasz Lach i Maciej Żurawski. Mam nadzieję, że przyłożą się do transmisji.

Tym sposobem wszystkie konkursy PŚ w skokach narciarskich liuve wyłącznie w TVP. 

Inauguracyjny mecz z Chorzowa komentują Tomasz Lach i Maciej Żurawski. Mam nadzieję, że przyłożą się do transmisji.

Cudownie, że można było przełączyć na dźwięk ze stadionu. :)

Co dzisiaj Tomek Hajto opowiada? Grosik na ,,dziwnej dla siebie'' pozycji numer 10. Ja rozumiem, że nie miał jak obejrzeć meczu Hull City, bo musiał jakoś trafić do studia Eurosportu, ale niech się nie posiłkuje tylko flashscorem.. :)

Widzisz to taki wspaniały ekspert. Obejrzał pewnie skład podany na jakiejś stronie internetowej i daje swoje mądrości. Nie słyszałem tego bo zmieniłem na angielski komentarz jak zwykle kiedy Hajto "komentuje". 

Mecz Bayernu straszna męczarnia... nudaaaaaaaa. Wyglądało to tak jakby się umówili, że Ingolstadt ma przegrać, ale bez rozjechania walcem. 

Edited by the cable guy

Mam wrażenie, że komentatorzy Eurosportu siedzą przez całe mecze na stronie z wynikami typu flashscore.... :) Bo mówią tylko non stop o bramkach, zmianach, czy nawet kartkach w innych meczach... :)

Cudownie, że można było przełączyć na dźwięk ze stadionu. :)

Tzn. to byla angielska sciezka dzwiekowa - nie bylo tam komentarza, dlatego byl dzwiek ze stadionu. Nie wiem, jak to na prawde dziala. Czy wczoraj po prostu odpuscili komentarz, czy podczas meczow Ekstraklasy juz definitywnie nie ma angielskiego komentarza? Jeszcze jakis czas temu na pewno takowy byl.

Nie ma komentarza bo i mecze Ekstraklasy od tego sezonu są tylko w polskim oknie Eurosportu.

Edited by bart18

Pieczatowski, widać, nadal będzie komentował zawody w skokach, dzisiaj komentował z Błachutem. Pewnie w kolejnych konkursach będą się wymieniać, jak to np. jest w kolarstwie, czy w narciarstwie alpejskim.

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Ja to bardzo żałuję, że Eurosport nie pokaże zawodów o 2:00 w nocy. :> Będę musiał słuchać Snopka. :(

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Nie ma komentarza bo i mecze Ekstraklasy od tego sezonu są tylko w polskim oknie Eurosportu.

Dzieki za wyjasnienie - nie interesowalem sie zbytnio, Ekstraklase ogladam tylko na Canal+ (glownie dlatego, ze podczas meczow emitowanych na Eurosportach nie ma mnie jeszcze w domu).

Dzięki za "pokazanie" zwycięstwa Kamila. Jeśli tak mają wyglądać IO to po [...] je kupowali?

Edited by Barti
Na forum nie stosujemy wyrażeń wulgarnych. Również w postaci skrótów.

Również i mnie coś podkusiło żeby podczas transmisji Ekstraklasy zmienić na angielski. I niespodzianka - odgłos stadionu. Fajnie jak dla mnie, a że mecz słaby to i komentarz zbędny. Rzadko oglądam transmisję w Eurosporcie i dlatego moje zdziwienie.

Dzięki za "pokazanie" zwycięstwa Kamila. Jeśli tak mają wyglądać IO to po [...] je kupowali?

Jak będą nocne transmisje z IO to może też nie będą pokazywać. :lol2:

Ale przeżywacie... Jestem ciekaw, kto z was w nocy specjalnie "zarywał nockę" dla skoków? Rano na Eurosporcie 2 była retransmisja z komentarzem Rudzińskiego i Błachuta. Sam oglądałem rano nie znając wyniku konkursu.

Ja tam oglądałem live. Zdaje się,że Eurosport to kanał płatny, ludzie płacą za dostęp do niego i mają prawo wymagać by była transmisja. Jednak Eurosport po przejęciu przez jankesów zdecydowanie obniżył swoje standardy.