Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu na żywo w Eurosporcie:

 

Poniedziałek, 19.12:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40)

20:15 E2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Nürnberg - 1. FC Kaiserslautern (+ wstęp od 20:00)

 

Wtorek, 20.12:

 

10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Courchevel - 1. przejazd slalomu giganta kobiet

13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Courchevel - 2. przejazd slalomu giganta kobiet

20:00 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - FC Augsburg

 

Środa, 21.12:

 

13:30 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Innichen

20:00 E2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - RB Lipsk

 

Czwartek, 22.12:

 

13:30 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Innichen

17:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio - 1. przejazd slalomu mężczyzn

20:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio - 2. przejazd slalomu mężczyzn

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamczuch z Makowa Podhalańskiego znowu kłamie na wizji oszukując telewidzów zmyślonymi informacjami  :roll:  :sciana: , a Borek jak ten piesek-zabawka w samochodzie nawet go nie poprawi... Masakra, gdzie się podziała w tym zawodzie rzetelność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamczuch z Makowa Podhalańskiego znowu kłamie na wizji oszukując telewidzów zmyślonymi informacjami  :roll:  :sciana: , a Borek jak ten piesek-zabawka w samochodzie nawet go nie poprawi... Masakra, gdzie się podziała w tym zawodzie rzetelność? 

No właśnie, czym Borek podpadł tym razem, żeby nazywać go kłamczuchem? Kilka razy coś palnął bez sensu i tyle. Ja jednak jestem zdania, że nieprzypadkowo duet Borek - Hajto komentują mecze Reprezentacji Polski. Są lepsi komentatorzy i eksperci na rynku....Jednak nie w tych stacjach, a niektóre teksty Hajty przejdą do historii... :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury wypisujesz, przecież nie napisał, że Borek kłamie, tylko ignorant z Makowa. Swoją drogą, stawianie Hajto z Borkiem jako najlepszego duetu, to kpina z Twojej strony. On nawet w ojczystym języku nie potrafi poprawnie mówić. Z Borkiem się zgodzę, że jeden z najlepszych komentatorów, ale duet z Hajto już nie wypada tak fantastycznie jak napisaleś. Zdecydowanie lepsze dla ucha byłoby zestawienie Borek-Chałaśkiewicz.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać nie nauczyli? :) Komentarz sportowy, to nie jazda figurowa na lodzie. Chałaśkiewicz? Może i potrafi ładniej mówić, ale nigdy nie uzyska takiej popularności jak Hajto w polskiej piłce... Nikt mu nigdy nie da mikrofonu przy meczu reprezentacji. I kpiną jest Twoja reakcja - każdy ma prawo do swojego zdania.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Borek nie poprawia Hajty gdy ten wygaduje bzdury na wizji? Wygląda to tak jakby się z tymi bredniami zgadzał. To tak jakby na radzie pedagogicznej matematyk w rozmowie z polonistą i historykiem wygadywał, że Krzysztof Kolumb był Anglikiem i każdy z nauczycieli siedziałby cicho żeby nie urazić kolegi po fachu. Błąd! Z głupotą trzeba walczyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem pierwsze 30 min meczu Bayernu z RB Lipsk i Hajto mowil ze żaden beniaminek nie gral tak dobrze i nie byl lideremna półmetku sezonu. A przecież Hoffenheim bylo!

 

Komentarz tego duetu wczoraj byl na tak niskim poziomie ze masakra. Rozmowy o wszystkim tylko nie o meczu. Jakies durne pozdrawiabie Michniewicza i jazda na rybke do Gdyni itp. Dobrze ze o 20;45 było calcio na Eleven! ;) poza tym byl to moj pierwszy mecz w tym sezonie w Bundeslidze o dziwo haha

Odpuściłem te ligę całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto mówił  między innymi o tym że rb  wydali w  okienku przed sezonem 100 milionów euro na transfery! .Skąd on to bierze? .Wystarczy  otworzyć transfermarkt.de i mamy informacje ze wydali uwaga  Panie kłamco 50 milionów euro.

 

Druga sprawa to Werner  ,Hajto juz 2 tydzień gada głupoty ze na pewno idzie do Monachium  a o tym nie wie nawet Uli;) ( Nawet Borek mu powiedził ze to jego fantazja jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast jak usłyszałem o beniaminku który nigdy nie byl tak wysoko, to od razu przypominał mi się legendarny skład Kaiseslauter z 99 czy jakoś tak i wtedy uwaga Kaiseslatern wygrało ligę będąc właśnie beniaminkiem. Czyżby aż tak zabolało ,Hajtę naśmiewanie się z jego pamięci i wymienianie całego składu Klautern i całkiem o nim zapomniał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja usłyszałem z ust Hajto, że Real i Juventus przegrały w Monachium, 4-0 co jest oczywistą bzdurą. No ale jak wiemy dla Hajty presja w Bayernie jest większa od presji w Realu xD , a dla Borka mecz z udziałem Schalke i BVB = meczowi Realu z Barceloną xD 

 

Na FOX Comedy leci taki serial "Królowe Krzyku". A na Eurosporcie 2 co weekend mamy na wyłączność serial: "Królowie Beki". W rolach głównych: Lach, Hajto i niestety również Borek. 

 

Mnie to jakoś nie dziwi. Dziś miałem nieprzyjemność posłuchać Kołtonia w trakcie meczu o Superpuchar Włoch na Polsacie Sport i jeśli Borek z kimś takim przystaje to potrafię sobie wyobrazić, że jeden drugiego ciągnie na dno. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eurosporcie:

 

Wtorek, 27.12:

 

10:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Santa Caterinie - supergigant mężczyzn

 

Środa, 28.12:

 

10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Semmering - 1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Santa Caterinie - zjazd mężczyzn

13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Semmering - 2. przejazd slalomu giganta kobiet

18:00 E1 BIATHLON: World Team Challenge

 

Czwartek, 29.12:

 

10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Santa Caterinie - supergigant do superkombinacji mężczyzn

13:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Santa Caterinie - slalom do superkombinacji mężczyzn

15:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Semmering - 1. przejazd slalomu kobiet

16:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - kwalifikacje

18:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Semmering - 2. przejazd slalomu kobiet

 

Piątek, 30.12:

 

16:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie

 

Sobota, 31.12:

 

13:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje

15:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Tour de Ski w Val Müstair - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 

Niedziela, 01.01:

 

08:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Brisbane (do 12:00)

10:30 E2 TENIS: Puchar Hopmana (do 16:00)

12:45 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Tour de Ski w Val Müstair - bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn

13:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen

16:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Tour de Ski w Val Müstair - bieg na 5 km stylem klasycznym kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport znów się nie popisał. W alpejskim gigancie była krótka przerwa, Eurosport myślał że będzie długa i dali blok reklamowy, a alpejki chwile potem ruszyły. Do tego na Rai Sport obraz jest szybszy o 9 sekund. Nie wiem, normalne jest tak duże opóźnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...