Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak jestem zdania, że nieprzypadkowo duet Borek - Hajto komentują mecze Reprezentacji Polski. Są lepsi komentatorzy i eksperci na rynku....Jednak nie w tych stacjach, a niektóre teksty Hajty przejdą do historii... :)

Mecze kadry w przeszłości komentowali ludzie z całkowitego przypadku jak Ulatowski, a Polsat Sport dysponuje bandą chyba najgorszych ekspertów i komentatorów piłkarskich w tym kraju. 

 

Jakie teksty Hajty przejdą do historii? Te pojawiające się w demotywatorach? Przecież to się do historii kabaretów nadaje... a nie do historii polskiej komentatorki. Hajto ekspertem/współkomentatorem jest plugawym. Plugawy jest jego język, jego zachowanie, jego niesprawiedliwe opinie w trakcie meczów i niezliczone kłamstwa na antenie. Typ się ośmiesza non stop dlatego jego facjata i bekowe cytaty są nieodłącznym elementem memów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie te skróciki skoków w Eurosporcie 1. Wiele osób nie mogło dzisiaj obejrzeć konkursu TCS bo był w środku tygodnia i dnia. Zainteresowanie jest nim bardzo duże, mogli się bardziej postarać o więcej czasu na powtórki. Dzisiaj pokazano skoki tylko z 20 zawodników i pełno reklam, a gdyby była II seria to by było jeszcze gorzej.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala dla skoków mogliby zrobić wyjątek i specjalnie wygospodarować więcej czasu. Przynajmniej na pierwszą powtórkę. Mają dużą oglądalność, nie wiem jak było z konkursem, ale np. z kwalifikacjami TCS było nawet powyżej miliona. Dla wielu 14:00 w środę to pora niemożliwa dla oglądania konkursu na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport to stacja na całą Europę, więc dogadzają z powtórkami wszystkim a nie tylko Polakom, to że u nas jest duża oglądalność to nie znaczy że w ujęciu całego kontynentu jest też tak dobrze, reszta wczoraj też może chciała obejrzeć powtórkę Tour de Ski np., chcieli wszystko pomieścić. :) Żeby nie było też mnie denerwują reklamy co 5 minut, więc na styczeń wykupiłem sobie Playera, by być ze wszystkim na bieżąco, bo ten miesiąc w Eurosporcie jest zacny. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze kadry w przeszłości komentowali ludzie z całkowitego przypadku jak Ulatowski, a Polsat Sport dysponuje bandą chyba najgorszych ekspertów i komentatorów piłkarskich w tym kraju. 

 

Jakie teksty Hajty przejdą do historii? Te pojawiające się w demotywatorach? Przecież to się do historii kabaretów nadaje... a nie do historii polskiej komentatorki. Hajto ekspertem/współkomentatorem jest plugawym. Plugawy jest jego język, jego zachowanie, jego niesprawiedliwe opinie w trakcie meczów i niezliczone kłamstwa na antenie. Typ się ośmiesza non stop dlatego jego facjata i bekowe cytaty są nieodłącznym elementem memów. 

 

 

a ja myślę że sport to zabawa, element społecznej  rozrywki - "Piłka nożna to najbardziej poważna z niepoważnych rzeczy na świecie" Kabaretowy Hajto odbiegający z poziomem - sprawiedliwych, analitycznych  kolegów  wpisuje się w definicję sportu jako formy relaksu bez przesadnego profesjonalizmu   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj komentatorzy skoków się niepopisali. Chorągiewka sędziego sterujacego odkurzaczami brali za latające reklamy, przegapili jak skakano z 10 belki i nagle jak przed Kubackim pojawiła się informacja to pan Błachut wypalił, że obniżają belkę od razu o 2 stopnie i że jemu pierwszemu. Ale mogli to jakoś przegapić. Ale to, że Aalto jechał torami a porządkowi w tym czasie odkurzają i jakimś cudem nikt w Fina tymi dmuchawami nie trafił to nie wiem jak można było nie zauważyć?! Potem się okazało, że Fina zdyskwalifikowali, że startował w nieodpowiednim czasie, nie mogę znaleźć jednak tego filmiku na razie, żeby to ocenić. I wtedy tylko powiedzieli, że dyskwalifikacja i dalej nie powiedzieli, że startował gdy machali mu przed nosem tymi dmuchawami.A szkoda bo Aalto bardzo dobrze skoczył.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...