Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Bogu można sobie to doszukać samemu. Jeszcze raz muszę powtórzyć co mówiłem wiele razy. Możliwość wyszukiwania i edycji kanałów oraz ustawiania własnych list - to podstawa, każdy dekoder bez tej funkcji jest dla mnie skreślony !!!

Przykłady: CP do dziś nie dodało 24godzinnej wersji TCM i CN , nie ma TVN Warszawa a teraz nie ma też bundesligowego Eurosportu 2. Cyfra + i n pod tym względem nie są lepsze. Wniosek, chcąc mieć aktualną liczbę kanałów trzeba polegać na sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu można sobie to doszukać samemu. Jeszcze raz muszę powtórzyć co mówiłem wiele razy. Możliwość wyszukiwania i edycji kanałów oraz ustawiania własnych list - to podstawa, każdy dekoder bez tej funkcji jest dla mnie skreślony !!!

Przykłady: CP do dziś nie dodało 24godzinnej wersji TCM i CN , nie ma TVN Warszawa a teraz nie ma też bundesligowego Eurosportu 2. Cyfra + i n pod tym względem nie są lepsze. Wniosek, chcąc mieć aktualną liczbę kanałów trzeba polegać na sobie :)

 

Nie wiem jak w C+ ale w n od poniedziałku jest Eurosport2 Bundesliga w HD! Więc jednak w tym względzie n-ka jest "sporo" lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale dziś z ciekawości sprawdzałem czy w Cyfrze ten eurosport2 Bundesliga jest no i bez problemu go znalazłem. Po załadowaniu nowej listy kanałów Cyfry ten kanał jest dostępny na liście Cyfry wiec nie wiem czemu ta krytyka.

Nie wiem jak w Polsacie ale w Cyfrze jest (skrót esp2 Polish).

Dzis jest tam mecz Stutgart-Wolfsburg o 20.30. wiec sie okaże czy ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Cyfrze +, n i Cyfrowym Polsacie jest dostępna tylko wersja z Bundesligą Eurosportu 2, czy jest też wersja international?

 

Na początku transmisji meczu Agnieszki Radwańskiej z Soraną Cirsteą Amerykańscy realizatorzy spłatali Eurosportowi niezłego figla. Pokazywali z jednej kamery tylko Agnieszkę lub Agnieszkę w zwolnionym tempie lub Agnieszkę z odtworzenia. Taka sytuacja miała miejsce około 3 minut. Oglądanie meczu w ten sposób nie jest komfortowe i Eurosport w trakcie tych dziwnych zabaw realizatora pokazywał ranking WTA i plany transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie uznali tylko to ospałe, śmierdzące lenie, które za nic mają swoich abonentów. Kto bystrzejszy to sobie sam wyszuka. Od tylu lat nie chce im się umieścić 24 godzinnych wersji Cartoon Network i TCM a Music Box Italia nie nadaje od kilku lat. Lenie i tyle. Może za kilka lat podmienią. Aż dziwne, że nadawca Cartoon Network i TCM nie reaguje. Chociaż Eurosport powinien dobrać im się do tyłków. Druga sprawa to dlaczego Blue Hustler jest dopiero od 23:00 skoro kanał nadaje od 21:00. Banda niekompetentnych leni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n na Eurosporcie 2 jest tylko angielska ścieżka dźwiękowa. A to lenie śmierdzące tylko angielską zostawili.Tam również powinna być polska ścieżka.

 

Na wielu kanałach nie dodali ścieżek np. Cartoon Network. A na FTA są różne ! Co my w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszkamy ,żeby N była sto lat za murzynami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n na Eurosporcie 2 jest tylko angielska ścieżka dźwiękowa. A to lenie śmierdzące tylko angielską zostawili.Tam również powinna być polska ścieżka.

 

Na wielu kanałach nie dodali ścieżek np. Cartoon Network. A na FTA są różne ! Co my w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszkamy ,żeby N była sto lat za murzynami ??

Owszem na kanale 69 przy Eurosport 2 w 4:3 jest wersja international bez Bundesligi. Ale i tak każdy w N ogląda teraz Eurosport 2 na kanale 62 oznaczony jako Eurosport 2 HD. Tam wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by w przyszłości były dostępne dwie wersje Eurosportu 2. Nie zdjęto jeszcze identyfikatorów kodowania z wersji international i dlatego jest dostępna.

Po co w n jest emitowany TVN i TVN HD, Eurosport i Eurosport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, HBO i HBO HD? Przecież to dublowanie tych samych kanałów! Jeśli idą na ilość to proponuję dorzucić Eurosport czarno biały, Eurosport kolor, Eurosport mono, Eurosport stereo, Eurosport Dolby Surround, Eurosport Dolby Digital, Eurosport 4:3, Eurosport 16:9, Eurosport bez teletekstu, Eurosport z teletekstem, Eurosport bez EPG, Eurosport z EPG, Eurosport z komentarzem i Eurosport bez komentarza. Wtedy będą mieli największą ofertę sportową na rynku.

Nowy sposób pokazywania tego co będzie za chwilę i następnie pokazywane w Eurosporcie ma niedoróbkę. Jeśli została już tylko jedna pozycja programowa to jest dwa razy pokazana ta sama pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by w przyszłości były dostępne dwie wersje Eurosportu 2. Nie zdjęto jeszcze identyfikatorów kodowania z wersji international i dlatego jest dostępna.

Po co w n jest emitowany TVN i TVN HD, Eurosport i Eurosport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, HBO i HBO HD?

TVN i tak muszą dublować bo wersja SD idzie do kablówek czy innych platform. Więc miejsce na transponderze i tak będzie zajmował.

Eurosport i Eurosport HD czasem różnią się. Na kanale HD brak m.in. wrestlingu (bo kanałach HD idzie do całej Europy w tym do UK gdzie wyłączne prawa do wrestlingu ma SkySports). Eurosportu 2 na tę chwilę nie dublują bo na kanale 69 jest Eurosport 2 international po angielsku bez Bundesligi. HBO dublują bo z HBO HD ciągle jakieś problemy. A to z dźwiękiem, a to brak napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na ESP2 International po Polsku jest Beach Soccer, a na ESP2 Bundesliga też po Polsku jest Bundesliga, oba mecze są na żywo

ciekawe czy zastapią kanał esp2 kanałem esp2 bundesliga? Od wczoraj są narzekania na forum,że cp śpi nie zastępując kanału esp2 kanałem esp2 bundesliga,ale z drugiej strony to dobrze bo mamy dwie wersje kanału esp2.

 

ps-jaki jest plan transmisji bundesligi na przyszły tydzień bo nigdzie nie moge znalezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...