Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Przeszukuje 10.853 H i wyszukuje mi tylko ESP2 intl. Co mam zrobic zeby mi wyszukało polską wersje? PS. Mam fergusona FX 6600

 

Skasuj wszystkie kanały z tego transportera i przeszukaj jeszcze raz, w moim wypadku znalazło :)

 

Ponieważ przy przeszukiwaniu ESP2 Pl było pod jakąś inną nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by to nie pomogło to wpisz ręcznie PID-y: Video 5110, Audio 5220, PCR 5110.

 

Logo testowego Eurosportu 2 miało kilka minut temu błąd. Zawsze gdy pojawiał się podpis "live" lub "news" to część gwiazdek była usuwana. Tym razem tak nie było. Gwiazdki były wszystkie i zasłaniały napis "news". Nie wiem ile czasu to trwało, na pewno cały czas w trakcie trwania wiadomości o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej narzekałem że jakość przekazu z Bundesligi na Eurosport 2 będzie podobna do tego co widzieliśmy na Sportklubach, tak teraz uważam że to raczej pozytywna zmiana. Piszę raczej, bo na oceny przyjdzie czas jak już obejrzymy tam chociaż 1 kolejkę. Ale 16:9 z miejmy nadzieję dobrym bitrate, 5 meczów z każdej kolejki. Jeszcze jakby polskie platformy dołączyły ten planowany Eurosport 2 HD to była by bajka :D. No chyba że info o Eurosport 2 HD to była tylko plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już pisał ale ESP2 Polish (jeden z tych nowych testów) nadaje już cały czas bez przerwy po polsku i jego ramówka jest identyczna jak zwykłego Eurosport2. Obecni leci europejska liga Beach Soccera (3 mecze jeden za drugim na żywo).

Kanał oczywiście już dodany do głównej listy :)

 

 

Nieoficjalny plan transmisji I kolejki Bundesligi w Eurosporcie 2 :

Piątek 07.08.09 20:30 VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart

Sobota 08.08.09 15:30 Borussia Dortmund - 1. FC Köln

Sobota 08.08.09 18:30 1899 Hoffenheim - Bayern München

Niedziela 09.08.09 15:30 VfL Bochum - Borussia M'gladbach

Niedziela 09.08.09 17:30 SC Freiburg - Hamburger SV

:arrow: tvsportowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport na razie nie planuje emisji w 16:9. Źródło: http://www.dvbnews.pl/news/2395/eurospo ... _po_polsku W tym newsie nie jest jednak jednoznacznie napisane czy chodzi o Eurosport czy o Eurosport 2.

Czemu nie chce dodać mi do listy kanałów tego esp2 z częstotliwości 10,853.

Wykasuj wszystkie kanały z tej częstotliwości i wyszukaj je jeszcze raz. Jeśli to nie pomoże wpisz PID-y ręcznie: Video 5110, Audio 5220, PCR 5110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy doczekam się EPG na Eurosporcie 2 w 16/9? Może być od C+, CP lub n! Tyle, że na razie nie ma od nikogo!

Polskie platformy cyfrowe nie mają wielkiego wpływu na to czy na Eurosportach jest EPG czy go nie ma. Eurosporty nie są emitowane na transponderach wynajętych przez nasze platformy tylko jest dołączany z "obcej" częstotliwości. To sam Eurosport musiałby to EPG włączyć co jest mało prawdopodobne. Nawet jeśli się pojawi to nie będzie po polsku bo z tego przekazu korzystają też platformy z innych krajów. Eurosport raczej nie zrobi dla każdej z nich odzielnego EPG.

Nie wiem jak jest z Eurosportem w HD bo nie posiadam tunera HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie platformy cyfrowe nie mają wielkiego wpływu na to czy na Eurosportach jest EPG czy go nie ma. Eurosporty nie są emitowane na transponderach wynajętych przez nasze platformy tylko jest dołączany z "obcej" częstotliwości.

Oczywiście, że mają wpływ. Mogą dołączyć EPG dla tych kanałów w EPG z innych transponderów, tak jak robią z Cartoon Network i TCM czy właśnie Eurosportach! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mają wpływ. Mogą dołączyć EPG dla tych kanałów w EPG z innych transponderów, tak jak robią z Cartoon Network i TCM czy właśnie Eurosportach!

Nie do końca zrozumiałem Twój post. Na Cartoon Network, TCM, Eurosporcie i Eurosporcie 2 nie ma EPG to jak niby jest dołączane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Widocznie Twój tuner nie obsługuje EPG z innego transpondera niż obecnie oglądany. Bardzo prosty przykład: Wystarczy wejść na kanał Canal+, by wczytało się EPG dla Cartoon Newtork, TCM, Eurosportów czy Universal Channel. Z kolei wchodząc na Filmbox HD, wczyta nam się EPG od n na wszystkie kanały dostępne w ofercie n, nawet dla TVS czy Baby TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ścieżka jest dużo cichsza w porównaniu do innych ścieżek i w ogóle innych programów telewizyjnych. Nie jest za to tak, jak sugerował jeden z userów, że polski komentarz jest za cicho i zagłusza go tło. Ogólnie dźwięk jest za cicho. Mówię tu tylko o Eurosporcie bo Eurosportu 2 nie mam.

Dzisiejsza relacja z wyścigów superbike'ów o 8:30 była tylko po angielsku.

Zwrócił ktoś z Was uwagę na to, że na polskiej ścieżce, emitowanej z częstotliwości 10.719 po zakończeniu emisji Eurosportu a w czasie emisji TV Shop jest tam tylko pisk? Nie ma fonii TV Shopu. I tu rodzi się pytanie: po co ta ścieżka jest emitowana? Czy jest to jakiś dosył z Warszawy do Paryża, a dopiero z Paryża jest dodawana do obrazu i wysyłana na satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ścieżka jest o wiele za cicho - to prawda. Ale komentarz jest bardzo dobrze dodany do tła. Przełączając się na angielską ścieżkę, słychać tylko głos komentatora i praktycznie zero odgłosów z wydarzenia, jakbyśmy oglądali to przez pancerną szybę. Uważam, że polska ścieżka jest pod tym względem o wiele lepsza. A jeśli chodzi o telezakupy, mam inną ciekawostkę, być może nie wszyscy o tym wiedzą. Nie ma ich na Eurosporcie HD! W nocy, gdy jest przerwa, leci zapętlony w kółko jingiel Eurosportu pokazujące różne dyscypliny. W tym czasie na Eurosporcie SD można oglądać telezakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w porannej transmisji z Mistrzostw Świata w pływaniu na jakieś 2-3 minuty przed zakończeniem relacji zaczęło przerywać komentarz i po chwili komentarz zniknął całkowicie. Pewnie stracili łączność bo komentatorzy Sylwester Sikora, Maciej Bonecki i Otylia Jędrzejczak komentują to wydarzenie bezpośrednio z pływalni w Rzymie. Rzadko w Eurosportach mamy okazję słuchać komentarza wprost ze sportowych aren, a szkoda. Zauważyłem, że Eurosport nas trochę oszukuje bo przy wywiadach z Otylią Jędrzejczak jest napis LIVE, a te wywiady są nagrane wcześniej bo Otylia siedząc na stanowisku komentatorskim nie może w tym samym czasie udzielać wywiadu. Żeby było śmieszniej sama siebie tłumaczy.

 

Przejrzałem program telewizyjny do 8 sierpnia i nie będzie w tym roku transmisji z Tour de Pologne w Eurosporcie 2.

 

W Polsce Eurosport SD i Eurosport HD wygląda tak samo. A jak jest w Niemczech? Niemiecki Eurosport SD nieznacznie odbiega od wersji międzynarodowej. Czy niemiecki Eurosport HD jest w wersji międzynarodowej, czy również są tam "niemieckie wstawki" w postaci, np. transmisji Złotej Ligi czy Ligi Mistrzów w piłce ręcznej?

Na polskiej ścieżce, emitowanej z częstotliwości 10.719 po zakończeniu emisji Eurosportu (...) nie ma fonii TV Shopu.

Jakby na zaprzeczenie moich słów dziś w nocy fonia TV Shopu była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...