Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

motoGP to odpowiednik F1 na motorach a superbiki to taka 2liga i to widac w realizacji

 

Nie wiedziałem ,że Superbike to druga liga.No i właśnie ze smutkiem dowiedziałem się,że Eurosport nie będzie relacjonował Moto GP.Lipa.A już zaczynałem lubić ten kanał.Pozostają Superbiki.Kurcze no.A taki fajny sport. :evil:

 

Aż boję się mówić,że mi się snooker spodobał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, transmisje Moto GP są w kanale Sportklub, a także włoskim Italia1. Początkowo Włosi puszczali co nieco FTA, teraz jednak relacje są kodowane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moto GP od SuperBike różni się tym że motocykle do Moto GP są specjalnie tworzone do zawodników , a motocykle wykorzystywane SuperBik-u można kopić w sklepie są tylko trochę zmodyfikowane. Różni się też ich pojemność ale to już nie będę zanudzał ;)

 

Pozdrawiam

M.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Problemy z dźwiękiem na Eurosporcie spowodowane są burzami, które ciągle przechodzą dziś nad Starymi Bielanami w Warszawie gdzie mieści się redakcja Eurosportu. Eurosport nie ma chyba zbyt dużych anten bo te ich kłopoty zdarzają się bardzo często, nie tylko dziś. Komentatorzy przepraszają za zanik obrazu i dźwięku ale znika tylko dźwięk. Obraz znika pewnie komentatorom w studiu.

Ciekawi mnie dlaczego tajemnicą jest adres siedziby Eurosportu? Podobno takie są wytyczne z Paryża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale dzisiaj po południu logo Eurosportu 2 było delikatnie mówiąc, nie w tym miejscu gdzie być zawsze powinno... jakieś chyba 10 cm od prawego górnego rogu...

Myślałem, że to jakaś mała pomyłka, ale po kilku pozycjach programowych, logo pozostało bez zmian - w złym miejscu niż zawsze... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ulicy Kasprowicza w Warszawie:

Eurosport Polska Sp. z o.o.

Ul. Kasprowicza 45/47

01 836 Warszawa

tel: +48 22 569 92 60

fax: +48 22 569 92 92

Więc to nie jest tajemnica jak widać

 

Tajemnica to może za duże słowo ale Eurosport nigdy jak nie musi nie podaje swoich namiarów. Jeden z komentatorów Eurosportu twierdzi, że są takie wytyczne by nie mówić gdzie Eurosport się znajduje. Na tej stronie http://katalog.eserwis.info/katalog/eur ... z-o.o.html jest inny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj sami komentatorzy się chwalili, że komentują z nowej siedziby.

 

W załączeniu dam informacje prasową o z mianie siedziby:

 

 

 

Szanowni Państwo

 

W związku ze zmianą siedziby Eurosportu, prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na nowy adres:

Eurosport Polska sp. z o.o.

Ul. Postępu 15B

02-676 Warszawa

 

 

Eurosport Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 15B

02-676 Warszawa

tel. +48 22 569 92 93

mobile: +48 693 613 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was tak interesuje ta siedziba Eurosportu w Polsce? Wybieracie się tam? :P Lepiej znajdźcie jakiś e-mail do techników, żeby do polskiej wersji Eurosportu 2 dołączyli angielską ścieżkę dźwiękową. Uprawnienia na angielską wersję Eurosportu 2 są, ale po co przełączać na "inny" kanał? Poza tym nie wszyscy mają taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wypisujesz... :shock: Niektóre tunery aż się "krztuszą" po włączeniu na taki kanał z 30 ścieżkami dźwiękowymi. Sam taki odbiornik posiadałem. W przypadku Eurosport'ów dochodzi jeszcze spora liczba systemów kodowania, dzięki tym "kopiom" jest ich mniej, a więc tuner szybciej wczyta stację i pokaże obraz. Odbiorcami kanałów z transpondera 11.240V jest ogromna liczba widzów z różnych platform, i wszyscy korzystają z przeróżnych sprzętów, które różnie potrafią reagować na takie serwisy z dużą liczbą ścieżek dźwiękowych i systemów kodowania w tzw. jednej wersji multi. A różnica z EbS'ami polega na tym, że odbiorcami tych kanałów nie są widzowie, a raczej stacje telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...