Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkurza że sobie robią jaja. Piątkowy mecz na pewno nie był w HD, pomimo znaczka Native HD. Na meczu o 15:30 już znaczka Native HD nie było bo i było to zwykłe SD 16:9. O 18:30 znaczka Native HD również nie było, chociaż ten mecz prezentował się najlepiej ze wszystkich.

Zobaczymy jak będzie dzisiaj, ale Eurosport jak na razie niestety nie popisuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n na Eurosporcie 2 jest tylko angielska ścieżka dźwiękowa. A to lenie śmierdzące tylko angielską zostawili.Tam również powinna być polska ścieżka.

 

Na wielu kanałach nie dodali ścieżek np. Cartoon Network. A na FTA są różne ! Co my w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszkamy ,żeby N była sto lat za murzynami ??

Własnie tak sie zastanawiałem czy tylko u mnie ale widze, ze sobie Eurosport 2 jaja zrobił. Kanał z Bundesliga nadaje normalnie a tutaj wyłaczyli polski jezyk - smieszne to troche zwłaszcza, ze a-pidy sa z polskiego jezyka, angielski ma całkiem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei najbardziej denerwuje Borek, jak ma jakieś kompleksy związane z Ekstraklasą, to niech nie pokazuje tego na antenie porównując ją co chwile do Bundesligi, tylko komentuje to co dzieje się na boisku, bo kogo obchodzi podczas meczu Wolfsburg - Stuttgart, co się dzieje w polskiej piłce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z tobą w 100%.O Bundeslidze wypowiada się tak jakby była to najlepsza liga świata.Cały czas tylko wspominał o gwiazdach europejskiego i światowego futbolu,które biegają po boiskach bundesligi oraz o milionach euro wydawanych przez kluby bundesligi na transfery.Niech lepiej spojrzy jacy piłkarze graja i ile sie wydaje we Włoszech,Angli,czy Hiszpani na transfery a nie wychwala ile to kluby niemieckie nie maja pieniędzy i jakie tam są gwiazdy,bo w porownaniu z wyżej wymienionymi ligami kluby niemieckie to"biedaki"Prawda jest taka ,że ani nie ma tam "wiekich pieniędzy",ani nie ma gwiazd światowego formatu(moze poza Riberym,ale on i tak predzej czy pozniej odejdzie do Realu). Sam Real Madryt wydał więcej na transfery niz cała bundesliga razem wzięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwający właśnie mecz Bochum - Monchengladbach komentuję Edward Durda, oraz ktoś, kogo po głosie niestety nie poznaję ;) To pierwszy mecz Bundesligi, jaki oglądam na Eurosporcie i jakość mi się bardzo podoba, szkoda tylko, że co jakiś są jakieś problemy z fonią. Ale generalnie pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wktótce z Bundesligą

W miniony weekend Eurosport 2 zaczął pokazywać rozgrywki Bundesligi, jednak z przyczyn technicznych nie wszyscy widzowie kanału mogli je oglądać. Meczów nie mogli oglądać m.in. abonenci Cyfrowego Polsatu. Więcej
Czyli znowu problemy techniczne i co ciekawsze, tym razem problem nie dotyczy Thomsonów :D. Myślę, że do piątku E2 Bundesliga zastąpi obecną wersję na liście CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś leciało coś innego a teraz nie wiem bo już nie mam.

Włączyłem z ciekawości tą Bundesligę i co? Gdzie to HD? A może coś nie tak mam z oczami? Nieraz SD lepiej wyglądało :lol2:

W HD były tylko mecze Bayernu i HSV. A i tak było to słabe HD (pewnie kwestia bitrate). Nie wiem jak wyglądają powtórki bo nie oglądam.

 

W najbliższy weekend w HD powinny być dwa niedzielne spotkania (bo na pewno są w takiej jakości udostępniane zagranicznym nadawcą). Jeśli w takiej jakości nie będą na ESP 2 HD to będzie to kpina z widzów.

No ale przekonamy się w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci powtórka Polska-Grecja i między kanałami HD i SD żadnej różnicy... Nawet upskalować chyba im się nie chce.

Skoro coś około 2 meczy w tygodniu będzie HD (i nic poza Bundesligą) to szkoda zawracać sobie głowę tym kanałem.

Edit: Już jest Rosja-Argentyna, to samo i dodatkowo 4/3 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Eurosport ma prawa do Bundesligi w 22 krajach Europy Wschodniej i Skandynawii. Tymi krajami są: Polska, Węgry, Rumunia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Kosowo, Albania, Bośnia-Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja i Islandia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wydarzenie sportowe komentowane wprost ze stadionu czyli Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce i znów ten sam problem co z Mistrzostwami Świata w pływaniu. Prawie nic nie słychać poza komentatorami i tłem ze stadionu, które jest ściągane przez mikrofony komentatorów. To tło zupełnie zagłusza co mówią w studiu na stadionie, nie słychać rozmów, nie słychać co ktoś mówi w materiałach filmowych. To jest problem Eurosportu, który musi rozwiązać bo zapowiada się, że każda kolejna transmisja, która nie będzie komentowana ze studia w Warszawie będzie pozbawiona jakiegokolwiek innego dźwięku niż ten z mikrofonów komentatorów. Mam kilka pomysłów ale nie jestem ekspertem w tych sprawach. Myślę, że technikom Eurosportu brakuje chęci, bo nie sądzę by brakowało umiejętności.

Kolejny problem to emisja w studiu emitowanym po zakończeniu lekkoatletycznego dnia w Berlinie fragmentów z transmisji, które posiadają komentarz LIVE. Załóżmy, że z komentarzem LIVE powtarzany jest bieg na 100 metrów, który trwa nie dłużej niż 10 sekund. W tej chwili wygląda to tak, że przez pierwsze dwie sekundy komentarz jest po angielsku, później sekunda ciszy i dopiero pojawia się polski komentarz, który urywany jest dwie sekundy przed zakończeniem. Z 10 sekund tylko 5 jest wyświetlanych z poprawnym komentarzem. Takie błędy zauważyłem już rok temu w trakcie magazynu podsumowującego każdy dzień Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Przez rok się nie zorientowali, że coś jest nie tak? Jeśli nie potrafią tego poprawić to niech zrezygnują z wstawek z komentarzem LIVE bo to nie ma sensu. Lepiej będzie jak po raz drugi te 10 sekund przykładowego biegu na 100 metrów zostanie skomentowane przez osobę, która udziela się głosowo w takim magazynie. Tym bardziej, że magazyn po zakończeniu lekkoatletycznego dnia w Berlinie komentuje Marek Rudziński, czyli ta sama osoba co całe mistrzostwa.

Na koniec przyczepię się jeszcze do formatu obrazu transmisji z Letniej Grand Prix w skokach narciarskich ze szwajcarskiego Einsiedeln. Tradycyjnie na Eurosporcie SD jest 4:3. Problem w tym, że pasek na dole ekranu z informacją o zawodniku, odległości i nocie jest widoczny tylko w połowie. Jego dolna część jest ucięta. Trochę przesadzili z tym 4:3 bo safe area nie zostało dobrze zrobione przez realizatora transmisji. Powinni przejść do letterboxa lub mixed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...