Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do użytkowników wszystkich dekoderów z różnych platform:

 

na 2. już dekoderze PACE od C+ zauważam poważną desynchronizację obrazu z dźwiękiem na kanale EUROSPORT 2 HD z polską ścieżką audio. szczególnie jest to zauważalne podczas studia "live" na stadionach bundesligi... na ścieżce ANG (ORYG) synchronizacja jest ok. na polskiej ścieżce jest to jakaś masakra - prawie 1,5 sekundy różnicy...

 

mam prośbę do zainteresowanych szczególnie z innymi dekoderami, np. mediabox - czy u was jest w porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczęła się 16. kolejka Bundesligi więc to dobra chwila bym wrócił do swojej poprzedniej myśli.

 

Jak wcześniej wspomniałem ostatnimi czasy strasznie irytuję mnie komentarz Tomka Hajty. Co mnie w nim irytuję najbardziej to już napisałem w poprzednich swoich postach. Dziś chciałbym napisać jakiej cechy w nim nie znoszę, jakiego nawyku wręcz nie cierpię. Diabli mnie biorą gdy Tomek znęca się na wizji na piłkarzach z którymi miał nie po drodze lub których najzwyczajniej w świecie nie lubi. Też to zauważyliście? Najlepszym przykładem jest Jan Polak z VFL Wolfsburg. Ileż to już razy "Gianni" wspomniał na wizji, że grał u jego boku w Norymberdze i w życiu by nie pomyślałby, że ten piłkarz trafi kiedykolwiek do tak bogatego klubu jak Wolfsburg?

 

Co to ma być? Zazdrość? Zemsta za to, że Polak wygarnął mu na treningach FC Nurnberg? Na pewno nie ma w tym zachowaniu nawet cienia obiektywizmu to jest wręcz żenujące! Zwłaszcza wtedy gdy Polak zasługuję na odrobinę pochwały i jej nie otrzymuję, bo Tomuś woli wytknąć mu błąd. Czasami mam wrażenie jakby Hajto czekał, wręcz wyczekiwał na błąd swojego "ulubieńca" żeby w najbardziej odpowiednim momencie... wbić mu szpilę.

 

Polak to odosobniony przypadek? Nic bardziej mylnego. W poprzednich sezonach znęcał się też na Van Buytenie, Geromelu itp. Czasami ta jego upi.erdliwość jest zabawna. Może dlatego, że Hajto to naturszczyk? Pamiętacie jak podczas jednej z transmisji nazwał Mandzukicia: Ten to taki Jugol typowy czy coś w tym guście :lol2:

 

Pewnie gdybym bardziej wytężył umysł o tej porze wynalazłbym jeszcze więcej nazwisk, ale tak czy owak ta sytuacja się powtarza i to często.

 

Śmieszy mnie też sposób w jaki Hajto krytykuję obrońców grających w BL. Zwłaszcza śmieszy mnie gdy słyszę teksty typu: W moich czasach byłoby to nie do pomyślenia itp. Jakbym słuchał jakiegoś profesora futbolu. Hajto to nie Beckenbauer. Chciałbym mu przypomnieć, że Bundesliga w jego czasach bardzo odstawała poziomem od obecnej Bundesligi. Były lata kiedy BL była wg rankingu UEFA piątą ligą Europy. Nie chodzi mi o porównanie dzisiejszego futbolu do czasów Pana Tomka bo to nie ma sensu, nie chodzi mi też o wyniki osiągane przez kluby niemieckie w Europie bo to bywa mylące. Po prostu w tamtej lidze gwiazd było jak na lekarstwo, wyłączając sławy reprezentacji Niemiec z EURO 96 czy mundialu 2002.

 

Ogółem mówiąc bardzo lubię słuchać Tomka Hajto. Wolę go miliard razy bardziej od... hmm, np. drętwego, nudnego, statycznego Juskowiaka w roli współkomentatora albo Tomka "yyyyyyyyyyyy" "eeeeeeeeee" "aaaaaaaa" "oooooo" Kłosa...

 

...ale na pewne zachowania jednak nie jestem obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą bekę mam gdy Hajto z Borkiem gnoją jakiegoś grajka przez cały mecz, a potem tenże grajek strzela bramkę :lol2: i... zapada kilkusekundowa cisza. Zdarzyło się to już parę razy w poprzednich sezonach.

 

//

 

Szkoda, że w naszym kraju nie śmiga jakiś alternatywny Eurosport 2 typu International (?) bo przez Bundesligę nie transmitują dzisiaj ćwierćfinału KMŚ: Guangzhou Evergrande - Al Ahly :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wczoraj mecz komentował sam Borek, a dziś o 15.30 oglądałem Bayern tylko fragmentami (ten mecz komentował w pojedynkę Janisz) bo wybrałem T-Mobile Ekstraklasę :oops:

 

Z meczu o 18.30 zrezygnowałem. Tyłek mnie już bolał od tego czterogodzinnego siedzenia w fotelu, bo jeszcze wcześniej skoki looknołem od 13.45. Także sam rozumiesz :wink:

 

Tak czy owak komentarz Tomka nie miałem dziś przyjemności usłyszeć.

 

edit: Półfinał KMŚ: Guangzhou z Bayernem! Zacieram już rączki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bezproblemowo obejrzałem mecz (do jednej bramki).

 

Dlaczego mecz Wolfsburg - Stuttgart był robiony na "dwie strony" tzn Eurosport 2, BT Sport miały inną wersję niż Sky Deutschland? Z ciekawości oglądałem aktuelle sportstudio na ZDF i również mieli skrót od Sky DE

Ostatnio często spotykam się z tym zjawiskiem. Nie tylko jeśli chodzi o mecze Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bezproblemowo obejrzałem mecz (do jednej bramki).

 

Dlaczego mecz Wolfsburg - Stuttgart był robiony na "dwie strony" tzn Eurosport 2, BT Sport miały inną wersję niż Sky Deutschland? Z ciekawości oglądałem aktuelle sportstudio na ZDF i również mieli skrót od Sky DE

Ostatnio często spotykam się z tym zjawiskiem. Nie tylko jeśli chodzi o mecze Bundesligi.

 

 

Pewnie Niemcy zarabiali na swoich niemieckich reklamach na bandach, a ESP i BT Sport na reklamach międzynarodowych tzn. głównie anglojęzycznych. Tak się domyślam kierując się doświadczeniem, bo akurat tej sytuacji nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...