Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmos co tam się dzieje ostatnimi czasy. Guangzhou rozbił ekipy z Japonii, Korei i państw z Bliskiego Wschodu w pył. Ostatnio trzeci raz z rzędu świętowali mistrzostwo kraju mając jakąś solidną przewagę nad drugą ekipą. Dla porównania drużyna Drogby i Anelki rok temu zamiast bić się z nimi o majstra to walczyła ale o środek tabeli. Sam Lippi zgarnia tam pensje na poziomie najlepiej opłacanych szkoleniowców na świecie. Sprowadził kilku znakomitych graczy z Ameryki Płd. ale nie zapominajmy, że tam w Chinach są bardzo restrykcyjne limity dot. obcokrajowców więc to nie jest tak że Guanzghou oparte jest tylko o Argentyńczyków i Brazylijczyków. 80% składu to imo Chińczycy. Niechaj o sile Guanzghou świadczy to, że Barrios (ten z Dortmundu) nie wywalczył sobie pierwszego miejsca w składzie i po roku musiał zwijać manatki.

Było kilka ostatnich spotkań poprzedniego sezonu, ale chyba w końcu zrezygnowali.

Naprawdę? Nie pomyliło Ci się czasem z azjatycką Ligą Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie musiały mi umknąć :/

No nic, dzięki za info...

Zawiedziony jestem strasznie, bo przyznam się, że lubię te egzotyczne ligi. Szkoda, że Eurosport 2 nie wykupił praw do A-League, albo chociaż do samych meczów Sydney FC. Oglądałem w zeszłym sezonie sporo meczów w sieci (australijski FOX transmitował) z ich udziałem ze względu na Del Piero i byłem zauroczony organizacją, realizacją tamtejszej ligi. Mecze też były ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego przekaz z meczu był w tak słabej jakości obrazu. Mogę się mylić, ale chyba na Orange Sport transmisje z rozgrywek I ligi polskiej nadawane są w lepszej jakości. Identyczny przekaz był wczoraj na Eurosporcie 2 HD. Ciężko się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to umniejsza emocje, ale przyznać trzeba, że lepsza jakość obrazu znacznie ułatwia i uatrakcyjnia odbiór widowiska. Nie jestem typem widza, który wszystko musi mieć w Full HD, to byłaby przesada, jednak pamiętać trzeba, że żyjemy w takich czasach, w których w każdym już niemal gospodarstwie domowym znajduje się nienajmniejszych rozmiarów odbiornik tv i oglądanie materiałów w naprawdę cienkiej jakości może być zniechęcające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytaj dokładnie:

 

21st Century Fox uzyska wyłączne prawa, podlegające pewnym prawom zastrzeżonym, do ligi niemieckiej w obu Amerykach i Azji - w tym w Indiach i regionie Oceanii - a także we Włoszech, Holandii i Belgii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 11:45 na Eurosport 2 NEE (ten ktory mozemy ogladac) bedzie mecz Potsdam vs Wolfsburg (Bundesliga kobiet) a o 12:00 na Eurosport 2 mecz J-League Cerezo Osaka vs. Shonan Bellmare - ale kicha, chcialbym obejrzec mecz J-League wlasnie, ale nie mam takiej mozliwosci ....

Wciskaja jakis kit, zamiast zostawic to co bylo OK - parametry identyczne, ale to 2 rozne kanaly i do tego "normalnego" Eurosportu 2 nie mam uprawnien :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wpadłem na slalom gigant pań. Nie będę się wypowiadał na temat komentatorów. Ci w Eurosporcie nie są tacy najgorsi. To znaczy jest taka jedna dziunia, która komentuje tenis. Ze względu na to, że nie daję rady z tym komentarzem, to się zawsze przełączam na Eurosport DE albo włączam ścieżkę angielską. No ale ja nie o tym chciałem tylko o tym, że fajnie, że zaczynają się zawody w sportach zimowych. No ciekawe co pokaże Justyna Kowalczyk w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklęty Eurosport :x Chciałbym sobie obejrzeć konkretną retransmisję meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata do lat 17 w piłce nożnej, ale oczywiście na stronie Eurosportu przy każdej porze emisji tego turnieju jest napisane:

PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa świata U-17, Zjednoczone Emiraty Arabskie - 1/8 finału

Dlaczego nikt nie sprecyzował jaki będzie to mecz?

Nic tylko porządnie :censored: pijaczków z ES :?

 

Mam zadzwonić do wróżbity Macieja żeby się dowiedzieć o jakich porach zobaczę konkretny mecz?

 

Amatorszczyzna a'la Polsat Sport :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...