Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sędzią piątkowego meczu otwarcia Euro 2012: Polska - Grecja będzie Hiszpan Carlos Velasco Carballo. Jego asystentami będą Roberto Alonso Fernandez i Juan Carlos Yuste Jimenez, a sędziami bramkowymi David Fernandez Borbalan i Carlos Clos Gomez - wszyscy z Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże problemy ma reprezentacja Ukrainy, aż 10 piłkarzy ma problemy gastryczne, Anatolij Tymoszczuk jest podłączony do kroplówki czyli jego stan najlepszy nie jest, chory jest także Andrij Woronin, można sie zapytać co jedli albo raczej pili reprezentanci Ukrainy, że teraz mają takie problemy zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przyczyną zatrucia była sałatka, jaką podano zawodnikom w niemieckim hotelu. Żal chłopaków, ale swoją drogą dobrze, że nie stało się to u nas i oby nie doszło do takich sytuacji, bo zaraz będą podejrzenia, spekulacje itp. Już dość złej reklamy narobili Anglicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media zgłuszyły nasze umiejętności i naszą rzeczywistość. Na tyle, że uwierzyliśmy, że jesteśmy "wirtuozami" na nowiuteńkich stadionach. A my gramy tak już od lat. Swoją piłkę. Raz gorzej, raz lepiej i nic ponadto. Tak się składa, że w pierwszej potyczce najsłabszym ogniwem był bramkarz nr 1! Zapaskudził pierwszą bramkę i o mały włos prawie drugą.

Dzięki numerze dwa.

A najgorsze toto, że byliśmy bojaźliwi i zarazem przestraszeni.

Więc jaką mamy reprezentację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo - szkoda. Druga połowa fatalna. Nie wiem i nikt mi tego nie wytłumaczy tego, co się stało z naszymi. Pretensji do Szczęsnego nie mam, ale Tytoń pokazał klasę - zrobił swoje. Na plus - Lewandowski, na minus - Kuba(jednak nie potrafił dać tego, co kapitan powinien) i Boenisch. 1:1 i czekam na kolejne mecze. Do boju Polsko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media zgłuszyły nasze umiejętności i naszą rzeczywistość. Na tyle, że uwierzyliśmy, że jesteśmy "wirtuozami" na nowiuteńkich stadionach. A my gramy tak już od lat. Swoją piłkę. Raz gorzej, raz lepiej i nic ponadto. Tak się składa, że w pierwszej potyczce najsłabszym ogniwem był bramkarz nr 1! Zapaskudził pierwszą bramkę i o mały włos prawie drugą.

Dzięki numerze dwa.

A najgorsze toto, że byliśmy bojaźliwi i zarazem przestraszeni.

Więc jaką mamy reprezentację?

Taka jak od lat: marna.

Co tu wiecej dodac do Twojej wypowiedzi. Chyba tylko pytanie: gdzie Boruc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy. Naszemu zespołowi sił starczyło na prawie jedną połowę. Ale to Euro, tu trzeba grać w miarę równo przez cały mecz! Nie wiem, co reprezentacja robiła ze Smudą na przygotowaniach, może grali turniej na PlayStation i uznali, że to wystarczy... Taktyka meczowa: dzida do Lewandowskiego i same kontrataki przy tak niskich zapasach sił zasługuje na szczególny ochrzan. No i obrona jak zwykle stała. Jest jednak pozytyw, (nie)Szczęsny kontynuuje chlubną tradycję Radka Sobolewskiego - czerwona kartka po 60 minucie. Brawo :D Może i dobrze, że nie będzie bronił w meczu z Rosją...

 

A właśnie, Smuda. Nasi zdychali na boisku, a on chce zmienić Grosickim w 93 minucie, na co nawet sędzia mu nie pozwolił. Cóż za spryt.

 

Inna sprawa - kibice. Piękny piknik odstawili. Atmosfera jak na stypie (no i w sumie taka była gra :lol: ), nudno, smutno i ponuro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwsza połowa była znakomita ,szkoda niewykorzystanych sytuacji bo powinniśmy prowadzić co najmniej 3-0 druga połowa to powiem tylko tyle że strasznie broniliśmy wyniku i niestety zemściło się to na nas( dobrze że uratował nas Tytoń kartka Maćkowi się należała niestety ) ,dziwi mnie dlaczego Smuda nie przeprowadził zmian mógłby wpuścić Grosickiego za Obraniaka i Wawrzyniaka za Boenischa .PS Wojtek będzie jeszcze wielki bo on nie trenował w polskich klubach tylko w angielskich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można było nie wygrać tego meczu,jak mogli tak to popsuć.W drugiej połowie gra była koszmarna to grecy grali lepiej mimo,że mieli jednego zawodnika mniej.Oprawa meczy wspaniała ale to co wydarzyło się w drugiej połowie to dno.Balon pękł,euro dla mnie się skończyło.

 

JAK MOŻNA BYŁO TO TAK SPAPRAĆ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Rosja-Czechy bardzo emocjonujący. Rosja mocna, prowadzi już 4:1. Mnie zainteresowała wypowiedź współkomentującego spotkanie Mirosława Trzeciaka, który powiedział, że Pawluczenko nie zrobił kariery na zachodzie, bo przegrał rywalizację o miejsce w składzie z Robinem van Persiem (no chyba, że źle usłyszałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Grecją wyszedł brak doświadczenia Szczęsnego,owszem jest utalentowany ale Artur Boruc pokazał klasę na dwóch ostatnich turniejach a Szczęsny "spalił się" już w pierwszym meczu,miał być on naszą ostoją a tylko nas pogrążył.Panie Smuda gdzie Boruc ?!

Brawa dla Przemysława Tytonia za tego karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...