Skocz do zawartości

Polscy youtuberzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ci tam wypikowało, mogę się jedynie domyślać (chyba że sam napiszesz) ;)

Natomiast co do Gonciarza, to faktycznie on czasem może sprawiać wrażenie przeintelekualizowanego. Po prostu taka jest konwencja jego vlogów, tam może sobie trochę się "powymądrzać". Dobrze że zaznaczyłeś, że nie masz na myśli "Beczki", bo to nieco inny format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem L E W A K

Po prostu nie lubię za bardzo takich filmów, tak samo jak niektórych nowszych produkcji Markowicza, bo po prostu udają, że są mega inteligentne, a tak naprawdę są o wszystkim i o niczym. Ale ti tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Można odkopać, bo się coś zadziało. Pamiętacie jeszcze sprawę między Atorem a Gimperem i pozew przeciw temu drugiemu o nękanie? Od kilku dobrych miesięcy krążyły różne plotki co do tej sprawy, wielokrotnie pytano o przebieg. Okazuje się, że proces miał zacząć się wczoraj. Ale nie rozpoczął się. http://www.press.pl/tresc/48164,nie-ruszyl-proces-youtubera-gimpera

 

Trochę mnie dziwi ten fragment: Tomasz D. kwestionuje, że kanał, który udostępnił mu YouTube, jest jego kanałem. To jego linia obrony. Czyli że jak kanał założony przez niego nie jest jego kanałem?

 

A, Tomasz D. to Gimper, tylko że jako że jest oskarżony to się nie podaje nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że YouTube z portalu gdzie przeważały filmy z kotami bądź śmiesznymi wpadkami, stał się toksyczną społecznością gdzie ktoś kto ma powiązania z innym twórcą popularnym za czasów Minecrafta odnotowuje przyrost subskrypcji o wiele szybszy niż jeżeli ktoś to robi z pasji, nie mówiąc już o bezwartościowej "pseudorozrywce" z clickbaitowymi tytułami i "żebraniem" o tzw. łapki w górę. Taki poziom niestety reprezentują ci "hipersuper najlepsi streamerzy".

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od kilku miesięcy na kanale Jarosława Andrzejewskiego pojawiają się krótkie filmiki z udziałem Krzysztofa Kononowicza - byłego kandydata na Prezydenta Białegostoku z 2006 roku, który zasłynął słynnym już cytatem ''nie będzie niczego''. Filmiki są nagrywane przeważnie w domu Kononowicza, który wygląda dość obskurnie jakby go nie sprzątał, gdzie również widać po filmikach jak Kononowicz strasznie nisko upadł, dostając np. luksusowe paczki z żywnością od widzów (MOPS takich paczek nawet nie robi). Oprócz Kononowicza w filmikach pojawia się również niejaki Krzysztof Suchodolski, nazywany przez Kononowicza ''Majorem'' (Kononowicz nazywa filmującego go Andrzejewskiego ''redaktorem'' lub ''Mexicano'').

 

Dziwie się, że do tej pory obecnym losem Kononowicza nie interesują się ''Interwencja'' Polsatu, ''Uwaga!'' TVN-u czy inne stacje telewizyjne. Ciekawi mnie również czy Kononowicz dostaje jakieś pieniądze za swoją aktywność na YT?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat fakt dostawania paczek nie jest moim zdaniem wyznacznikiem, że Kononowicz nisko upadł. Inne rzeczy tak, ale nie to. Ludzie wysyłają do niego te paczki z własnej woli, chcąc mu pomóc. A nawet właściwie to im, bo Major Suchodolski (który ma na imię Wojciech) też chyba tam pomieszkuje.

 

Telewizje nie będą się tym interesować, bo i też by to zbytnio sensu nie miało, zapewne nie dałoby to już skutku. Telewizja by go pokazała, ludzie by sobie o nim przypomnieli, ale nie znaczy to, że od razu sobie pan z kamerą przyjedzie i Kononowicz nagle przestanie pić. A co do pieniędzy - z samych filmów pewnie nie dostaje bo zbyt mało wyświetleń mają, co najwyżej może być finansowo zależny od Andrzejewskiego. Ale to też pewnie długo już nie potrwa. Skończy się zainteresowanie, ludzie znajdą kolejną osobę do obserwowania, która będzie jeszcze większe głupoty robić i tyle będzie z Kononowicza. I tak już teraz na polskim YT są większe "asy"...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem Turpat wszedł na wojenną ścieżkę z jednym profilem na YouTube a poszło o używane przez obydwie strony hasło pt. Gimby nie znajo:

 

https://youtu.be/uGym820Qb8s
 

[link usunięty]

 

Chwytak natomiast na swoim profilu udostępnił swoją parodię "Despacito" w której to ostro wypowiada się na temat przerabiania tej piosenki.
Po tej parodii która to już dostępna jest na YouTube, śmiem twierdzić że autor m.in konewkowej trylogii nie wypadł z formy, a że piosenki w oryginale nie lubię to parodię ze strony Chwytaka doceniam. :)

Edytowane przez Barti
Jeden z udostępnionych w poście filmików nie jest już dostępny. Został oznaczony jako prywatny. W związku z tym usunięto do niego link w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do DanielaMagicala, to on właśnie niedawno pobił rekord widowni transmisji na żywo. Akurat wtedy, gdy były te zdarzenia, o których powstał list otwarty publikowany przez portal TV Republika, było aż 60 tysięcy widzów. Dzisiaj podobno u niego była nawet ekipa Uwagi TVN, by zrobić reportaż o człowieku, który pokazuje całe swoje życie na YouTube. Czyżby mu "Kulisy sławy" chcieli zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio na Youtubie popularność zdobywają użytkownicy przerabiający wypowiedzi polityków i znanych gwiazd (w tym też innych youtuberów) na utwory. Moim zdaniem hitem jest ta wspólna piosenka pary prezydenckiej z Stanów Zjednoczonych:

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

YouTuberzy coraz bardziej zaczynają pchać się do dubbingu, czego dowodem jest najnowszy film animowany pt. ''Emotki. Film'' w którym głosu użyczą m.in. Rezigiusz, Stuu, JDabrowsky czy znana z tego wątku Littlemooonster96 (szkoda że DanielaMagicala nie wzięli do dubbingu :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedawno duet Chwytak & DJ Wiktor stworzyli nową parodię - tym razem głównym bohaterem przeróbki piosenki "Liama in my living room" jest... popularny komik Grzegorz Halama, który to gra samego siebie popijając rum w mieszkaniu Chwytaka, do którego się wcześniej włamał. Piosenka "Halama se tu wali rum" ma już ponad 450 tysięcy odtworzeń i 19 tysięcy polubień na YouTube. Co ciekawe, Chwytak dogadał się z Kabaretem Czwarta Fala i ci równolegle z "człowiekiem - kartonem" wrzucili swoją parodię tej samej piosenki o tytule "Mój passat we wsi robi szum", będący nawiązaniem do "Wieśka Tico", czyli wcześniejszego hitu tej formacji. Obydwie parodie wrzucono do sieci w piątek, 27 października o godzinie 17:00.
Przy okazji polecam profil "Cięty Adrian", który to słynie w sieci z genialnych przeróbek "Jednego z dziesięciu" bez użycia symulatora mowy Ivona. Obecnie "Cięty Adrian" ruszył z drugim sezonem swojej produkcji.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...