Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo było napisane na AXN w Cyfrowym Polsacie oczywiście. Najpierw była czarna plansza z niewielkim napisem "NO SIGNAL", a później plansza od Cyfrowego Polsatu z tekstem zacytowanym w poście powyżej. Ale sprawa wydaje się być już zamknięta, bo przynajmniej na razie wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z transponderami cp:

Od godz 20 do 9 występuje brak sygnału. Zjawisko to występuje tylko na CP na innych jest sygnał o sile 54 proc. Problem zaczął się pojawiać odkąd zaczęli wprowadzać usługę filmów na życzenie. Brak sygnału występuje w dziwny sposób np oglądam TVP 2 w czasie reklam przełączę na inny kanał i gdy wrócę na poprzedni jest brak sygnału. Dzwoniłem na infolinie mówili że to problem z ustawieniem anteny ale w ciągu dnia jest sygnał na wysokim poziomie. To co mi radzą na infolinii nic nie pomaga problem nadal występuje. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź konwerter . Miałem podobny problem dwa lata temu -- okazało się że do wewnątrz dostała się woda i w dzień gdy było ciepło sygnał był ok. , ale już wieczorem gdy trochę przymroziło miałem zanik sygnału .

Po wymianie monoblocka problem zniknął całkowicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź konwerter . Miałem podobny problem dwa lata temu -- okazało się że do wewnątrz dostała się woda i w dzień gdy było ciepło sygnał był ok. , ale już wieczorem gdy trochę przymroziło miałem zanik sygnału .

Po wymianie monoblocka problem zniknął całkowicie .

 

Dzięki pierwsza sensowna rada. Jutro wymienię konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem za pakiet sport kilka miesięcy, ale teraz nie zapłaciłem za sam familijny. 28.01 miałem koniec okresu rozliczeniowego i pakiet sport powinnien zostać odłączony, a nadal go mam :) . Czytałem gdzieś, że jest teraz "[beep]" w CP i może dlatego. Może się coś orientujecie ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...