Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jak testowałem system Das Erste HD z Astry i dźwięk z naziemnej, nie sądziłem że przyda się ten patent :]

 

Natomiast to są ogólnie jaja, co teraz będzie każda byle burza i brak sygnału? Za co ja w ogóle płacę, oglądam wieczorami telewizję i kilka wieczorów już było załatwionych przez brak sygnału. Na Astrze nigdy nie zdarzały się takie problemy, a przecież u nich też jakieś burze muszą przechodzić. Oglądam ją często, żeby nie było wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich z zapytaniem o ten Eurosport 2. Poinformowali mnie, że jest u nich jakaś awaria i pracują nad tym :roll: Ręce opadają. Co ciekawe Eurosport który ma ID EUROSPORT2 PL działa ( jest bez dźwięku), a ESP2 NE PL czyli ten, który jest z dźwiękiem i na głównej liście CP nie działa :/ Więc w chwili obecnej działa mi tylko Eurosport2 bez dźwięku, którego trzeba własnoręcznie wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo w końcu coś konkretnego odnośnie EUROSPORT 2. od 10.06. mam ZAKODOWANY SYGNAŁ. Przywracałem ustawienia fabryczne i resetowałem dekoder(kilkanaście razy). Dzwoniłem też na infolinię, ale tam jak wiadomo trudni uzyskać rzetelne informacje, na maile nikt nie odpowiada... Napiszcie czy też występuje u Was (jeszcze) ten problem, a może ktoś ma jakieś pewne informacje w tej sprawie(może moderator coś wie???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam od kiedy zmienili transponder też wydzwaniam ale z nimi jak z dziećmi albo ponawiają sygnał albo każą echosia 7100 przywracać do ustawień fabrycznych masakra z tym COK

Czy sprawdziłeś jakość i siłą sygnału na częstotliwości 11240.00 V? Czy odbierasz Eurosport?

90% problemów z odbiorem jest niska sprawność instalacji antenowych. Zacznij od upewnienia się, że antena poprawnie odbiera sygnał z tego transpondera. Jeśli sygnał jest poprawny, to zostaw włączony na noc dekoder na kanale dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam echostara(DVR) i EUROSPORT 2 nadal ZAKODOWANY sygnał. Najgorsze jest to, że tak już może zostać nie wiadomo jak długo... Konsultanci sami nie wiedzą gdzie jest problem i czy w ogóle jest. Jedni twierdzą , że problemu nie ma, inni, że to winna dekodera, jeszcze inni że to wina CP i problem zostanie usunięty, spotkałem się też z wersja, że to wina Eurosportu... Tak jak pisałem wcześniej nie pomaga, reset dekodera, przywracanie ustawień fabrycznych, wznawianie sygnału. Problem dotyczy tylko tego kanału- moc i jakość sygnału jest w porządku(więc nie jest to wina anteny). Ciekawi mnie ile osób ma ten problem. Część pewnie w ogóle o nim nie wie, bo pewnie nie korzysta z Eurosportu 2 nawet jeżeli go ma w pakiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Eurosport 2 jest zakodowany, a bardzo zależy mi na tym kanale. Dzwoniłem do nich to kazała mi przywrócić ustawienia fabryczne i tak też zrobiłem, ale nadal zakodowany sygnał. zadzwoniłem drugi raz i zapytałem o co chodzi, a on do mnie, że nie wie o co chodzi. To w ogóle po co on tam jest? Ciekawe czy brak tego kanału w jakiś sposób mi to zrekompensują np. w sposób obniżenia abonamentu za następny miesiąc lub odkodowania jakiegoś kanału, którego nie mam w pakiecie? Gdybym ja nie zapłacił abonamentu to by nie czekali z wyłączeniem i jeszcze karę bym musiał płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EchoStara DVR-7400 HD i u mnie nie ma takiego problemu na Eurosporcie 2 i Eurosporcie 2 HD. Wcześniej, przed wymianą DVR-a, który mi szwankował też miałem podobną sytuację z Eurosport 2 HD. Otóż pomogło ponowienie sygnału, z tymże kanał działał dopiero po 48 h, gdzie inne działały już po 2 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...