Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim Thomsonie działa normalnie, więc to raczej wina twojego dekodera. Teraz pozostaje tylko pytanie: czy ten problem dotyczy tylko ciebie, czy wszystkich posiadaczy tego modelu :?: Jeżeli problem dotyczy wszystkich posiadaczy tego modelu, to musisz czekać, aż CP naprawi tą usterkę (prawdopodobnie wyśle soft).

Na moim Samsungu HD też działa normalnie, więc ten problem nie dotyczy wszystkich posiadaczy tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dekoder : Echostar DSB 7100 HD.

 

Od jakiś dwóch tygodni mam problem z kanałami HBO, HBO 1 i HBO 2 jakby to opisać.. sprawiają wrażenie na wpół zakodowanych, na ekranie wyświetlane są różne "artefakty" głos tnie, przycina etc. Natomiast kanał HBO HD działa płynnie, z tymże bez polskiego lektora ?! za to normalny dzwięk działa. Ten polsat to jakaś paranoja.

Czy wie ktoś co może byc przyczyną ? Prosze o w miarę jasne wytłumaczenie jak temu zaradzić ponieważ w temacie dekoderó jestem zielony. Dodam że "talerz/antene" mam standardową a wg. mnie powinna mieć większą średnice, monter z polsatu powiedział że taka też może być :shock: do tej pory jakoś to chodziło.. inne kanały HD np. Eurosport lub Discovery działają prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD bez polskiego lektora ? Przestaw sobie ścieżkę dźwiękowa na polską. Antena powinna wystarczyć o ile jest dobrze ustawiona. Skoro prawidłowo odbierasz wszystkie kanały HD, to raczej wszystko jest poprawnie ustawione. Co do trzasków, przycinania dźwięku, to chyba to jest normalne dla Echostarów. Mój DSB 616 także raczył mnie takimi efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tymże to nie tylko trzaski ale również obraz.. wygląda jakby był na w pół zakodowany, ciężko to wytłumaczyć, wcześniej było wszystko w porządku. Tak a HBO HD nagle zrobiło się jedno języczne :shock: ja nic nie przestawiałem, nie wiem co jest grane, spróbuje przestawić ten język. Ale zna ktoś rozwiązanie na ten obraz z HBO 1 2 i Comedy ?

 

Teraz próbowałem zmienić język, tam są z tego co wiem 2 zakładki dot. języka audio, jedna była ustawiona na pl, a druga na ang, zmieniłem tą druga na pl ale HBO HD nadal jest po angielsku :roll:

W dodatku pozostałę dwa kanały teraz już łapią z jeszcze większym opóźnieniem, wyświetla się standardowy biały dymek "brak sygnału" no a potem "mieli" obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam starego Sagema 4285.Dziś rano lista kanałów zupełnie się pozmieniała miałem ustawienie z polsatowskiego transpondera a teraz jest sajgon wszystko wymieszane kanały radiowe z telewizyjnymi kanały obcojęzyczne na początku listy itp. Czy coś grzebią czy po prostu coś nie tak z dekoderem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przełączyłeś czasami listy kanałów z Polsatowskiej na wszystkie kanały? U mnie właśnie na tej drugiej liście, na pierwszych miejscach, są kanały obcojęzyczne. Poszukaj w instrukcji, którym przyciskiem zmienisz listę kanałów i powinno być dobrze. Jak nie pomoże, to przeszukaj sieć, a w ostateczności przywróć ustawienia fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to jakas awaria ze strony CP, chyba nie zostawia te kanaly jak teraz na 1 Music Box Italia itd. :mrgreen: Moze sie szykuje nowe oprogramowanie.

 

edit: Wszystko wrocilo do normy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przed południem 2 razy w odstępie ok. godziny dekoder się nagle wyłączył !!! Korzystam z Samsunga H370G, wcześniej to się nie zdarzało więc myślę że wina leży po stronie dziwnego sygnału, który dociera dzisiaj do dekoderów w związku z tymi zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...