Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"fezuj" - twoja rada jest dobra - już to przerabiałem - problem ( mały ) w tym że jeżeli zrobisz to w takiej kolejności, to wszystkie programy z Astry nie będą odbierć !- (szkoda mi Historii TVP ) :(

Np. w Samsungu takich problemów nie ma - można uazupełniać dodatkowe transpondery :smile:

:idea: Zaskoczyłeś mnie z tym softem - nie brałem nigdy tego pod uwagę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy oba kanały POLSATU w HD (Polsat HD i Polsat Sport HD) u wszystkich tak słabo działają czy tylko u mnie?

 

chodzi mi o to że każdy program HD ma jakość idealną miodzio, a tylko te 2 polsatowskie klatkują co jakiś czas, skacze obraz itp, na dodatek każdy z 11 kanałów HD jakie mam poza tymi dwoma ma bitrate stabilnie 7,4 Mbs a tylko te 2 polsatowskie mają po 1 do 3 Mbs, a wszystko jest ok bo inne kanały dobrze chodzą, a sygnał na antenie z ich transpondera też jest miodzio 99% jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Jest to awaria ponieważ są osoby (np:Ja) które również mają Pakiet Familijny a kanałów podanych przez ciebie czyli AXN-y (z pakietu Film w górę) oraz TVP Sport (z pakietu Sport w górę) nie odbierają.Więc jak na razie trzeba się cieszyć że odbieracie te kanały bo jak naprawią usterkę to niestety będzie zakodowane.No chyba że planują je umieścić w Pakiecie Familijnym wtedy będzie to dobry ruch ze strony Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol. To już taka maniera tych kanałów że klatkują czasami. Kiedyś zrzucałbym to na ustawienie anteny ale teraz mam wymienione konwentery i siła sygnału jest ponad 70 przy jakości 100% a jak klatkowały tak klatkują. No i bitrate jest słabszy. Cóż. Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Ja akurat przy Polsacie zostane na razie z uwagi na siatkówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annaud: dzieki za odpowiedz, teraz przynajmniej mam pewnosc ze to na 100% nie jest wina sprzętu/anteny tylko nadawcy

 

szkoda ze Polsat robi taką szopke akurat na swoich 2 programach, bo nieraz chętnie bym oglądał Polsat Sport HD ale jak co chwile klatkuje obraz to przełączam sie na zwykly polsat sport SD a tam jakosc jednak dużo gorsza

 

ja mysle ze to wina oszczędzania na bitrate, bo nie da sie upchać 7,4 Mbs (typowy standard dla wiekszosci kanałów HD) w 1,5 do 2,5 Mbs żeby płynnie chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CP może i opowiada na infolinii, że nie ma problemu z danym tp. ale prawda jest inna ... technicy wiedzą o problemie z tp. 79 ale jak zwykle nie wiedzą jak temu zaradzić... więc ogólna infolinia milczy albo wciska kity, że to antena klienta szaleje. Problem z tp. 79 w CP potocznie jest zwany jako problemy z TV1000. Podobne problemy mają także na tp. 78.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do bardziej zorientowanych :jupi:

Średnio Dwa razy dziennie w Cyfrowym Polsacie zakodowują mi się kanały po czym po jakimś czasie się odkodowują...

Mam dekoder Echostar DSB 717, goły pakiet familijny.Dodam ze kanały FTA działają cały czas,a moc i jakoś sygnału jest bez zarzutu,karta siedzi dobrze i ogółem wszystk powinno być okey.Dzwoniłem na infolinie ale konsultantka stwierdziła że się nie zajmuje stałymi klientami...A ta automatyczna pomoc techniczna hu...dała

Kogo to wina ich?dlatego napisałem w tym temacie,czy moze dekoder się sypie?

Są w końcu święta i to mnie już wkurza prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam dziwny problem nieraz mam takie cos a wiec ustawiam na czas telewizor przed spaniem rano włączam telewizor i mam kanal co mialem wieczorem przed snem i nie moge przelaczyc na zaden inny mam tylko 1 kanal i musze instalowac na nowo kanaly czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...