Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bogdan425 ma chyba racje kiedys mialem dwa sagemy 4285 polsatu i w obydwu poginely mi nazwy kanalow(pewnie przex czeste przeszukiwanie satelity)jedyne co pomoglo mi wtedy to byla wymiana dekodera a jak masz go na wlasnosc to masz duzy problem bo chyba nusialbys naprawic go na swoj koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to stwierdzić bez zadania pytania na forum, po czyjej stronie wina...

Bo w tym układzie boję się zadać pytanie, czy nadawane są programy z transpondera 12265V... U mnie zniknęły wszystkie.

Już na szybko masz ładną odpowiedź - Twoje pytanie jest na miejscu, uzyskujesz odpowiedź co się dzieje, jaka jest przyczyna. Zaraz po Waszych postach jest post autorstwa farben, Który jest całkowicie nie na miejscu - wie o DVB-S2 a pisze tutaj o problemach ze swoim sprzętem. Powinien go zadać w wątku o swoim poświęconemu danemu tunerowi. Post powinien wylecieć ale zostawiam go dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, razem z moim tunerem mamy już trzy różne modele, które nie potrafią z tego transpondera nic złapać od paru dni...

I wyłącznie z tego jednego jest kłopot- jakość zero. A już miałem ścinać podejrzane drzewo w okolicy... ;) Chociaż- żeby liście zasłoniły tylko jeden transponder? Kanału "Aktywacja CAM" też nie ma. Także jak kolega wyżej wprowadziłem ręcznie ustawienie transpondera DVB-S2.

Pozostaje mi jutro kręcić czaszą (95cm) i konwerterem...

p/s- problem zaistniał na Icordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie zadziałał dzisiaj zestaw parametrów, "zapodany" przez jednego z użytkowników forum:

12265, V, 27500, 2/3, DVB-S2, 8PSK.

Pozwolę sobie pozostać przy tezie, że ten problem dla wielu użytkowników CP z modułem CI powstał z winy nadawcy, który zmienił parametry nadawania z transpondera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za info. Dźwięk mi wrócił , ale przed południem zniknęły mi te kanały na chwilę (akurat film nagrywałem na Cinemax 2 w nocy też to robiłem dlatego zauważyłem ten brak dźwięku bladym świtem :evil: ), a teraz jest wszystko . Zobaczymy , co dalej . Mam nadzieję , ze mój wysokiej klasy Echostar :> się nie wykrzacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Problemy zaczęły się od ok. godz. 14:20 po tym jak pojawiła się plansza Polsatu Futbol.

Najmądrzejszy w świecie Cyfrowy Polsat upchnął jakimś cudem następny kanał na tym tp i widocznie transponder jest tak zapchany (obecnie jest już 13 kanałów SD), że odmawia posłuszeństwa. :lol2:

To co wyrabia CP to jeden wielki skandal !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...