Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kanałem Eurosport 2. Mimo iż posiadam pakiet sportowy to widnieje informacja że tego kanału nie ma w moim pakiecie :( Mam Echostara 717. Problem ten mam chyba nie dłużej niż od dwóch dni. Czy ktoś ma podobny problem ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bardzo często podczas oglądania programu Boomerang zamiast języka polskiego jest jakiś inny - skandynawski chyba. Da się to jakoś przestawić (wiem że mam wybór języka - na tym programie jest tylko angielski i polski), czy jak zwykle CP dał ciała i trzeba składać reklamacje, żeby kasę oddawali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was też jest jest taka niska jakość dzwieku na PS HD bo strasznie slychac znieksztalcenia z glosnikow tak jak by byla za mocna kompresja dzwieku ale tylko podczas meczu polska-austraia gdyz ze studia dziek jest taki jaki powinien byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już o tym, że mam problem z kanałami BBC , że znikają na jakiś czas i spowrotem się pojawiają i tak kilka razy dziennie. Od tygodnia to się zmieniło i teraz kanały BBC są w ciągu dnia a znikąją na całą noc, gdy tylko zaczyna się ściemniać pojawia się brak sygnału. Czy ktoś wie o co chodzi :?::?::?:

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny+Super Film

Echostar 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może coś się stało z konwerterem. Jeśli dobrze pamiętam to ktoś na forum też tak miał, że znikały mu kanały po zmierzchu i wymienił konwerter i działa już normalnie. Podłącz do kogoś innego dekoder i sprawdź, albo jak ktoś ze znajomych bądź rodziny ma CP to weź od niego dekoder i sprawdź, czy też kanały BBC będą znikać. Jeśli tak to sprawdź u nich. Jak u nich kanały BBC będą cały czas no to niestety konwerter będzie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.... Czy nie zauważyliście "masakrycznego" spadku jakości sygnału na Polsat News i Polsat 2. Wymieniam tylko te dwa ponieważ na mojej Kathrein tylko "na razie " FTA oglądam..... zamówiłem moduł ale jak taka jest jakość pozostalych kanałów to dam sobie spokój. Poproszę o info czy u Was również nie za ciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...