Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie napisał ?

A to co :P

 

od dnia 11.01.08 zmianie uległy ceny i nazwy oraz zawartość niektórych pakietów. No i oczywiście zmianie uległy warunki promocji.

 

ponizszy link zawiera tabelkę wykonaną w open office symbolizującą co i jak się nazywa, co jest w środku i ile za to płacimy

wypowiedzenie kazdej umowy to ciągle 3 miesiące, ale zmieniły się okresy trwania umowy - w koncu mozecie wybrac pomiedzy roczną i dwuletnią umową

 

http://rapidshare.de/files/38277560/promocje_stycze__324__2008.ods.html

oraz w wersji majkrosoftowo-excelowej

http://rapidshare.de/files/38277594/promocje_stycze__324__2008.xls.html

niestety wklejanie tej tabelki tutaj nie sprawi, że będzie czytelniejsza więc sry :P

 

legenda -

pakiet superfilm - pakiet zastępujący pakiet relax mix film + dodane hbo = z familijnym = wszystko

fam+superfilm 82,80 do 13 od 14 87,80 - pakiet familijny i superfilm (wszystko) za 82.80 do 13 miesiaca umowy, a od 14 za 87,80zl

i analogicznie podobne wpisy

 

kwestia gustu ta promocja, ale ma swoje plusy.

 

sorka jesli ktos gdzies juz wypisał co i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja coś przed świętami podpisałem umowe na pakiet familijny w promocji 5miesięcy gratis.Tylko przez pierwszy miesiąc miałem oglądać pełną ofertę CP a oglądam ją nadal bez HBO oczywiście.Nie żebym narzekał :D ale zastanawiam się czym to jest spowodowane że nadal oglądam te kanały ? Mój kumpel,który podpisał umowe tydzień po mnie również ma nadal wyszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... widocznie z powodu bałaganu z HBO mają tam już taki "[beep]" że nie panują co komu powinni włączyć a co wyłączyć- ale sami sobie winni - podpisali umowę z HBO prawie "za pięć dwunasta" i zrobili bardzo głupi sposób na aktywacją tych kanałów że nie nogą się już połapać, a głównie teraz mają na głowie jak wysłać kilkadziesiąt tysięcy porozumień, więc reszta poszła w odstawkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

POwoli myśle o wypisaniu się z kablówki ( w moim przypadku Toya) i zakupie pakietu Mini w CP. Cena jest spoko, kanały dobrane rozsądnie zastanawiam się tylko jakiej jakości jest ten dekoder, czy można na nim ręcznie szukać kanałów, robić własną liste, generalnie czy ten polsatowski produkt posiada przydatne funkcję czy to tylko pudełko z przyciskiem on/off?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada guzik do włączania i wyłączania go, klawiaturę numeryczną do przełączania kanałów, przyciski Vol+/- i kilka/kilkanaście innych.

 

Ogólnie to chodzi Ci o ten dekoder Mini? On jest jeszcze niedopracowany, tzn. jego soft ma wady, więc jak dla mnie to powinieneś się wstrzymać z kupnem tego "cudeńka", jeśli oczywiście chodzi Ci o ten właśnie dekoder.

 

Czy pakiet Mini jest taki super to ja nie wiem, 6 kanałów i niekodowane. Czy to taka super oferta? Być może tak, ale dla ludzi, którzy rzadko oglądają telewizji, albo nie zależy im na wielu pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Jeśli Cyfrowemu Polsatowi opłaciło się utworzyć Pakiet Mini, to ciekawe czy kiedyś zdobędą się na coś takiego, żeby utworzyć jakiś pakiet przejściowy pomiędzy Pakietem Mini a Pakietem Familijnym. Widziałbym, żeby do pakietu Mini dodali chociaż jeden: - program dla dzieci, - jeden program sportowy (Eurosport lub Polsat Sport lub ewentualnie TVP Sport, jeśli kiedyś pojawi się na Słonecznej Platformie), - program informacyjny Polsat News, - może jeden filmowy (AXN lub TCM) - chociaż po jednym z paczki

Discovery oraz z kanałów BBC. Cena w granicach, około 18,99 zł byłaby według mnie bardzo atrakcyjna. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pytanie do xenomorph:

podpowiedz mi proszę jak mam zwiększyć sobie abonament na pakiet familijny + HBO?

Wiem ze może to sie wydać głupie, bo wystarczy iść do pierwszego lepszego APS-u aby powiększyć sobie abonament i zwiększyć ilość kanałów, ale w trzech punktach, w których bylem, powiedziano mi ze dla mojego abonamentu, nie ma żadnych opcji. Gdy zadzwoniłem na infolinie miesiąc temu o przysłanie mi porozumienia tak czekam do tej pory... Powiedz mi co robie źle ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć piszę w temacie Pakiety Polsatu, bo nie znalazłem bardziej odpowiedniego.

Mianowicie sprawa jest błaha, ale chciałem Was zapytać.

Opłacam sobie pakiet familijny poza umową w cenie 42.80 pln.

W tym miesiącu podczas wypisywania na poczcie druku pomyliłem się w kwocie o .... 10 gr za mało i nie włączyli mi sygnału.

Poczta Polska ściąga haracz za przelew na konto w wysokości 3.50 pln.

Moje brzmi: Czy teraz muszę "wyrównac" i wpłacić im na konto 10 groszy, czy może lepiej od razu wpłacić na następny miesiąc i tam dać nadwyżkę w kwocie 10 groszy, i oni mi automatycznie by pobrali jakoś te 10 gr na ten miesiąc, i te 42.80 które by zostało to by mi na następny miesiąc zostawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...