Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem PAKIET FAMILIJNY powinien całkiem zniknąć z oferty Polsatu.

Pakiet PAKIET MINI powinien zostać Pakietem Podstawowym.Podobnie kanały CINEMAX powinne dołączyć do PAKIETU FILM.

PAKIET SPORT - dodać wszystkie kanały sportowe

PAKIET BAJECZKA - dodać wszystkie kanały bajeczka

PAKIET MUZYKA - dodać wszystkie kanały muzyczne

Stworzyć Pakiety np. DISCOVERY,INFORMACYJNY,ROZRYWKA i rozpalcerować wszystkie pozostałe kanały z PAKIETU FAMILIJNEGO do w/w pakietów tak, aby cena całości nie uległa zmianie.

PAKIET RELAX MIX wszystkie kanały Polsatu - cena całego Pakietu bez zmian.

W chwili obecnej, aby oglądać jeden z Pakietów dodatkowych musimy obowiązkowo płacić za PAKIET FAMILIJNY ,a wystarczyłby Pakiet Podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale za jakiś czas zniknie, no to może go nie wliczać już w to :?: Podział tematyczny, taki jak ten, który napisał @Condor jest dobry, jak ktoś chce mieć jakiś pakiet to bierze wszystkie kanały, ale teraz pyt, ile on yby kosztowały, ohoh pewnie drozej niż teraz jak są w danym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta CP wcale nie jest taka droga.Oferta pakiet Familijny + Relax MIX to na prawdę korzystna oferta :) . To co w takim razie sądzić o cenie cyfry,skoro oferta CP jest dla co niektórych za droga.?? Ja wiem,że co niektórzy chcieliby płacić 20 zł/mies.za wszystkie kanały jakie są w CP,ale tak se nie da :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PAKIET FAMILIJNY powinien całkiem zniknąć z oferty Polsatu.

Pakiet PAKIET MINI powinien zostać Pakietem Podstawowym.Podobnie kanały CINEMAX powinne dołączyć do PAKIETU FILM.

PAKIET SPORT - dodać wszystkie kanały sportowe

PAKIET BAJECZKA - dodać wszystkie kanały bajeczka

PAKIET MUZYKA - dodać wszystkie kanały muzyczne

Stworzyć Pakiety np. DISCOVERY,INFORMACYJNY,ROZRYWKA i rozpalcerować wszystkie pozostałe kanały z PAKIETU FAMILIJNEGO do w/w pakietów tak, aby cena całości nie uległa zmianie.

PAKIET RELAX MIX wszystkie kanały Polsatu - cena całego Pakietu bez zmian.

W chwili obecnej, aby oglądać jeden z Pakietów dodatkowych musimy obowiązkowo płacić za PAKIET FAMILIJNY ,a wystarczyłby Pakiet Podstawowy.

 

 

Daremny pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od umowy, więc trzeba uważnie czytać i nie pisać głupot. Ja za Pakiet Familijny + Relax Mix (bez Cinemax-ów) płacę 54,90 zł mies. i myślę, że jest to bardzo przyzwoita cena, a jak komuś się nie podoba np.: Pakiet Familijny w CP za 35 zł mies. (bardzo dobra i bogata oferta jak za tą cenę) to niech weźmie Pakiet Startowy w C+ za 29 zł mies. i ciekawe co wtedy powie, bo tam jest owiele uboższa oferta.

Pakiet Familijny 35 zł mies. CP:

TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Kultura, Polsat, Polsat2, TV4, TVN, TVN Siedem, TV Puls, Tele5, Polonia1, TCM, AXN, Disney Channel, Cartoon Network, Jetix, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Civilisation, Travel Channel, Animal Planet, Zone Reality, Zone Club, Polsat Zdrowie i Uroda, TVN Style, TVN Turbo, Polsat Sport, Eurosport, Superstacja, TVN24, TVN Meteo, TV Biznes, Mango24, ITV, 4fun.TV, VIVA Polska, E!, CNN Int. (Ang.) + z poza oferty TVN Gra, Edusat, Podróże TV i setki innych kanałów TV i radiowych FTA.

Pakiet Stratowy 29 zł mies. C+:

TVP1, TVP2, TVP3, TVP Polonia, TVP Kultura, TV4, TVN, TVN Siedem, TVN24, TV Puls, Tele5, Polonia1, TVN Turbo, Minimini, Zig Zap/Hyper, TVN Style, Planete, Mango24, Podróże TV, ITV, TVN Gra, Edusat, Trace TV (Fra.), VIVA Polska, 4fun.TV, TVN Meteo, TV Biznes, CNBC Europe (Ang.) + z poza oferty Polsat2, Polsat Zdrowie i Uroda oraz setki innych kanałów TV i radiowych FTA.

To teraz sami sobie porównajcie, którzy sądzicie, że CP jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotą pakietu Familijnego jest to że jak ktoś chce mieć 1-2 kanały sportowe to nie musi płacić za 4, podobnie jest z muzyką filmami itp.

W Familijnym jest wszystkiego po trochu dla ludzi, którzy nie są zdeklarownymi fanami sportu, muzyki czy seriali.

 

I to jest własnie przeawaga CP nad innymi platformami.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie weim komu wierzyc bo w na stronie ceny są inne nie mowisz,

oferta najnizszego pakietu cyfry jest slabsza,ale ogolna oferta jest znacznie lepsza zresztą n tez ma lepsza ofertę i nie wysoką cenę.

a oferta cp jest praktycznie za niespełna 50 złoty w kazdej kablowce a i sa opcje premium,

wiec jak dla mnie cp to oferta taka podstawowa gdzie nie ma nic ekstra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak popatrzcie na kablówki tam płacisz nawet trochę mniej niż 50 złoty i masz masę kanałów-praktycznie zdecytowana wiekszośc jest z cp plus są opcja premium,

wiec nie wiem jaki jest sens np.dla mnie brać tą platformę skoro w kablu mam i taniej i lepiej,

juz n mniej bardziej ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż na dzień dzisiejszy nikt nie wymyślił oferty "uszytej na miarę", która sprostałaby oczekiwaniom każdego klienta. Podział na pakiet podstawowy (MINI), zaawansowany (FAMILIJNY) oraz 2 inne szyte dla konkretnego odbiorcy, to chyba lepszy pomysł niż płacenie za pakiety z osobna mimo, że z tych pakietów ogląda się tylko pojedyncze kanały. this is only my humble opinion

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak popatrzcie na kablówki tam płacisz nawet trochę mniej niż 50 złoty i masz masę kanałów-praktycznie zdecytowana wiekszośc jest z cp plus są opcja premium,

wiec nie wiem jaki jest sens np.dla mnie brać tą platformę skoro w kablu mam i taniej i lepiej,

juz n mniej bardziej ciekawi

 

Skoro masz wszystko w kablu to po cho le re Ci te dywagacje:?:

 

Tylko,że nie wszyscy mają kablówki i nie wszystkich stać na C +.

I nie każdy jest taki głupi żeby brać Nke i płacić za darmowe kanały

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...