Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś dlaczego w Pakieci mini jest TVN 7 a nie ma TVN24 ?

Oferta pakietu mini to kanały ogólnotematyczne + FTA, do których TVN24 nie należy. To samo któś mógłby powiedzieć o innych kanałach z paczki TVN dostępnych w CP, chociaż uważam, że CP dobrze by zrobił, gdyby dołączył do pakietu mini Superstację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
i tak popatrzcie na kablówki tam płacisz nawet trochę mniej niż 50 złoty i masz masę kanałów-praktycznie zdecytowana wiekszośc jest z cp plus są opcja premium,

wiec nie wiem jaki jest sens np.dla mnie brać tą platformę skoro w kablu mam i taniej i lepiej,

juz n mniej bardziej ciekawi

 

Jesli chodzi o stosunek cena/oferta to kablowki sa bezkonkurencyjne (przynajmniej jesli chodzi o kanaly polskojezyczne). Ale po pierwsze nie wszyscy maja dostep do kablowki a po drugie niektorzy oczekuja lepszej jakosci obrazu i dzwieku, ktorej analogowe kablowki nie zapewnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP już dłuższy czas, jak na razie mam pakiet Familijny ale teraz chciałbym wykupić sobie odbiór wszystkich kanałów dostępnych w ofercie. Powinienem więc chyba zamówić sobie pakiet Relax Film.Tylko nie wiem w końcu ile to mnie wyniesie bo nie do końca to jest jasne na stronie CP. Odpowiedzcie co muszę zrobić i ile to będzie kosztowało jeżeli chcę mieć wszystkie kanały (czy nie ma przy tym jakiejś promocji w co osobiście wątpię) Postarajcie się odpisać Wink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć pełny pakiet za 65 złotych, ale jeśli podpiszesz umowę na Pakiet Relax Mix. Podpisując ją, zobowiązujesz się płacić co miesiąc za pakiet Familijny i Relax Mix. Nie możesz w dowolnej chwili przestać płacić za pakiet Relax MIx. Jeśli chciałbyś przestać za niego płacić, musiałbyś złożyć wypowiedzenie z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, że już nie cchesz płacić za pakiet dodatkowy RElax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dobrze ale nie do końca :)

 

 

Pakiet Familijny + Relax Mix bez Porozumienia = 35 + 39,80 = 74,80

Pakiet Familijny + Relax Mix z Porozumieniem = 35 + 19,90 = 54,90

W opcji powyżej miałbyś wszystko oprócz Cinemaxów i Playboya

 

 

 

Pakiet Familijny + Relax Mix Film bez Porozumienia = 35 + 54,80 = 89,80

Pakiet Familijny + Relax Mix Film z Porozumieniem = 35 + 29,90 = 64,90

I masz wszystko oprócz Playboya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z porozumieniem

Znaczy to, że będziesz, po podpisaniu stosownego porozumienia (umowy), opłacał przez cały czas abonament, aż do czasu, jednomiesięcznego? pisemnego wypowiedzenia. Wtedy opłaty będą tańsze.

bez porozumienia?

Płacisz i oglądasz kiedy chcesz. Za to wygodnictwo płaci się trochę drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czy ktoś się decyduje na to drugie wyjście,przecież biorąc jakiś pakiet bez porozumienia musi zapłacić dodatkowo 20-25 złotych a umowa nie jest tak znowu obciążająca

Z tego co tu wcześniej napisano to żeby zrezygnować to trzeba chyba zrobić to z 3 miesięcznym wyprzedzeniem a nie tylko miesięcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z umowy:

 

5. Po upływie Okresu Podstawowego umowa może zostać wypowiedziana w zakresie obowiązku zachowania aktywnego pakietu programów/aktywnych pakietów programów wskazanych zgodnie z §4 ust.9 umowy za 3-miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym na koniec Okresu Rozliczeniowego. Klient jest ponadto uprawniony do złożenia przed upływem czternastego Okresu Rozliczeniowego oświadczenia, iż nie zamierza kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego pakietu programów/aktywnych pakietów programów wskazanych zgodnie z §4 pkt 9 umowy po zakończeniu Okresu Podstawowego.

 

* dotyczy min. Pakietu Familijnego.

* inaczej jest z Pakietem Mini - okres rozliczeniowy jest dłuższy w zależności od tego, kiedy była podpisywana umowa (zakup).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem jeszcze z jakieś 2 miesiące temu z opcji Film oraz Bajeczka, ale z powodu że jakoś 3 miesiące temu nastąpiła podwyżka ceny pakietu Film, a także podrożał mi familijny (koniec okresu podstawowego). Zdecydowałem się wypowiedzieć umowę i wziąłem nową , przy której dostałem lepszy dekoder, więcej kanałów (Fam.+RM) i to przy niższej cenie (tak jakbym miał podpisać samo porozumienie na RM to bym płacić 54,90zł zamiast 49,80zł :D).

 

Tak w/ogóle to jeśli ktoś z opcji dodatkowych potrzebuje tylko pakiet Bajeczka lub Muzyka, to wykupienie jednego osobnego pakietu jeszcze się może opłacać (bo zapłacisz jakieś ~40zł a nie ~50-55zł). Bo już w przypadku Cinemax, Film i Sport śmiem w to wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wcześniej napisano to żeby zrezygnować to trzeba chyba zrobić to z 3 miesięcznym wyprzedzeniem a nie tylko miesięcznym
Szanowny Panie,

Uprzejmnie informuję, że rozwiązanie umowy, podpisane przez Klienta i zawierające dane umożliwiające jego identyfikację oraz przyczynę rozwiązania, należy wysłać listem poleconym, na adres:

Cyfrowy Polsat S.A. uL. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

lub na numer Faxu: 022-356 66 77

W odpowiedzi, otrzyma Pan pismo z informacją, gdzie i w jakim terminie należy zwrócić dekoder. Przypominamy również, że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec miesiąca kalendarzowego.

Z tego cytatu wyraźnie wynika, że jeśli to jest już kolejny okres rozliczeniowy, to taką umowę, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

nalazłem w internecie wzór umowy z Polsatem Cyfrowym

w jednym z paragrafów znajduje się zdanie:

 

W skład Pakietu Podstawowego (Familijnego) wchodzą następujące programy: Polsat, Polsat Sport, TV4, TVP1, TVP2, TVN, TVN Siedem, TVN 24, Puls, Discovery Channel, Animal Planet, Travel Channel, Jetix, Zone Reality, Cartoon Network/TCM, Zone Club, AXN, Eurosport, Disney Channel, RMF FM.

 

Co ciekawe nie są wymienione m.in. kanały TVN Style, TVN Turbo, Discovery Civilisation, Discovery Science, TVP Kultura, czy to oznacza, że Polsat Cyfrowy te kanały może w każdej chwili wyłączyć dla swoich abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie a wszystko jest robione po cichu aby wprowadzić klienta w błąd bo trudno się nie zgodzić z tym że jeśli na stronie internetowej mam te kanały zapisane w pakiecie to nieuczciwością jest nieumieszczanie ich zręcznie w umowie

 

oczywiście wszystko w majestacie prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na 0 801 08 08 08 i się dogadaj lub poprzez iCOK (http://www.icok.cyfrowypolsat.pl/) :D

 

Fakt juz wiem jak to zrobic przez ICOK

 

Pakiet

Cena

 

 

 

Pakiet Bajeczka

5,20 zł

 

 

Pakiet Cinemax

15,00 zł

 

 

Pakiet Familijny

35,00 zł

 

 

Pakiet Film

15,80 zł

 

 

Pakiet Muzyka

4,90 zł

 

 

Pakiet Playboy

12,99 zł

 

 

Pakiet Relax Mix

39,80 zł

 

 

Pakiet Relax Mix Film

54,80 zł

 

 

Pakiet Sport

13,90 zł

 

 

a mozesz mi wytlumaczyc w jaki sposob w tym cenniku na ICOKu mam ze pakiet Relax MIX kosztuje 39.80zl?w tym jest wliczony pakiet FAMILIJNY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...