Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za Relax Mix płacisz 39,90 wtedy gdy nie podpisujesz porozumienia z CP. Jeżeli podpiszesz porozumienie wtedy za Relax Mix płacisz 19,90 (wówczas do 35zł + 19,90zł = 54,90zł cena końcowa za pakiet familijny i RM).

Pamiętaj rozwiązanie umowy okres wypowiedzenia na RM to 3 miesiące.

 

Jak się załapałeś na starą promocje to co napisał Hubert jest prawdą czyli familijny + RM za 49,80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam takie pytanie Cyfra + aby zatrzymać swoich klientów oferuje im np pakiet komfortowy w cenie podstawowego a czy Cyfrowy Polsat jeśli złoże wypowiedzenie na 3 miesiące przed końcem umowy też mi zaproponuje np 39.90 za Familijny(F) I Relax Mix (teraz mam F +RM za 49.80) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam nastepujace zapytanie.

 

Na poczatku tego tygodnia zdecydowalem sie zakupic CP z tej promocji (umowa na 2 lata, 5 miechow gratis + 1 miesiac gratis Relax Mix Film). Wybralem pakiet familijny. Teraz jednak powiem szczerze, ze kusi mnie wyzszy pakiet - Relax Mix. Czy moglby mi ktos powiedziec na jakiej zasadzie moge zmienic pakiet na wyzszy (o ile jest wogole taka mozliwosc). Interesuje mnie takze to, czy jezeli bym sie zdecydowal teraz na Relax Mix to czy bede mial go przez te 5 miesiecy (niecale juz) gratis, czy bede musial placic za niego? Czy moze bede mial Pakiet familijny, a Relax Mix wlacza mi dopiero po tych 5 miesiacach gratisowych i wtedy juz bede placil pelna sume? Bardzo prosze o szczegoly, jezeli ktos wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet SUPERfilm:

 

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Europa

AXN SciFi

AXN Crime

Zone Romantica

Fox Life

TV 1000

Kino Polska

Cinemax

Cinemax 2

Comedy Central

Animax (?)

 

 

Jak mam to rozumieć ? że co że jak że zabiorą mi moje programy z opłacanego RM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pakiet Super Film będzie zawierał...

 

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Europa

AXN SciFi

AXN Crime

Zone Romantica

Fox Life

TV 1000

Kino Polska

Cinemax

Cinemax

AXN

TCM

 

Jest to najbogatszy pakiet, będzie zawierał kanały ze wszystkich pakietów po za Playboyem:P Dlatego była mowa o 14 kanałach filmowych czyli wszystkich jakie sa w ofercie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pakiet Super Film będzie zawierał...

 

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Europa

AXN SciFi

AXN Crime

Zone Romantica

Fox Life

TV 1000

Kino Polska

Cinemax

Cinemax

AXN

TCM

 

Jest to najbogatszy pakiet, będzie zawierał kanały ze wszystkich pakietów po za Playboyem:P Dlatego była mowa o 14 kanałach filmowych czyli wszystkich jakie sa w ofercie:)

 

Oj mylisz się z tymi dwoma ostatnimi :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE... Kanały będą nadal w ofercie Familijnej...

Pakiet Super Film, to coś na podobie Prestiżowego Cyfry+...

Opłacając Super Film, staniesz się posiadaczem pakietów Familijny, Film, Cinemax, HBO, Bajka, Muzyka i Sport...

 

 

Oj mylisz się z tymi dwoma ostatnimi :D pozdro

 

Oj chyba ja mam rację, ale chciałbym się mylić aby CP zrobił niespodziankę i dołączył 2 inne kanały:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylicie sie wszyscy... no może poza... [miniupiniu]

masz racje też jestem tego zdania... że:

 

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Europa

AXN SciFi

AXN Crime

Zone Romantica

Fox Life

TV 1000

Kino Polska

Cinemax

Cinemax 2

Comedy Central

Animax

 

Tak będzie wyglądał ten pakiet... Dlaczego?? mówiono juz że CC i Animax wejdą do CP od stycznia... i pasuja tutaj idelanie... i bedzie go można zamówić jako dodatek do Familijnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superfilm to nie jest nowy pakiet tylko z kanałami filmowymi, a pełna oferta Cyfrowego Polsatu bez kanałów erotycznych (Playboy czy PlayTV)

 

Obecnie pakiety w CP będą się tak przedstawiać:

Familijny = 37,90zł

Familijny + HBO = 62,90zł

Familijny + Relax Mix = 57,80zł

Familijny + Relax Mix + HBO = 77,80zł

Familijny + Relax Mix Film = 67,80zł

Familijny + Superfilm = 87,80zł

 

Przy czym pakiet Superfilm składa się z pakietu Relax Mix Film (Bajeczka, Sport, Film, Cinemax, Muzyka) + HBO i kosztuje 49,90zł --> Czyli razem Familijny za 37,90zł + Superfilm za 49,90zł = 87,80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...