Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa cena będzie obowiązywać tylko tych abonentów którym umowa została automatycznie przedłużona na czas nieokreślony z trzy miesięcznym wypowiedzeniem.Dzwoniłem dzisiaj na BOK i tak mi Pan powiedział.Mi np.kończy sie umowa 29 kwietnia i po tym okresie będę dopiero płacił 37,90 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak na icok:

Następna płatność:

2008-04-04 - 67,80 zł

i dzisiaj mi pani w BOK powiedziała, że nie wyślą mi porozumienia, ani że HBO mi też nie włączą bo złożyłem wypowiedzenie :evil:

szkoda ze śmierdzą im moje pieniążki :evil::evil::evil::evil:

 

to 4kwietnia sie zobaczy gdzie podpisze mową umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To fakt, w C+ wszystko włączają w mgnieniu oka. Na pakiet Relaxxx miałem niby czekać do 48godzin, a już po 6 miałem go dostępnego... Cyfra to jednak porządna firma pod tym względem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena będzie obowiązywać tylko tych abonentów którym umowa została automatycznie przedłużona na czas nieokreślony z trzy miesięcznym wypowiedzeniem.Dzwoniłem dzisiaj na BOK i tak mi Pan powiedział.Mi np.kończy sie umowa 29 kwietnia i po tym okresie będę dopiero płacił 37,90 :wink:

 

ja mam ostatnio LojalAneks z 2004-09

 

nie moge go znalezc ale wydaje mi sie ze mam tylko 1 miesiac wypowiedzenia.

Pisma o podwyzce wciaz nie dostalem mimo ze widac to po kwocie nastepnej platnosci w icok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, w C+ wszystko włączają w mgnieniu oka. Na pakiet Relaxxx miałem niby czekać do 48godzin, a już po 6 miałem go dostępnego... Cyfra to jednak porządna firma pod tym względem 8)

Taka sama porządna jak i CP. CP bez problemu włącza co chcesz i to szybko. Wyjątkiem są terminowe aneksy dla "zdrajców" :lol: i to chyba jest logiczne. Cyfra zrobiłaby to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teraz faktycznie trochę się poprawiło jeśli chodzi o HBO i włączają no to miło. A jak czytam, to rzeczywiście inne kanały włączają normalnie bez większych problemów poprzez informowanie ich o chęci wykupienia danych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dnia 11.01.08 zmianie uległy ceny i nazwy oraz zawartość niektórych pakietów. No i oczywiście zmianie uległy warunki promocji.

 

ponizszy link zawiera tabelkę wykonaną w open office symbolizującą co i jak się nazywa, co jest w środku i ile za to płacimy

wypowiedzenie kazdej umowy to ciągle 3 miesiące, ale zmieniły się okresy trwania umowy - w koncu mozecie wybrac pomiedzy roczną i dwuletnią umową

 

http://rapidshare.de/files/38277560/promocje_stycze__324__2008.ods.html

oraz w wersji majkrosoftowo-excelowej

http://rapidshare.de/files/38277594/promocje_stycze__324__2008.xls.html

niestety wklejanie tej tabelki tutaj nie sprawi, że będzie czytelniejsza więc sry :P

 

legenda -

pakiet superfilm - pakiet zastępujący pakiet relax mix film + dodane hbo = z familijnym = wszystko

fam+superfilm 82,80 do 13 od 14 87,80 - pakiet familijny i superfilm (wszystko) za 82.80 do 13 miesiaca umowy, a od 14 za 87,80zl

i analogicznie podobne wpisy

 

kwestia gustu ta promocja, ale ma swoje plusy.

 

sorka jesli ktos gdzies juz wypisał co i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...