Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niby jak? Jak ci się umowa kończy a masz dekoder na własność, to możesz odbierać FTA za darmo. Gdzie niby za te FTA sie płaci? Wszystkie FTA może odbierać każdy abonent CP, a w n-ce są poprzypisywane do pakietów i nie mając danego pakietu nie ma się kanału FTA który jest w nim. W CP można przecież wyszukać sobie dowolne kanały FTA samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum n.

Dlaczego kodujecie TVP Kulturę, która jest FTA?

 

Kanałem FTA jest kanał nadawany bez kodowania przez nadawcę lub jego podwykonanwcę na danym satelicie. N musi retransmitować kanał z satelity Astra. Ponosi przy tym znaczące koszty techniczne dlatego nie może udostępnić kanału jako sygnału FTA.

 

Kodować musi bo chce kasę wyciągnąć od klientów. A co do CP to przynajmniej te kanały (Viva pl, 4fun tv)są w pakiecie podstawowym a w n-ce musisz wykupić dodatkowy pakiet (style, moda, muzyka) , żeby je oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet familijny w CP jest droższy od pakietu startowego w C+

Tak Ci się tylko wydaje-

popatrz no mądralo że my w pakiecie familijnym mamy od razu takie kanały jak EUROSPORT PL ,ZONE REALITY , ZONE CLUB ,DISCOVERY CHANNEL ,AXN ,DISCOVERY X3szt.,DISNEY CHANNEL i jeszcze parę za które Wy po prostu musicie dopłacić kupując dodatkowe pakiety, więc kto ma tańszy podstawowy pakiet :?::?::?:

nu paniatna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się tylko wydaje-

popatrz no mądralo że my w pakiecie familijnym mamy od razu takie kanały jak EUROSPORT PL ,ZONE REALITY , ZONE CLUB ,DISCOVERY CHANNEL ,AXN ,DISCOVERY X3szt.,DISNEY CHANNEL i jeszcze parę za które Wy po prostu musicie dopłacić kupując dodatkowe pakiety, więc kto ma tańszy podstawowy pakiet :?::?::?:

nu paniatna :?:

 

Mądrala popatrzył i zobaczył, że tak samo jak ty Fezuj ma CP. :wink: A tak w ogóle to nie chodziło mi, gdzie są jakie kanały, tylko o to, że Pakiet Familijny jest droższy niż Pakiet Startowy w C+, a pominąłem to, że jest w nim więcej kanałów i to zdecydowanie więcej. Po prostu poprawiłem kogoś, kto napisał, że to Startowy jest droższy i nie było w tym żadnych podtekstów czy złośliwości! Czytaj ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy, ze choc jest pakiet mini, nadal pakiet familijny jest podstawowym w "CP". Mysle ze zrozumiale, ze nie mozna dokupic nic do pakietu mini. W koncu musza i chca sprzedac pakiet familijny i jesli ktos bedzie chcial wiecej anizeli w mini to jest zmuszony do zakupu familijnego.

 

Tak moja opinia. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś o co chodzi w tych pakietach? z tego co tu pisze Relax mix jest tańszy od familijengo.

 

 

Pakiet Bajeczka

5,20 zł

 

 

Pakiet Cinemax

15,00 zł

 

 

Pakiet Familijny

39,90 zł

 

 

Pakiet Film

15,80 zł

 

 

Pakiet Muzyka

4,90 zł

 

 

Pakiet Playboy

12,99 zł

 

 

Pakiet Relax Mix

39,80 zł

 

 

Pakiet Relax Mix Film

54,80 zł

 

 

Pakiet Sport

13,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet familijny kosztuje 35 zeta a nie 39.90. Natomiast Pakiet Relax Mix faktycznie kosztuje 39.80 zł (cena bez pakietu familijnego). Razem z pakietem familijnym pakiet RelaX Mix - 49.80 zeta.

Nie jestem abonentem CP ale mam nadzieję że się nie pomyliłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja też myślałem że za familijny 35 zeta, bo tyle płaciłem ale od następnego miesiąca już nie muszę opłacać bo skończyła mi się umowa, ale dzwoniłem zapytać bo CP chcę opłacać i mieć go w drugim pokoju to mi babka mówiła że teraz będę musiał płacić 39,90zł, a na EBOK-u polsatu znalazłem właśnie te ceny które wyżej wkleiłem i dziwi mnie cena RX.

 

Aha i przecież nie można mieć pakietu RX jeśli nie wykupisz Familijnego chyba że się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie możesz zdecydować się na kupno tylko pakietu RelaxMix. Wtedy płacisz 39.80 zł za pakiety razem wzięte: Sport, Film, Muzyka i Bajeczka. Jeżeli zdecydowałbyś się na dokupienie do Relax Mix Pakietu Familijnego to wtedy tylko dopłacasz 10 zeta za pakiet familijny a nie 35 tak jak jest w cenniku a więc razem za dwa pakiety: familijny i relax mix płacisz 49.80 zł).

Ostatnio aktualizowałem ofertę Cyfrowego Polsatu i stąd ta moja wiedza na temat tych pakietów. Zajrzyj tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=385

 

Mam takie jedno pytanie: Czy można do pakietu Familijnego dokupić tylko Pakiet Film (15.80 zł) i w sumie płacić wtedy 50.80 zł? Oczywiście takie rozwiązanie jest całkowicie pozbawione sensu, ale tutaj w grę wchodzi tylko moja ciekawość. Albo inne rozwiązania np: Familijny + Bajeczka, Familijny + Sport.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny kosztuje 29,90zł w promocji gdy się go weźmie razem z Relax Mix który wtedy kosztuje 19,90zł (razem 49,80zł) - jedynie na nowej umowie!

Natomiast jeśli jest się po okresie podstawowym (umowa się skończyła i przeszła na czas nieokreślony) to płacimy 35zł za familijny + 39,80zł za Relax Mix (z tym że w przypadku RM można podpisać lojalkę (tzw. Porozumienie) która będzie nas uprawniała do zniżki i będziemy płacić 19,90zł, takie coś już nie tyczy się familijnego - chyba że weźmiemy zupełnie nową umowe).

Natomiast gdy wypowiedzieliśmy umowe z CP w zakresie obowiązku opłacania pakietu familijnego to za przyjemność jego oglądania musimy zapłacić 39,90zł, a RM wtedy kosztuje 39,80zł.

 

Taka sama jest sytuacja jeśli chodzi o Relax Mix Film jak w Relax Mix (z tym że w przypadku porozumienia płacimy 29,90zł, a w innych przypadkach 54,80zł).

 

Co do pojedyńczych pakietów to gdy się ma np. Familijny za 35zł to można bez problemu wykupić jakiś wybrany pakiet (w dowolnym miesiącu, nie trzeba regularnie) za cene podaną przy tym pakiecie na stronie CP. Czyli np. w przypadku gdy chce się pakiet Bajeczka to płacimy razem z Familijnym 35zł (Familijny) + 5,20zł (Bajeczka) = 40,20zł

 

Nie istnieje możliwość wykupienia np. samego Relax Mix czy pakietu Sport, osoba która chce mieć któryś z tych pakietów musi posiadać abonament Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...