Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On byl w 4:3 ? Niby jak, przeciez Pingwiny lecialy normalnie (ogladalem u braci ciotecznych w Vectrze).

Nickelodeon dotąd emitował część kreskówek i seriali w 4:3 letterbox, z logiem poza kaszetami. Ktoś kto ogląda zawsze w trybie Powiększenie nie zauważy zmiany podczas Pingwinów.

 

Ogladalem na 45 calowym TV LCD, chociaz nie wiem jak mieli ustawiony obraz, moze rzeczywiscie tak bylo. Co do samego kanalu - schodzi na psy jak prawie cala reszta kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego wymaga polska koncesja, więc nie wiem nad czym tak tu płakać. Chyba lepiej powtórzyć "Cribs" niż produkować tandetne programy dla dzieci. Poza tym to nie jest kanał bajkowy, tylko młodzieżowy - target to 4-15, natomiast widzę, że szczegółami przejmują się osoby dużo starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum żeby można było się wypowiadać.

To że nie mieszczę się w tym przedziale to nie mogę oglądać ?

Mogę bo mam takie prawo, i niektóre produkcje mają naprawdę znakomite choćby ,,Pingwiny z Madagaskaru"

Zauważyłem że oznakowania wiekowe nie zawsze są ukazywane.

Jak to teraz będzie czy np. Polskie produkcje będą tłumaczone na inne języki ?

Bo wyszukuje jako Nickelodeon Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mogą starsi ludzie krytykować kanałów dla dzieci? Nonsens.

Cóż za bulwers. Oczywiście, możesz krytykować, możesz nawet płakać z powodu "Rodziny zastępczej", jednakże nie jesteś grupą docelową kanału. Być może większości młodzieży nie będzie przeszkadzać "Cribs", serial Pol[beep]u czy też oznaczenia wiekowe pod logo. Poza tym skoro jeśli już jesteście takimi smakoszami kanałów dla dzieci, polecam stacje konkurencyjne. Tylko bez wyjazdów z tekstami o swoich prawach, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym snujesz takie domysły? Póki co to Comedy Central jak i Nickelodeon osobno mają dużą widownie w swoich kategoriach, sam również je oglądam. Nickelodeon trochę mnie też zaskoczył z programami VIVY i MTV, a zwłaszcza z tą cudną belką na koniec, ale cóż starają się być lepsi od innych stacji z kategorii Dzieci/młodzież, za to ich cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że wkrótce Nick będzie emitowany w godzinach 6:00-22:15, a potem Comedy Central, o ile moje domysły się potwierdzą, że Nick ma się z CC połączyć antenowo.

:lol: nie sądzę żeby z dwóch kanałów które notują dobre wyniki oglądalności robić jeden. To nie są Niemcy, gdzie CC się nie przyjęło i połąćzyli z Nickelodeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem o zmianach w ramówce, gdyż jestem w grupie docelowej kanału. :D

Moim zdaniem poprzednia ramówka "nocna" nie była super. Powinni wtedy emitować starsze seriale animowane, których już nie robią (czyli Kotopies, Pełzaki, Dzika rodzinka, Szanowni państwo X itd.) a w ostatnim czasie puszczali SpongeBoba i Pingwiny od których się roi w ramówce. A jeśli chodzi o obecną ramówkę to najbardziej trafionym programem jest "Viva Mjuzik Kłiiiz". Chociażby daleko że grupą docelową Vivy (i tego programu) jest target 13-19, a Nickelodeonu to 6-14, więc starsi widzowie Nicka są też docelowymi widzami Vivy.

Natomiast "Cribs" jest w ogóle nie trafione. Już lepiej jakby puszczali "Słitaśne urodzinki PL" albo polską wersję "My Own" chociażby dlatego, że w tym pierwszym programie głownym tematem są urodziny nastolatki a w tym drugim są to idole, które dzieci/młodzież też posiada. A jeśli chodzi o " Rodzinę zastępczą " to stanowczo jest jej za dużo i nadają ją ze złym oznaczeniem wiekowym - serial jest "bz" albo "+7". Uważam, że powinni emitować o połowę mniej odcinków "Rodziny", a pozostały czas powinny zajmować polskie teledyski, przecież to VIACOM z wielką biblioteką. Jeśli chodzi o te teledyski to mam tu na myśli największe przeboje ostatnich lat z "dopuszczalnymi" klipami - czyli "bez cycków", przemocy i innych takich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...