Skocz do zawartości

Konferencja 15.03 - będą Eleveny? Inne nowości?


kocik89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eh jaka szkoda. Nie wiem czy już zamawiać NC+ z Elevenami czy jednak łudzić się że 18.03 jeszcze na jakąś szansę w CP?

 

@SatExpert? Wołam Ciebie...

Właśnie SatExpert, dawałeś jednoznacznie do zrozumienia, że jest coś na rzeczy z Elevenami. Ciągle to podtrzymujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia . Myślałem ze dzisiaj podpisze umowe z CP i będę mógł ogladać f1 a tu [beep]a , muszę podpisać umowe z ncplus na najtańszy pakiet + pakiet eleven.

 

Kolejny dziwny przegrany to operator kablowy jambox , rowniez nie wykupil eleven .... Jakas masakra . Dobrze ze umowa z nimi konczy mi sie koncem kwietnia .

Edytowane przez Nonam3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Mi osobiście na sporcie nie zależy. Wolę uprawić niż oglądać. Nie  wiem o co taki szum co niektórych. Chcesz mieć dużo sportu wybierz innego operatora. Zawsze jest coś za coś. PC jest dużo tańszy ale ma mniej sportu. Wielu naprawdę takie warunki odpowiadają.

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku było wiadomo i było jasne, że chodzi tylko o on the go, ale większość doszukiwała się jakiegoś ukrytego przekazu, czy zagrywki słownej w komunikacie, jak jakieś iluminati :lol: Wszystko i tak było wiadomo już od wczoraj. Dzisiaj jedynie oficjalna prezentacja i tyle :) Więcej dystansu, mniej naiwności! ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów was nabrali. Na tym forum podgrzewali atmosferę. ESN nigdy nie trafi  do oferty cp. Nigdy.  Teraz bana powinien dostać ten gość który cały czas wam ściemę wciskał, Ten co niby zawsze miał sprawdzone info. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie zaśmiecać wątku, blokada 24h za obrażanie innych użytkowników i moderacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych nowych kanalach polsatu 75% czasu antenowego zajma powtorki, czyli kanaly stworzone dla reklam.

A czegoś się innego spodziewał? ;) Niczego innego przecież nie wymyślą. To samo będzie z Super Polsat, ze śladową ilością tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po ptokach :D Elevenów nie było ,nie ma i nie będzie. Konkurencja (NC+ i sieci kablowe) może spać spokojnie.

Polsat zapowiada Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. I co mają tam puszczać ? Szachy ?

Euro w PPV 

Kiedy zapowiadali Polsat volleyball wszyscy myśleli, że kanał o siatce 24/7, a wyszło PPV  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, do piątku wszystko będzie jasne kiedy startuje F1, dziś i następne dni trzeba obserwować stronkę CP. Rozmowy z Eleven trwają, ale nie są łatwe, ponieważ CP to trudny negocjator, ponoć negocjacje idą do dobrego punktu, więc do piątku powinno być jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że CP dopiero sie rozkręca, to CP GO to dopiero wstęp:) Gość na facebooku pisze cytuję: Super. Bardzo szanuje Krzysztofa Ibisza dodając jego zdjęcie, na to odpowiedź: Cyfrowy Polsat Cieszymy się, że podobają Ci się zmiany. Zachęcamy Cię do obserwowania naszego profilu, na którym będziemy informować o wszystkich nowościach. Podkreślam, gość nic nie wpomniał o Eleven. :)

Emotikon smile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że CP dopiero sie rozkręca, to CP GO to dopiero wstęp:) Gość na facebooku pisze cytuję: Super. Bardzo szanuje Krzysztofa Ibisza dodając jego zdjęcie, na to odpowiedź: Cyfrowy Polsat Cieszymy się, że podobają Ci się zmiany. Zachęcamy Cię do obserwowania naszego profilu, na którym będziemy informować o wszystkich nowościach. Podkreślam, gość nic nie wpomniał o Eleven. :)

Emotikon smile

Nadzieja zawsze umiera ostatnia.A life is brutal i tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...