Skocz do zawartości

Konferencja 15.03 - będą Eleveny? Inne nowości?


kocik89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiające jest też to, że około 2 tygodni temu, na tym forum ktoś napisał, że na tp. CP w południe przez pół godziny odkodowane były kanały Eleven, nie chcę podgrzewać atmosfery, :) ale zastanawiam czy ten ktoś sobie jaja zrobił czy faktycznie pisał prawdę, bo jeżeli tak, to w 90% 15 marca Eleveny zawitają w Cyfrowym Polsacie. :)

CP to twardy negocjator,nawet jak argumentem przetargowym jest F1 to nie dowód że ustąpi,ba żeby pokazać "kto tu rządzi" migą sobie nawet Australię odpuścić by przeciwnik skruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to twardy negocjator,nawet jak argumentem przetargowym jest F1 to nie dowód że ustąpi,ba żeby pokazać "kto tu rządzi" migą sobie nawet Australię odpuścić by przeciwnik skruszał.

 

Przeciwnik by "skruszał" tak mniej więcej 3 miesiące temu. Teraz to albo CP wymięknie, albo nigdy nie dostanie Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik by "skruszał" tak mniej więcej 3 miesiące temu. Teraz to albo CP wymięknie, albo nigdy nie dostanie Eleven

A no, tez jestem tego zdania, ze gierki na wyczekanie juz sie skonczyly i bedzie wóz albo przewóz.

 

Osobiscie bardzo bym chciał 11 w CP, ale nie ma co sie nastawiac. Pamietajcie, lepiej mile zaskoczyc, niz nie mile rozczarowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał  13 Ulica  HD          10 kanał HD na 1 transponderze      MEGA.       Proponuje by dali drugie 10 kanałów

 

Niektórzy z was to maja zboczenie  " co godzinie skanowanie"              mam kontakt z osobą z Israela  gość jest do tego stopnia  geekiem satelitarnym że potrafi wstać o 4:33 z soboty na niedziele by sobie obejrzeć  start rakiety   no ale potem i tak się okazuje że zasięg jest nie na wiązke z jego krajem.  Pomijam to że sponsorował Duolabsa na kwote 3000 euro po czym i tam Duolabs wszystko oszukał .

 

Co do Eleven to powiem tak       jeśli nie będzie to klienci Polsatu ci co mieli F1 i mieli głownie abo tylko dla tego F1  to pójdą sobie teraz do NC+  więc będzie odpływ fanów F1   nie wiem jeszcze jakie inne sporty motorowe przeszły do Eleven.

Czytałem też regulamin tego Eleven  to nie wiem czy czytałem we właściwym cenniku że  usługa obowiązuje na 12mscy. A czy jest opcja wyłączenia na żądanie ?  Czy tylko zoobowiązanie 12msc  standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi szaleństwo klientów CP dotyczące Elevenów. Przecież decydując się na taką platformę byli świadomi, że nie uświadczą wielkiej piłki. Pewnie zaraz ktoś odpowie, że chodzi o F1, ale moim zdaniem, najglosniejszym krzykaczom zależy właśnie na futbolu ;)

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...