Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw kiedy w końcu dodadzą tą apkę Polsat Box Go na telewizory Samsunga. IPLA nie działa od wczoraj, a dostępne w sklepie jest tylko Polsat GO.

 

Jestem też ciekaw, czy w Polsat Box Go będzie można normalnie (od teraz) na smart tv oglądać kanały, bo miałem CP:GO, którego wcześniej na STV nie było, i czy od jakich modeli Samsunga apka będzie dostępna 🤔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BODEK510 napisał:

Co jest z odbiorem Cinemaxów? W CP GO miałem dostęp, a w PBox GO chcą kasę. 2 sprawa czy będą dostępne w PBox GO kanały tz. must carry?

Problem techniczny u wszystkich , borykają się z nadaniem uprawnień problem jest jakby to fachowo powiedzieli globalny ale wiedzą o tym :P

Must carry rządzi się swoimi prawami - jedni twierdzą że powinny być już dawno a PB leci w kulki inni że to kwestie umowne prawne itp czyli chodzi o 🤑

6 minut temu, Pawop napisał:

Na Tizenie z 2020 roku sa już dostępne obie aplikacje, tj. PBGo i PGo
 

Nie są jest tylko PG , PBG nadal nie widnieje u wszystkich ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa jest taka, że w aplikacji nie ma programów Polsat sport premium 3-6. Niby w zakładce live widnieją transmisje np. wczorajszych meczy kwalifikacji do mundialu ale trzeba je sobie wykupić gdzie na tv sat ma się dostęp do wszystkich.

Edytowane przez matti100111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dalej macie problemy z Polsat Box Go że nie macie wszystkich pakietów tych co w TV ? np. Eleven 1-3 , Polsat Sport Premium u mnie działają tylko kanały z Pakietu M + Filmbox a mam jeszcze Eleveny i Polsat Sport Premium. Do tego również jeśli wchodzę w różne seriale to pisze że nie ma nic w tym folderze wszystko sprawdzam przez komputer nie na aplikacji jest to u mnie błąd czy trzeba się kontaktować z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yan3k napisał:

Witam. Mam pytanie dalej macie problemy z Polsat Box Go że nie macie wszystkich pakietów tych co w TV ? np. Eleven 1-3 , Polsat Sport Premium u mnie działają tylko kanały z Pakietu M + Filmbox a mam jeszcze Eleveny i Polsat Sport Premium. Do tego również jeśli wchodzę w różne seriale to pisze że nie ma nic w tym folderze wszystko sprawdzam przez komputer nie na aplikacji jest to u mnie błąd czy trzeba się kontaktować z nimi ?

Mam to samo i podejrzewam, że to nie pomyłka tylko próba wydojenia dodatkowej kasy. Dzisiaj straciłem treningi F1. Będę o tym pamiętał pod koniec usługi, zwłaszcza, że ja się nie prosiłem o tą zmianę na box, tylko została mi ona narzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SEpuLT napisał:

Mam to samo i podejrzewam, że to nie pomyłka tylko próba wydojenia dodatkowej kasy. Dzisiaj straciłem treningi F1. Będę o tym pamiętał pod koniec usługi, zwłaszcza, że ja się nie prosiłem o tą zmianę na box, tylko została mi ona narzucona.

Mam nadzieję że do następnego weekendu będzie to naprawione ponieważ ruszają ligi a potem na tygodniu liga mistrzów , na wcześniejszej aplikacji wszystko dobrze działało a po zmianie nic nie działa tylko podstawowe programy. Jeśli się to nie poprawi na pewno będę dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...