Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, michael112 napisał(a):

Niestety nie można. Kanały da się cofać 3 godziny wstecz, wyjątkiem jest bodaj Eleven (nie wiem czy wszystkie czy tylko jedynka), który można cofać 12h.

 

Dzięki, próbowałem co mogłem bo myślałem, że jeśli dekoder potrafi puścić treść z poprzedniego tygodnia to GO też będzie miało taką możliwość. Teraz wiem, że nie ma takiej możliwości i nie jest to tylko błąd z mojej strony, że nie potrafię tego znaleźć... ;)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech dadzą 50 fps dla Polsatu Sport, mogliby też dać 50 fps na główny Polsat i TV4, choćby na czas transmisji sportowych. Jak te warunki spełnią to będą na dobrej, aczkolwiek i tak jeszcze długiej drodze do "wymiatania" ;) 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem abonentem Polsat Box i mam pytanie usługi Polsat Box Go, więc nie jest to w żadnym wypadku offtopic, a jeśli jakimś cudem jest to proszę o wskazanie odpowiedniego dla mojego pytania wątku. 

 

Czy dostęp do usługi polsat box go zostały jakoś ograniczony abonentom? Miałem tę usługę aktywną od początku umowy z Polsatem, a teraz nie mam dostępu do niczego. Ani kanałów tv live nie mogę włączyć, ani jakichś seriali, nic. Za wszystko każe mi płacić, a jestem zalogowany na moim koncie. O co chodzi? Błąd po stronie Polsatu czy ominęło mnie info o jakichś zmianach i wycofaniu tej usługi jak było z Canal+ 3 i 4?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dawało, to była pierwsza rzecz, którą zrobiłem. Nawet się wylogowałem i po ponownym zalogowaniu ani nie mogę obejrzeć, ani nawet wykupić dostępu gdybym czysto teoretycznie chciał. Po wejści w kanały tv live mam po prostu informację o bieżącym programie. Sytuacja taka sama na 5 urządzeniach. 

Najważniejsze dla mnie było to, czy przypadkiem nie straciłem dostępu do tej usługi ze względu na jakieś zmiany w umowie czy coś w tym stylu. Jeśli nie i jest to błąd Polsatu, to pół biedy, będę z nimi wyjaśniał, już zapytanie do nich przez icok wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2024 o 14:57, Gość napisał(a):

50p z lepszym bitrate dają tylko w PSP i nie widać, aby miało się to zmienić.. 

 

To z tego powodu jak się w Polsat Box GO ogląda np. mecz tenisowy na Eurosporcie to obraz nie jest taki płynny?

 

Dziwne bo w C+ Online nie ma tego problemu i jakość jest super, a tu w GO ciężko się ten tenis ogląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do sportu musi być 50 fps, inaczej ogląda się bardzo ciężko.

 

 

Jeśli powyższy wykaz jest aktualny, to w C+ Online kanały sportowe mają poprawne 50 fps. Ale tylko sportowe. Reszta zwykle tylko 25 fps. To źle. Ale w Polsat Box GO jest jeszcze mniej kanałów w 50 fps.

 

Napisz do supportu, niech wiedzą że ludzie płacą i chcą oglądać kanały w 50 fps. Niech się w końcu skończy ten streamingowy koszmar jakościowy. Bo obecnie dostępność 50 fps na wszystkich kanałach jest tylko w: TV Smart GO i PLAY NOW TV. No i TVP GO - warto wiedzieć jak ktoś chce oglądać coś na kanałach TVP, po co się męczyć w innych usługach z 25 fps jak TVP za darmo oferuje 50 fps na wszystkich swoich kanałach po założeniu bezpłatnego konta. Natomiast reszta usług z kanałami premium - tylko 25 fps, bez komentarza...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem, że w C+ Online nie jest 50fps na wszystkich kanałach. Przynajmniej dobre jest to, że dla sportu podnieśli jakość. Czego nie da się powiedzieć o GO niestety bo tam ewidentnie widać 25fps i brak płynności podczas oglądania sportu.

 

Czy jakość w Polsacie jest wyższa w ich ofercie 'telewizja przez internet' czy jest dokładnie ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, jaan said:

Zgadza się, do sportu musi być 50 fps, inaczej ogląda się bardzo ciężko.

 

Jeśli powyższy wykaz jest aktualny, to w C+ Online kanały sportowe mają poprawne 50 fps. Ale tylko sportowe. Reszta zwykle tylko 25 fps. To źle. Ale w Polsat Box GO jest jeszcze mniej kanałów w 50 fps.

 

Napisz do supportu, niech wiedzą że ludzie płacą i chcą oglądać kanały w 50 fps. Niech się w końcu skończy ten streamingowy koszmar jakościowy. Bo obecnie dostępność 50 fps na wszystkich kanałach jest tylko w: TV Smart GO i PLAY NOW TV. No i TVP GO - warto wiedzieć jak ktoś chce oglądać coś na kanałach TVP, po co się męczyć w innych usługach z 25 fps jak TVP za darmo oferuje 50 fps na wszystkich swoich kanałach po założeniu bezpłatnego konta. Natomiast reszta usług z kanałami premium - tylko 25 fps, bez komentarza...

Bez przesady. Przecież kanały filmowe pokazują materiał kręcony w  23.967 fps (albo 25 w wersjach europejskich, telewizyjnych). Tak naprawdę 50 fps liczy się na kanałach sportowych i informacyjnych. Polsat musi ogarnąć kanały sportowe przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Biała_vanna napisał(a):

 ... Polsat musi ogarnąć kanały sportowe przede wszystkim.

A to co? 

Za moich czasów Polak poprzez pewna dostawke miał do wyboru aż 2 kanały i był z tego mega zadowolony(ja z racji mieszkania w strefie nadgranicznej miałem jeszcze dostęp do Czeskich stacji). Teraz HD to już za mało, najlepiej 8K i bez opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kane0 napisał(a):

A to co? 

Za moich czasów Polak poprzez pewna dostawke miał do wyboru aż 2 kanały i był z tego mega zadowolony(ja z racji mieszkania w strefie nadgranicznej miałem jeszcze dostęp do Czeskich stacji). Teraz HD to już za mało, najlepiej 8K i bez opłaty.

A ja pamiętam komputery z 64 MB RAM, procesorem Pentium II i monitorami CRT, które były ciężkie, wielkie i psuły oczy. Czy to oznacza, że teraz mam się zadowolić ekranem IPS w telefonie albo monitorem 1080p? Postęp jest konieczny. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...