Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oprócz mnie miał podczas dzisiejszego meczu Barca-Real niemiłą niespodziankę? Do tej pory aplikacja czy to na telefonie, czy to w przeglądarce działała mi prawidłowo. Dzisiaj musiałem być poza domem w trakcie wspomnianego meczu i byłem pewien, że obejrzę go sobie przez PBG a tu klops, po wyborze kanału Eleven Sports 1 informacja, że: "Cena w pakiecie 40 zł. na 30 dni". Oczywiście pakiet Eleven mam wykupiony w telewizji satelitarnej. Czy mogę po czymś takim żądać od PB zwrotu jakiś kosztów z tytułu niewywiązania się przez nich z umowy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciek90 napisał:

Czy ktoś oprócz mnie miał podczas dzisiejszego meczu Barca-Real niemiłą niespodziankę? Do tej pory aplikacja czy to na telefonie, czy to w przeglądarce działała mi prawidłowo. Dzisiaj musiałem być poza domem w trakcie wspomnianego meczu i byłem pewien, że obejrzę go sobie przez PBG a tu klops, po wyborze kanału Eleven Sports 1 informacja, że: "Cena w pakiecie 40 zł. na 30 dni". Oczywiście pakiet Eleven mam wykupiony w telewizji satelitarnej. Czy mogę po czymś takim żądać od PB zwrotu jakiś kosztów z tytułu niewywiązania się przez nich z umowy?

U mnie to samo plus identyczna sytuacja z HBO i Canal Plus sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2021 o 11:25, BODEK510 napisał:

Nie wiem czy wszędzie czy tylko u mnie, ale MTV 80 pojawiło się na pierwszej pozycji, przed Polsatem. W aplikacji polsatbox go oczywiście.

Może przypadkiem dodałeś do ulubionych i wskoczył na górę. Dlaczego nie dadzą Eleven 4 w Polsat Box Go abonentom którzy mają wykupiony pakiet Eleven w Polsat Box ? 4Fun TV też niedostępny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gawcio125 napisał:

Czy ktoś oprócz mnie miał ...

Ja akurat nie na meczu, ale kilka dni temu w innej sytuacji spotkałem podobne zachowanie na laptopie- też wyskoczyła opcja z opłatą, ale wylogowałem się i zalogowałem ponownie i już wszystko zaskoczyło, pokazała się zakładka "oglądaj" jak ci coś takiego znów się przydarzy to spróbuj to co ja zrobiłem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, On0818 napisał:

Ja mam inny problem wyścigu F1 nie da się oglądać co chwilę buforowanie. 

Chyba jakiś problem z serwerem mają. 

Kurde u mnie to samo. Z tym że na telefonie działa dobrze, a na telewizorze tragedia. Tym razem jeszcze było w miarę ale podczas poprzedniego GP co 30 sekund obraz zacinał się na sekundę. Wszystkie inne serwisy działają płynnie w 4k, net szybki a tu taka tragedia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 13:03, Specjalista Polsat Box napisał:

Witaj. Polsat Box Go jest dostępny na dekoderach: EVOBOX PVR, EVOBOX HD, EVOBOX Lite, EVOBOX IP, EVOBOX STREAM, polsat box 4K.

 

Witaj. Czy Polsat Box Go będzie dostępny też na dekoderach HD 5000, HD 6000 i HD 5500s?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JokerXCyfrowy Polsat Go działa i będzie działać niestety na dekoderach z serii HDxxxx, natomiast Evoboxy dostaną aktualizację z Cyfrowy Polsat Go na Polsat Box Go. Trochę szkoda, bo taki mały powiew nowości by się przydał.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...