Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Specjalista Polsat Box napisał:

W nowej aplikacji nie ma możliwości usuwania urządzeń. Można korzystać z maksymalnie 3 jednocześnie. Wystarczy wylogować się z jednego, wówczas będzie można zalogować się na kolejne.

 

No i w takim wypadku, poniższa propozycja byłaby tylko utrudnieniem a nie ułatwieniem:

Cytat

 może przywrócicie stan jaki był w ICOK i widzieliśmy ile urządzeń mamy w koncie , to samo miała IPLA albo zróbcie autoryzacje kodem do każdego urządzenia jak to jest w HBO GO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów z dekoderem PB4K mających wykupiony pakiet Eleven , w PGBO rzekomo też jest ale nikt nie wie dlaczego go nie ma , mi się raz pojawia raz znika - @support458 i @Specjalista Polsat Box nie potrafią doprecyzować czy mając w ofercie sat wykupiony pakiet Eleven w ofercie PBGO kanał ten powinien się pojawić - a skoro się pojawia o czym pisał tu ktoś i wstawił nawet foto , u mnie się pojawił i zniknął to jakieś błędy są po stronie PB i nikt za to nie bierze jak zwykle odpowiedzialności . Reklamacje poskładane bo za darmo to umarło ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 15:08, patryszq napisał:

Dla abonentów z dekoderem PB4K mających wykupiony pakiet Eleven , w PGBO rzekomo też jest ale nikt nie wie dlaczego go nie ma , mi się raz pojawia raz znika - @support458 i @Specjalista Polsat Box nie potrafią doprecyzować czy mając w ofercie sat wykupiony pakiet Eleven w ofercie PBGO kanał ten powinien się pojawić - a skoro się pojawia o czym pisał tu ktoś i wstawił nawet foto , u mnie się pojawił i zniknął to jakieś błędy są po stronie PB i nikt za to nie bierze jak zwykle odpowiedzialności . Reklamacje poskładane bo za darmo to umarło ! :)

U mnie cały czas jest. Mam pakiet sport wykupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaromir20 napisał:

Niestety samsung wywala błąd

Mój nie, ale na jakiś czas wyszedłem z aplikacji by porównać to z kanałem na dekoderze i przy powrocie miałem problem- klikam aplikację i "ciemność, widzę ciemność" obraz ciemny jak smoła, wyszedłem i na powrót to samo- dopiero jak wszedłem w inną aplikację(akurat C+) odpaliło i przerzuciłem na PB GO zaczęło znowu działać... czemu tak- nie wiem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wykupiłem na m-c Pakiet PBG Sport w celu sprawdzenia oferty. Oglądam teraz na Samsung QLED 4K 75" i transmisja meczu na PSP 1 4K "głowy" nie URYWA. Może taka jest jakość realizacyjna tego meczu, albo wina leży po stronie PB. Jak była Ipla i gdy był mecz półfinałowy i finałowy, to śmiem twierdzić, że 4K było prawie porównywalne z transmisjami w TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...