Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I czy ktoś z Was wie, czy da się złapać TVS na CP nie czekając, aż CP ją podłączy?

Tak, wystarczy wpisać odpowiednie parametry:

12,303 GHz, pol. pionowa

SR=27500 FEC=3/4

 

Kanał zapowiada się ciekawie, myślę, że znajdzie swoich odbiorców, również tych z innych części kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko bajeczka...

Dzięki śląskiemu akcentowi jest zabawna...

Wcale się nie zdziwię jak takie "Tefałeny" (czyt. Ci z TVN) będą zaraz chcieli zagrabić ten format... :evil: Oby właścicielom stacji TVS nie brakowało w przyszłości pomysłów i środków finansowych na rozwijanie swojej stacji, bo kanał ten jest naprawdę ciekawy :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ciekawy, ale i potrzebny !!!

 

Odkąd zlikwidowali regionalną tójkę, a bloki TVP Katowice (coraz krótsze) trafiły do kanału TVP INFO, brakuje regionalnych telewizji. Niektóre miasta dobrze zapychają lukę np. Telewizja Wałbrzych.

 

Teraz wreszcie i my katowiczanie możemy mieć taką telewizję. Dobrze, że ktoś pomyslał o tym, że nas interesuje to co się zdaży na osiedlu !!!

 

Regionalizm to dużu luka, którą do tej pory mało kto się interesował.

 

W Polsce mamuy już wystarczająco innych kanałów: filmowych, sportowych, rozrywkowych, dokumentalnych, muzycznych czy dzięcięcych.

 

Potrzebujemy regionalnych telewizji !!!!!!!!!

 

Programów, które zajmą się naszymy sprawami, pokażą co było na sesji Rady Miasta, powiedzą o bezpieczeństwie na osiedlu, powiedzą o zamkniętych ulicach, robotach drogowych, przedstawią ludzi, którzy robią coś by wkoło mnie było lepiej, pokażą relację z imprez w okolicy, czy powiedzą gdzie warto iść w weekend.

 

TV Silesia - to MOJA telewizja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam program poranny. Prowadzony jest w bardzo ciekawym stylu. Bez zbędnego gderania. Jasno i konkretnie. Życzę TV Silesia powodzenia i samych sukcesów.

Choć jestem z drugiego końca Polski, będę tę stację oglądał. Może ktoś kiedyś wpadnie na pomysł uruchomienia TV Pomorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w TVS leci podkład muzyczny o nazwie Radio Silesia...

Czyzby wiec miało sie pojawić coś takiego również???

Wcześniej (tzn kilka dni temu) leciała tylko jakaś muzyczka, teraz lecą śląskie szlagiery i miałem możliwość usłyszeć jingiel Radio Silesia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w TVS leci podkład muzyczny o nazwie Radio Silesia...

Czyzby wiec miało sie pojawić coś takiego również???

Wcześniej (tzn kilka dni temu) leciała tylko jakaś muzyczka, teraz lecą śląskie szlagiery i miałem możliwość usłyszeć jingiel Radio Silesia

 

No przecież TV Silesia ma dwa (na razie) kanały radiowe. "Radio Silesia" i "Radio Silesia Club". Na stronie http://www.tvs.pl masz już linki do nich. Jak się skończą testy to udostępnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...