Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekaw czy opłaciło im się danie programu do jakieś gazety (np : To i owo) ??

 

Co mają dać do gazety ?? Przecież to testy.Sądzę, że jak zaczną regularnie nadawać to program pojawi się w regionalnej prasie. Przypuszczam, że do "to & owo" nie dadzą bo to regionalna telewizja (mimo, że na satelicie), ale mogę się mylić.

 

Zresztą i tak trzeba poczekać, aż ruszą pełną parą !!! (Ramówka, strona, radio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy ktoś z Was wie, czy da się złapać TVS na CP nie czekając, aż CP ją podłączy?

Tak, wystarczy wpisać odpowiednie parametry:

12,303 GHz, pol. pionowa

SR=27500 FEC=3/4

 

Kanał zapowiada się ciekawie, myślę, że znajdzie swoich odbiorców, również tych z innych części kraju.

A gdzie je wpisać?

PS - jak to coś pomoże - mam Echostara DSB 616.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie :?: w dekoderze :wink: Wchodzisz do menu i dalej wybierasz: Konfiguracja programów :arrow: Instalacja programów :arrow: Szukaj kanałów i:

1) wyszukujesz z dostępnych transponderów ten o parametrach: Częstotliwość: 12.303, Polaryzacja: V (pionowa), Symbol Rate: 27500, FEC:3/4, Tryb szukania: TP i wybierasz opcję Szukanie kanałów i wciskasz OK - jeśli taki transponder jest; lub

2) dodajesz nowy transponder o tych parametrach - jeśli nie ma takiego w tych, które masz w dekoderze.

Dokładniej o dodawaniu nowego transpondera (strona 4-5), jak i o wyszukiwaniu nowych kanałów (strona 2-5) znajdziesz w instrukcji obsługi dekodera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie :?: w dekoderze :wink: Wchodzisz do i dalej wybierasz: Konfiguracja programów :arrow: Instalacja programów :arrow: Szukaj kanałów i:

1) wyszukujesz z dostępnych transponderów ten o parametrach: Częstotliwość: 12.303, Polaryzacja: V (pionowa), Symbol Rate: 27500, FEC:3/4, Tryb szukania: TP i wybierasz opcję Szukanie kanałów i wciskasz OK - jeśli taki transponder jest; lub

2) dodajesz nowy transponder o tych parametrach - jeśli nie ma takiego w tych, które masz w dekoderze.

Dokładniej o dodawaniu nowego transpondera (strona 4-5), jak i o wyszukiwaniu nowych kanałów (strona 2-5) znajdziesz w instrukcji obsługi dekodera :wink:

Dzięki:). Że w dekoderze to wiedziałem, tylko właśnie nie znalazłem tego transpondera u siebie. Ale teraz już będę wiedział jak. Jeszcze jedno pytanie - czy jak znajde TVS to będe mógł ją sobie jakoś dodać do listy kanałów w CP, czy za każdym razem będę musiał wpisywać ten transpoder, a potem to "odkręcać",żeby wrócić do CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na 12.528H SR=2238 FEC=2/3 [Eutelsat Sesat 36 E] włączono niekodowany kanał TVS - TV Silesia (1292/1293/8190)

Właśnie oglądam, ale nie mam możliwości sprawdzenia bitrate. Czy jest lepiej niż na Hot Birdzie? I dla kogo ten przekaz, czyżby "lepsza jakość dla kablówek"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek ze strony TVS wysłałem życzenia do "Śląskiego koncertu życzeń", po wysłaniu pojawiła się informacja, że na e-mail wyślą mi wiadomość w której mam potwierdzić zamówienie i po kilku godzinach przyszedł e-mail:

Witamy serdecznie. Jest Pan pierwszą osobą, która złożyła zamówienie na życzenie. w związku z tym zamówienie to jest gratisowe.Kolejne życzenie jest w cenie 100 zł.brutto. BARDZO PROSIMY O PODANIE DOKŁADNEJ DATY, KIEDY TO ŻYCZENIE MA BYĆ ODCZYTANE?! W GRE WCHODZĄ DATY OD 16 KWIETNIA WZWYŻ. POZDRAWIAMY

Gratis, bo byłem pierwszy to już jakieś wyróżnienie, ale 100 zł za następne zamówienie :shock::crazy: ciekawe rozwiązanie z ich strony, jeśli będą pobierać od każdego zamówienia 100 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...