Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, IPB napisał:

Chodzi o to, że mimo otwartego okna te kanały nie świecą na dekoderze, a w CP GO świecą.

U mnie na dekoderze świeci więcej niż powinno chociaż i tak nie oglądam, bo dla mnie w 90% to kanały śmieciowe (powtórki i reklamy). W CP GO czy działa to nie wiem, bo nie korzystam. Pewnie mają namieszane w systemie i dlatego działa - promocja na święta. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

Poza tym AXN i Comedy Centrale moglibyście w końcu wycofać w oferty, bo ile można oglądać taki badziew ...

:doh:

 

Pamiętaj że to tylko Twoja subiektywna opinia. Akurat kanały Comedy Central jak i AXNy często goszczą na moim ekranie. Po to w ofercie jednego operatora jak i drugiego jest tyle kanałów by każdy znalazł coś dla siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Max Taadjen napisał:

Czemu tylko te 2 - z całej paczki TVN  - są w otwartym oknie :?: Zwłaszcza, że TVN Turbo puszcza jakieś lekko spleśniałe kotlety sprzed 3-4 lat ...

:>

 

Poza tym AXN i Comedy Centrale moglibyście w końcu wycofać w oferty, bo ile można oglądać taki badziew ...

:doh:

 


Tak jest skonstruowana aktualna promocja "Otwarte Okno". Jeśli chodzi o treści, które są udostępniane na wskazanych kanałach, to informuję, że Cyfrowy Polsat jest dostawcą sygnału satelitarnego. Za ramówkę odpowiada producent programu. Dziękuję za Twoje sugestie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 10:00, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:
Otwarte okno jest dostępne w pakiecie Ipla Plus w serwisie IPLA oraz mobilnie w aplikacji Cyfrowy Polsat GO On The Go.
 
Lista kanałów:
AXN HD, AXN White, AXN Black, AXN Spin, HD SCI FI, 13Ulica, HD E! Entertainment, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, Paramount Channel, Nickelodeon Nick Jr., Nicktoons HD, MTV Polska HD, Disney Channel HD, Disney Junior, FOX HD, FOX Comedy HD, National Geographic HD, Da Vinci, Kino Polska, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Premium, Kino Polska Muzyka, Kino TV, History, TNT, Boomerang, Cartoon Network, Epic Drama, BBC Brit, HD BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, BBC First, Cbeebies, AMC, Sundance TV, CBS Europe, Discovery Channel, TVN Style oraz TVN Turbo.

Promocja obowiązuje do 10.01.2021 r.

Skoro świecą w CP GO to nie powinny też w dekoderze? Dzwoniłem na infolinię to ponowili mi sygnał, ale to nie dało nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IPB01 Spróbuj zatem ponowić uprawnienia na swój dekoder. W tym celu zaloguj się do konta w Internetowym Centrum Obsługi Klienta (ICOK). Instrukcję jak to zrobić znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2FB43fe Następnie po lewej stronie należy wybrać opcję "Usługi" --> "Telewizja" --> "Usługi serwisowe". W następnym kroku ustaw dekoder włączony na pozycji 1 - Polsat HD i kliknij "Wznów połączenie z satelitą". Po wykonaniu powyższej czynności proszę o pozostanie na kanale 1 przez ok. 15 minut, nie przełączając go na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie po włączeniu dodatkowych kanałów znikł dostęp do Animal Planet HD pisze Tego kanału nie ma w Twojim abonamencie  , który mam w pakiecie . Ponawianie uprawnień nic nie dawało , więc zgłosiłem to przez icok i dostalem odpowiedz zeby zglosic sie do apsu w związku z to sytuacja . Teraz mam pytanie czy naprawdę skoro dekoder dziala i wszystkie kanały oprócz tego działają to muszę jechać z dekoderem do aps ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@czerstwy czy orientujesz się czy promocja jest na zasadzie że dołożyli kanałów do aktualnie posiadanego pakietu czy może dodali osobno uprawnienia na karcie na te kanały które są w promocji? Nie wiem czy dobrze sformułowałem pytanie ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tail# napisał:

@czerstwy czy orientujesz się czy promocja jest na zasadzie że dołożyli kanałów do aktualnie posiadanego pakietu czy może dodali osobno uprawnienia na karcie na te kanały które są w promocji? Nie wiem czy dobrze sformułowałem pytanie ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. ;)

Tak jak @tweed77pisał chyba zawsze w CP tak wygląda okno otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pytałem dlatego, bo widziałem ostatnio przypadek gdzie jest pakiet S, a są dodatkowe wpisy które są aktualizowane na bieżąco i działa więcej niż jest standardowo w pakiecie S. Na podstawie tego co piszecie to wygląda na błąd w przesyłanych uprawnieniach skoro twierdzicie że promocyjne kanały nie mają dodatkowych wpisów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spamują jak najęci. Najlepszy jednak był prezent urodzinowy. Dostałem do wyboru dwie opcje gdzie po wyborze jednej z nich należało podać numer telefonu. Oczywiście nie byle gdzie tylko w Plusie :D Tym samym z prezentu nici. Czyli do spamu operator nie ma znaczenia ale do nagrody już tak :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.01.2021 o 21:24, Pawel napisał:

Oczywiście nie byle gdzie tylko w Plusie :D Tym samym z prezentu nici.

Nr na kartę nie łapał się do prezentu :?:

:-D

 

Poza tym, CP okazał się bardzo precyzyjny w obietnicach, i zaraz po północy zaczął wygaszać "okienka". Technikom szło tak szybko, że ok. 1 w nocy już nic nie świeciło - nawet Sundance (k.143), który świecił chyba od początku stulecia ....

:sciana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...