Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony muszę się z Wami zgodzić, ale z drugiej razi mnie niekonsekwencja osób z tych stacji, tzn.ciągłe, zaskakujące zmiany w ramówkach obu Pulsów ni z gruchy, ni z pietruchy.

Oczywiście rozumiem, że wynika to z małej oglądalności pewnych pozycji, ale czasami wyprowadza mnie to z równowagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak naprawdę jest to trzeci sezon, bo Polsat emitował dwie serie nie dość, że oddzielone od siebie czasowo, to w dodatku przerwane odcinkiem albo z podsumowaniem wszystkich dotychczasowych (od pierwszego w przód) albo z wpadkami - tutaj nie będę mówił, bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W TVN były tylko filmy z serii "Akademia Policyjna". Serialu nie emitowali.

Taki fan TVNu a nie pamięta jego emisji na tejże antenie. Sam ten serial oglądałem właśnie w TVN. Chyba nawet go przynajmniej raz powtórzyli.

Większość fanów TVN-u 10 lat temu chodziło spać po dobranocce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN były tylko filmy z serii "Akademia Policyjna". Serialu nie emitowali.

Taki fan TVNu a nie pamięta jego emisji na tejże antenie. Sam ten serial oglądałem właśnie w TVN. Chyba nawet go przynajmniej raz powtórzyli.

 

TVN7 powtarzała go bodaj w 2006 ostatnio, chyba nawet mam gdzieś jeden odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puls powinien wrócić do nadawania programów informacyjnych, w końcu jest kanałem ogólnotematycznym, czy nie? Jakby poprowadzili swoje informacje w ciekawy sposób mogli by odbić widzów innym (Wiadomościom, Panoramie, Faktom, Expessowi, Wydarzeniom i innym) zwiększając przy tym swoją oglądalność i zyski. Puls mi się wydaje być idealną stacją na program informacyjny ponieważ ten kanał jest w trakcie błyskawicznego rozwoju. Ciekawi mnie też kiedy stworzą swój własny serial. :) Z tych mniejszych kanałów głównych w polskiej telewizji TVN 7 już zrobił własny serial teraz czas na Puls. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls powinien wrócić do nadawania programów informacyjnych, w końcu jest kanałem ogólnotematycznym, czy nie?

A za jakieś pół roku do roku na antenie żegnałby się z widzami i swoimi pracownikami, ponieważ serwis informacyjny obciążyłby ich doszczętnie. Gdzie w przypadku takiego TVN7 produkcja byłaby jeszcze względnie "tania" (studio, dziennikarze i sprzęt TVN24) to w przypadku TV Puls byłoby to dodatkowe kilka milionów złotych dodatkowych wydatków miesięcznie, które nie koniecznie musiały by się zwrócić. "Puls Raport" jakoś sobie nie poradził.

 

Ciekawi mnie też kiedy stworzą swój własny serial. :) Z tych mniejszych kanałów głównych w polskiej telewizji TVN 7 już zrobił własny serial teraz czas na Puls. :)

I który jest dzisiaj kontynuowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie też kiedy stworzą swój własny serial. :)

Frag. wywiadu z prezesem TV Puls - drukowany SAT Kurier:

Na to jeszcze trochę za wcześnie. Nie ma sensu robić tego, co inni, tylko taniej. Własny serial to potężna inwestycja, która opłąci się wtedy, gdy będziemy mieli zapewnioną możliwie szeroką dystrybucję. O własnym serialu pomyślimy najwcześniej za rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Pawop, nie jest mi bliżej do żadnego podmiotu z tego medialnego dwupaku, niemniej skoro mam na raz obydwa produkty i to w pełnej krasie, to bliżej mi do ocen ich zawartości, niż komuś, kto zagląda tylko w jedną ofertę.

 

Mam jednak takie wrażenie (może i subiektywne), że poziom treści na kanałach C+, spadł po połączeniu Cyfry i enki i to w sposób nad wyraz czytelny, nawet dla kompletnych laików.

 

Cinemaxy, HBO, nawet Filmboxy trzymają swój poziom, średni, ale przynajmniej jakiś, ale C+ goni w piętkę, pokazując coraz to większą szmirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...