Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Debatujecie, a prawda taka, ze NTc oglądają glownie starsze osoby i one nawet o istnieniu TV Puls nie wiedzą, mieli przez lata 5-6 kanałów - TVP 1, TVP2, TVN, Polsat, Regionalną/ INFO i reszta dla nich nie istnieje, mają swoje ulubione programy od lat i je oglądają. Moi dziadkowie nie ogladaja żadnego nowego kanalu. Takie osoby to większość. Tego nie zmieni nic w mojej opinii.

TV Puls jest dostępny naziemnie od kilkunastu lat, więc ta stacja jest jedna z popularniejszych w Polsce. Starsze osoby (głównie emerytki) znają ten kanał, bo emitował telenowele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy o Pulsie starsze osoby wiedzą, to na przykład moi dziadkowie, posiadający naziemną, oglądają czasem filmy i seriale które tam są, wiedzą także że jest Puls 2. Możliwe że jest to wyjątek od reguły. Ale jednak niektórzy wiedzą. Tezę o telenowelach mogę na przykładzie babci potwierdzić, bo oglądała tam wszystkie telenowele, jakie szły od 11:00 do 15:00 (a był taki okres, całkiem niedawno, że takie pasmo było).

 

Dokonano tymczasem zmiany w ramówce, od 11 września "Lekarze na start" są przesunięci z 19:10 na 19:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem,że młodsi mają TV satelitarną czy kablową. Sam mam jedynie NTC. Tylko,że teraz młodzi coraz rzadziej w ogóle mają telewizję i dwa nie mają czasu jej oglądać, więc nawet jeśli ją mają to nie mają czasu jej oglądać. To co napisałem znajduje odzwierciedlenie w wynikach oglądalności program ogląda np 5 mln, z czego grupa 16-49 stanowi mln z kawałkiem , a to oznacza,że ponad 3 mln z dużym okładem stanowi grupa niekomercyjna. Warto umieć czytać dane i wyciągać wnioski. Nieprzypadkowo te same kabarety w Polsacie obejrzy z 3 mln ludzi,a w Puls gdzieś połowa z tego. Myślę,że nie jestem wyjątkiem- ja pierwszy raz TV Puls miałem jak założyłem satelitę i miałem ją przez kilka lat, wcześniej. Znam bardzo wiele osób, którzy oglądali i nadal oglądają jedynie wymienione przez mnie kanały. Przyzwyczajenia widzów mają swoje znaczenie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:25 to dobra godzina a "Lekarze na start'' to naprawdę dobry serial.

A co do DVB-T to tyle ile jest kanałów zupełnie mi starcza.

Mam 38 lat i nie chcę żadnej kablówki czy tv światłowodowej.

Widziałem ich ofertę 90% to kanały muzyczne i regionalne kanały TVP.

Jak chcę  obejrzeć film to albo naziemna cyfrowa albo wybór z youtube , cda lub spam.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz glupoty jak malo kto. Ja mam 30 lat i razem z rodziną mamy tylko DVB-T i calkowicie nam to wystarcza. Nie chce mi sie ganiac i podpisywać umowy i płacić dodatkowo za kablówke. Nie ślęczymy cały dzień przed telewizorem, mamy tez inne zajecia w ciągu dnia i moj przypadek odosobniony nie jest. Wciskasz nieprawde ze przewaznie osoby starsze korzystaja z DVB-T. Kiedys moze tak bylo bo byly 4 stacje i wyboru nie bylo. Teraz 30 darmowych stacji jest wystarczajaco duzo by znalesc cos dla siebie. I tak najlepsze filmy i programy sa w stacjach bezplatnych.

 

A wracajac do tematu TV Puls była jedną z bezpłatnych stacji w czasach telewizji analogowej więc takie sa fakty. Zobacz na wyniki oglądalnosci tych stacji jak byly w tv analogowej a teraz, niektóre z nich straciły połowe oglądalności na rzecz innych nowych stacji.

 

Ta najlepsze filmy w NTC chyba na głowę żeś upadł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed godziną 23 dozwolone są wulgaryzmy? Wczoraj ok 21:30 lektor użył sformułowania "s-k-u_r-w_i-e-l-u" i teraz się zastanawiam, czy zgodnie z prawem.

Żeby to raz było... na Pulsie (i zresztą nie tylko na tej stacji) w filmach nadawanych o 20:00, z reguły z oznaczeniem wiekowym "+16", są wulgaryzmy. To też jednak zależy od tego, w jaki sposób wykonano tłumaczenie tekstu lektora, bo zdarza się też, że się łagodzi wyrazy w tłumaczeniu, by nie były zbyt wulgarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed godziną 23 dozwolone są wulgaryzmy? Wczoraj ok 21:30 lektor użył sformułowania "s-k-u_r-w_i-e-l-u" i teraz się zastanawiam, czy zgodnie z prawem.

W TVP to i przed 20:00 emitują polskie filmy z niwypikanymi wulgaryzmami. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...