Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje z takim staruszkiem Włochem w pracy i on pięknie podsumował nasz występ. Serducho to mamy, ale to nie zawsze pozwoli nam wygrać mecz. Każdy praktycznie mecz graliśmy dobrze do przerwy, potem siadaliśmy, oddawaliśmy inicjatywę i graliśmy na przeczekanie i nie sposób się z nim nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia to zmierza raczej na lotnisko a nie do finału. Francji nie pokonają Włosi tylko raczej Islandczycy :)

Przełączyłem komentarz na ten alternatywny bo Ziober jest taki tragiczny że nie da się słuchać

Edytowane przez fipii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny piszesz głupoty, tylko po co skoro nie masz o tym pojęcia? Orientujesz się co to jest taktyka? Naszym największym atutem jest gra z kontry a w 2 połowie kiedy przeciwnik jest już trochę zmęczony ( a wolniej wraca się niż biegnie z piłką) więc oddawanie pola gry jest czym normalnym. 

 

To są podstawy filozofii gry, my nie mamy i pewnie długo nie będziemy mieć zespołu który umie kreować sobie grę z ataku pozycyjnego a to, że ktoś wycofuje i broni dość nisko nie oznacza wcale, że rozpaczliwie się broni. Można się uśmiać czytając takie głupoty.

 

Bye bye Belgia finalista jak to niektórzy ich nazwali.  Ciekawy pojedynek się szykuje Bale - Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 rozumiem, że jestes ekspertem w każdej dziedzinie, bo co kto by nie napisał to Ty masz na to swoją teorię tylko co Ty robisz na forum? Skladaj cefałkę do Barcelony czy Realu, bo z taką wiedzą na pewno Cię tam zatrudnią.

Czy ja napisałem, że rozpaczliwie? Napisałem, że oddają inicjatywę.

Człowieku zastanów się jeszcze raz nad tym co Ty napisaleś i co napisałem ja. Wyraziłem swoja opinię do której mam prawo. Stwierdziłem fakt, że drugie połowy Polakom nie wychodziły ( poza początkiem 2 połowy z Niemcami). Widać było zmęczenie i cofnięcie. Tylko mi nie pisz, że to była taka taktyka, ze szybko strzelamy bramkę i się bronimy, bo wiadomo jak sie takie cos kończy. Portugalia byłą spokojnie do ogrania. Pokazywała to 1 sza połowa w której graliśmy akcja za akcje, w drugiej juz tak kolorowo nie było, ale oczywiscie ekspert wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyśleć, że gralibyśmy za kilka dni połfinał ME - nie z żadną potęgą, a reprezentacją Walii, na dodatek bez Ramseya... 

Sensacyjna Walia, albo słabiutka na tym turnieju Portugalia - patrząc po wynikach. Ktoś z tej dwójki będzie w wielkim finale EURO 2016.

Niedawny lider bezmyślnego rankingu FIFA kończy na ćwierćfinale..... Kończy zasłużenie, o ile umiejętności większość piłkarzy ma znakomite, to nie są gracze, którzy umierają za kraj na tym boisku...

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyśleć, że gralibyśmy za kilka dni połfinał ME - nie z żadną potęgą, a reprezentacją Walii, na dodatek bez Ramseya...

 

Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka

Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka

Gdyby to najczęstsze słowo polskie

Gdyby mama miała fi*ta, to by była ojcem, hej, hej…

 

*Kazik, Plamy na słońcu.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 rozumiem, że jestes ekspertem w każdej dziedzinie, bo co kto by nie napisał to Ty masz na to swoją teorię tylko co Ty robisz na forum? Skladaj cefałkę do Barcelony czy Realu, bo z taką wiedzą na pewno Cię tam zatrudnią.

Czy ja napisałem, że rozpaczliwie? Napisałem, że oddają inicjatywę.

Człowieku zastanów się jeszcze raz nad tym co Ty napisaleś i co napisałem ja. Wyraziłem swoja opinię do której mam prawo. Stwierdziłem fakt, że drugie połowy Polakom nie wychodziły ( poza początkiem 2 połowy z Niemcami). Widać było zmęczenie i cofnięcie. Tylko mi nie pisz, że to była taka taktyka, ze szybko strzelamy bramkę i się bronimy, bo wiadomo jak sie takie cos kończy. Portugalia byłą spokojnie do ogrania. Pokazywała to 1 sza połowa w której graliśmy akcja za akcje, w drugiej juz tak kolorowo nie było, ale oczywiscie ekspert wie lepiej.

Do opinii może masz prawo co nie zmienia faktu, że piszesz głupoty. Nie rozumiesz jak gramy i jaka jest nasza średnia pozycja na boisku . A pisząc to tekstami za szybko strzelamy bramkę to nie wiem autentycznie czy śmiać się czy płakać bo to tylko potwierdza to, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Nie rozumiesz czym jest dyscyplina taktyczna i że dzięki niej zaszliśmy tak daleko bo nie mamy kreatywnych graczy. Nie rozumiesz, że naszym atutem jest skomasowana obrona i szybkie przerzucenie ciężaru gry z obrony do ataku. A to są podstawy.

 

Piszesz te same głupoty co Rodowicz.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja Belgii powinna zmienic trenera, bo potencjal maja ogromny.Przy takiej drabince Belgia powinna awansowac do finalu Euro 2016. W tym kontekscie odpadniecie w cwiercfinale z Walia nalezy rozpatrywac w kategorii rozczarowania.

Kursy na polfinal Portugalia - Walia 2.14 - 3.06 - 3.89

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans aby to zmienić.  A niestety masz racje, zresztą sam też o tym nie raz piałem. To wszystko potem odbija się na dziwnych grupach w eliminacjach.

 

Ale chciałem coś innego napisać. Na PS2 mówią o naszych fantastycznych kibicach, mało z fotela nie spadłem ze śmiechu.   Nasi kibice we Francji to była jedna z najgorszych ekip niestety, zero zorganizowania i dopingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Nie zgadzam się z twoim ostatnim zdaniem. Nie byli najgorsi, było zorganizowane i doping. No cóż... Każdy ma swoje zdanie ☺

Pokaż, w którym momencie był ten wspaniały doping? Chyba nie mówisz o przyśpiewce "gramy u siebie", na przemian z "Polska biało czerwoni"? Do tego śpiewanie hymnu co 10 minut, to jest jego profanacja. Czy ty słyszałeś kiedykolwiek zorganizowany doping? Kolejna żenadą była wstawka jakiejś siatkarskiej pieśni "W górę serca"... Bylem na 3 meczach naszej Reprezentacji na Euro w Austrii, nie było aż tyle pikników i siatkarskiej widowni co teraz, doping był 100 razy lepszy.

Przecież oni nawet nie potrafili pięknej sektorówki rozwinąć, a od znajomego wiem po info telefonicznym, że mieli problem ogólnie taki, że w ogóle nie wolno rozwijać, bo hymnu telefonem nie nagrają. :lol2: Kibice sukcesu i tyle... Polansować się na pejsbooku... Do tego siedzieć jak c... na weselu. Było słychać ten wspaniały doping po straconej bramce... Cisza jak makiem zasiał. A wyobraź sobie, że po strzelonej bramce przez przeciwnika potrzeba jeszcze więcej pier.... Po to jest doping dla chłopaków, aby ich wspomóc w ciężkich chwilach, po to idzie/jedzie się na mecz, jak się chce tylko pooglądać jak w teatrze, to lepiej widać w tv.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opinii może masz prawo co nie zmienia faktu, że piszesz głupoty. Nie rozumiesz jak gramy i jaka jest nasza średnia pozycja na boisku . A pisząc to tekstami za szybko strzelamy bramkę to nie wiem autentycznie czy śmiać się czy płakać bo to tylko potwierdza to, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Nie rozumiesz czym jest dyscyplina taktyczna i że dzięki niej zaszliśmy tak daleko bo nie mamy kreatywnych graczy. Nie rozumiesz, że naszym atutem jest skomasowana obrona i szybkie przerzucenie ciężaru gry z obrony do ataku. A to są podstawy.

 

Piszesz te same głupoty co Rodowicz.

 

Zal mi takich tekstów jak ten. Zero merytorycznych argumentów tylko obrażanie, ale zauważyłem, że Ty tylko tak potrafisz. 

Polska to taki dziwny naród, że nasi rodacy znają się na wszystkim tak naprawde nie kończąc gimnazjum i Ty jesteś tego dowodem, ale juz biegnę szybko podsumować nasz występ.

Tak naprawdę jedyny pozytywny rezultat to nasza wygrana ze Szwajcarią, bo nie oszukujmy się zwycięstwo z Irlandią Pln. było wliczone już przed mistrzostwami, z Niemcami pokazaliśmy, że potrafimy grać, a pokonanie rozbitej Ukrainy było dużo łatwiejsze. Wiem, że w Polsce panuje hurraoptymizm, ale nie popadajmy w megalomanie. Mniejsze ekipy wykorzystują takie turnieje, aby bić większych, bo natłok meczów sprawia, że tamci wielcy już sił wiele nie mają. To nie roboty. Pisaliście kiedyś za czasow Guardioli w Barcelonie, że tam Kaziu spod budki z piwem móglby byc trenerem mając taką ekipę. Ano nie mógłby być i to dobitnie pokazał przypadek Belgii wczoraj, gdzie reprezentacja praktycznie na każdej pozycji ma klasowego zawodnika a przegrała z Walią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodowicz ma dużo większe pojęcie o futbolu niż wielu Januszy, którzy w czasie Euro pozują na wielkich kibiców i ekspertów. Ci sami Janusze, robili za znawców F1 gdy jeździł Kubica, speców od narciarstwa biegowego za czasów sukcesów Kowalczyk itd. Owszem, wcześniej chwaliła, wczoraj ganiła, bo wczorajszy mecz był zwyczajnie słaby w wykonaniu reprezentacji Polski. Marylka jest stałym bywalcem na stadionach. Jeździła na mecze już za PRlu. Po prostu "kibicka" z krwi i kości.

Media nakręcają jakąś dziwaczną, wziętą z pupy euforię, jakbyśmy nadal grali o majstra. Ło matko, sukces nad sukcesy, bo ćwierćfinał. W tym samym ćwierćfinale znalazło się państwo, które w 1/8 wyeliminowało Anglię, a całkowita liczba mieszkańców wynosi 330 tys, czyli średniej wielkości miasto w Polsce. Podążając naszym tokiem myślenia, powinni im wszystkim postawić pomniki, a po śmierci beatyfikować.

Dobre. Uśmiałem się.

 

"Owszem, wcześniej chwaliła, wczoraj ganiła, bo wczorajszy mecz był zwyczajnie słaby w wykonaniu reprezentacji Polski".

 

Jak mecz z Portugalią był po prostu słaby, to co napisać o meczu ze Szwajcarią, w którym nawet posiadania piłki nie mieliśmy. Ja wiem, że zwycięzców się nie sądzi i można skakać w chmury jak Maryla, a później zgnoić po lepszym meczu, w którym przegrywa się karne. Co napisać o Portugalii, której rykoszet wyraźnie pomógł zdobyć bramkę, a później machała się z piłką jak juniorzy (i to piłkarz kosztujący z jakieś 100 mln €!!!)? Polacy w dogrywce wyglądali bardzo dobrze, więc gadanie o kondycji można włożyć między bajki i gdyby nawet Kapustka podawał w jednej z ostatnich akcji w polu karnym Portugalii do kolegi obok zamiast strzelać na bramkę, to kolega mógłby mieć tunel do bramki. Chłopak nie widział, spróbował, tyle. Detale. Jeżeli wieloletnia kibicka nie dostrzega, że Polacy mogli pokusić się o zwycięstwo przez dobre przygotowanie fizyczne (co nie miało miejsce w meczu ze Szwajcarią), a później wyskakuje z tekstem o kondycji, to sorry, Januszka. Dla niektórych w dlaszym ciągu lepiej otworzyć się i przegrać np. 5:3, bo coś się przynajmniej działo.

Mi jedynie szkoda, że nasi napastnicy nie byli w formie takiej, jak w eliminacjach. Milik mógłby iść - i może pójdzie w statystykach - na króla strzelców niewykorzystanych sytuacji.

 

*****

http://www.polsatsport.pl/film/analiza-andrzeja-strejlaua-po-meczu-polska-portugalia_6402340/

 

 

"Media nakręcają jakąś dziwaczną, wziętą z pupy euforię, jakbyśmy nadal grali o majstra. Ło matko, sukces nad sukcesy, bo ćwierćfinał".

 

Polska znalazła się w najlepszej 8 Europy po 30 latach bycia w d**ie. Nie przegrała żadnego meczu na Euro w regulaminowym czasie gry. Nikt im pomnika stawiał nie będzie, ale występ na turnieju należy mocno docenić i pewnie będzie się do niego wracać w historii polskiej piłki za długie lata, bo Polska od tych wielu lat nie była chłopcem do bicia i nie pojechała kolejno na: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Nie kończy się też turnieju z dyskusją: Drużyna poległa. Kto nowym trenerem reprezentacji? Jak będzie wyglądała reprezentacja Polski w przyszłości?

 

Osobiście liczę, że kadra wzmocni się przez powrót paru zawodników i wywalczy WRESZCIE awans na te mistrzostwa świata, na których wątku polskiego nie było od dwóch turniejów (ostatni turniej to Niemcy, rok 2006). Powtórzenie wyniku na MŚ z tego Euro + coś więcej, byłoby ogromnym sukcesem, no bo to MŚ i być na nich w Top 8 to świetna sprawa. Najpierw jednak trzeba tam się dostać. Na drodze: Rumunia, Dania, Czarnogóra, Armenia i Kazachstan.

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal mi takich tekstów jak ten. Zero merytorycznych argumentów tylko obrażanie, ale zauważyłem, że Ty tylko tak potrafisz. 

Polska to taki dziwny naród, że nasi rodacy znają się na wszystkim tak naprawde nie kończąc gimnazjum i Ty jesteś tego dowodem, ale juz biegnę szybko podsumować nasz występ.

Tak naprawdę jedyny pozytywny rezultat to nasza wygrana ze Szwajcarią, bo nie oszukujmy się zwycięstwo z Irlandią Pln. było wliczone już przed mistrzostwami, z Niemcami pokazaliśmy, że potrafimy grać, a pokonanie rozbitej Ukrainy było dużo łatwiejsze. Wiem, że w Polsce panuje hurraoptymizm, ale nie popadajmy w megalomanie. Mniejsze ekipy wykorzystują takie turnieje, aby bić większych, bo natłok meczów sprawia, że tamci wielcy już sił wiele nie mają. To nie roboty. Pisaliście kiedyś za czasow Guardioli w Barcelonie, że tam Kaziu spod budki z piwem móglby byc trenerem mając taką ekipę. Ano nie mógłby być i to dobitnie pokazał przypadek Belgii wczoraj, gdzie reprezentacja praktycznie na każdej pozycji ma klasowego zawodnika a przegrała z Walią.

I kto tu obrażą. Ja pisze o merytoryce której jak rozumiem nie rozumiesz. Nie rozumiesz systemu w jakim gramy a to jest klucz. Piszesz jakieś kocopołoy do których nie ma nawet sensu się odnosić. Nie pojmujesz tego, że gra naszej kadry jest oceniana dobrze  nie dlatego, że graliśmy pięknie czy wygrywaliśmy a dlatego że powtarzalnie, w każdym meczu graliśmy tak samo, realizowaliśmy swoje założenia co przeniosło efekt w postaci gry w 1/4.Od dawna nie było reprezentacji która nie przegrywa meczu w tunelu, wychodząc na boisku wie co ma robić i już na samym boisku to wykonuje. Nie jest to piękna gra dla takich ludzi jak ty, jedynie efektywna. Nie mamy na dziś w środku piłkarzy kreatywnych aby grać inaczej.

Piszesz dosłownie to samo co mówiła Rodowicz.

 

Co do tikitaka a bardziej futbol totalny to znowu mieszasz fakty bo ja jedynie pisałem, że jest to prosty system, prosty do nauczenia pod warunkiem, że ma się zawodników dobrze wyszkolanych technicznie kreatywnych z szybką nogą zawodników. Nie ma tam żadnego skomplikowanie w przeciwieństwie choćby do tego co my gramy czy Włosi bo opiera to się jedynie na grze na 1-2 kontakty i przyspieszaniu tempa.

 

Ja nie wiem gdzie ty tych klasowych piłkarzy w Belgii widzisz ale domyślam się, że tak samo jak Wawrzynowski. Najbardziej przereklamowana reprezentacja, bez wyważenia między defensywą i ofensywą. Co do trenera to się zgodzę z takim Nawałką byli by lepsi ale nie zmienia faktu, że to tylko pr bo ci piłkarze to jednak nie grają w topowych klubach poza Vermalenem który jest pośmiewiskiem w Barcelonie. 

 

Ja nie wyznaje huraoptymizmu doceniam to co było dobre o czym pisałem wyżej ale nie uważam co pisałem nie raz nie uważam, że takie wyniki należy świetować bo świętować to można zdobyte trofeum. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja ma farta?? Boisko zweryfikuje, ja jestem spokojny o Francję, która idzie po tytuł. Gorzej,że tem mecz skomentuje sam Kowalski. 

Teraz szkoda, że TVP nie pokaże meczu niedzielnego, tak to na pewno bym wybrał TVP 1 po raz pierwszy na mistrzostwach zamiast Polsatu. Dziś wybiorę znowu PS 2 HD bo jest Borek i Hajto.

 

Ale ten wczorajszy mecz już mnie dobił po meczu Polaków. Przynajmniej teoretycznie taka łatwa była okazja na FINAŁ dla Polaków bo Walia to nie jest wcale druzyna nie do ogrania, to nie Hiszpania czy Włochy z którymi byśmyby mieli duże problemy.

 

Jak jeszcze raz na spokojnie obejrzałem skrót meczu Polaków z Portugalią to w ogóle prawie nie stwarzaliśmy akcji ofensywnych w II połowie i w całej dogrywce, nie było co pokazywać. To jak my to chcieliśmy wygrać? Znowu na loterii??

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Tym postem sam sobie przeczysz :roll: .Polacy nie ograli mało skutecznej i przeciętnie grającej Portugalii, więc nie byli na tyle dobrą drużyną by zagrać w półfinale.Żal, tyle okazji zmarnowanych,akcje...kończące się czym?"Rozpaczliwymi" strzałami , nawet nie na bramkę ale gdzieś w kierunku bramki.Walia wygrywając z Belgią dowiodła ,że należy jej się awans.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...