Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jaki ma sens dodawać coś w okolicach świąt, skoro można by mieć to wcześniej. To miało swoją magię jakieś 15 lat temu, gdy wprowadzano dużo więcej nowości do ofert.

3 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

@Mati06 Ja podejrzewam, że z racji, że nie są one jeszcze sfinalizowane, to kanałów nie ma w ofercie, a jedynie je testują.

A jak to się ma do autorskich kanałów widmo?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażnią mnie pytania o kanały widmo Polsatu które nigdy nie rusza, koncesje wygasną i zakończą nadawanie. Testy są tylko po to bo organy się upomniały, żeby nie płacić kar i nie obciążać niepotrzebnie swej kondycji finansowej firmy. Nie mają pomysłu żeby uruchomić dziś te kanały. Przypomnę że koncesje otrzymali w latach 2013 2015 bodajże. Jak coś to proszę mnie poprawić. PB już niejednokrotnie dodawał nowości kanałowe w grudniu dawniej jako CP. 😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
48 minut temu, rotalplus napisał(a):

Poland chyba mówi o ulotce zamieszczonej na fb jednego z forumowych przyjaciół. Tylko że ona zdaje się przedstawia ofertę OTT, gdzie ES4 już jest od dawna.

Poland mówi o ulotce ktora sam rozsyla. No i nagrode juz dostal. Po to co klamac? :D I tak jak napisales przedstawiciel PB potwiedza, ze to ulotka do OTT.

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie farmazony to i ja sobie mogę napisać pod artykułem. Po pierwsze kanały uplinkuje C+ a na tych tp z których nadają te kanały nie ma miejsca by cokolwiek podnieść do HD, chyba że szykują się jakieś przenosiny. A po drugie to dotyczyło by także Canal+.

A po trzecie ile to już pisali pod różnymi artykułami że TVP kobieta, TVP dokument, i TVP nauka w PB miały być a do dziś jakoś cisza.

TVP rozrywka TVP abc i TVP 3 też oczekują na sat na podniesienie do HD gdyż od zeszłego roku nadają ich wersje HD w NTC, a na satelicie nie ma miejsca na tp C+ by wszystkie te stacje podnieść do HD. No może oprócz TVP rozrywka która nadaje z tp PB ten operator ma trochę wolnej przestrzeni na swych tp.😂🤣😊

Może gdy Discovery przeniesie swoje kanały Warner Bros na swój tp. Z tp PB C+ To dopiero wtedy zwolni się trochę miejsca na tp polskich platform. ☺️

Ktoś już widzi na orbicie TVP seriale oraz TVP historie w Hadee? 😄

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458Ja stwierdzam jedynie fakry jak jest z miejscem na sat. 107.96 v jest zapchany do granic możliwości. Chyba że @patryszqma rację że kanały zostaną podniesione do HD w iptv w którym nadawanie w HD jest bardziej opłacalne i tańsze niż na sat. Ale to od razu prosiłilibysmy tak że kanały TVP abc TVP rozrywka do HD w iptv? 😂🤣

Ale jeżeli rzeczywiście na sat zostaną podniesione do HD to zwrócę wtedy oczywiście honor. 😁😄

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mati06 napisał(a):

Może gdy Discovery przeniesie swoje kanały Warner Bros na swój tp. Z tp PB C+ To dopiero wtedy zwolni się trochę miejsca na tp polskich platform. ☺️

 

No w zasadzie to TVP też powinno wynająć swój transponder i z niego nadawać swoje stacje, udostępniając PB i C+ jedynie system kodowania żeby mogli je zalinkować na swoich listach kanałów. No ale wiadomo że oni wolą żerować na operatorach i pewnie czekają na 'lex pilot' żeby zmusić operatorów do zapuszczenia tych kanałów ze swoich transponderów.

 

11 minut temu, Adamek92 napisał(a):

Raczej tu chodzi o IPTV bo raczej nie o satelitę 

 

3 minuty temu, Mati06 napisał(a):

No raczej mogli by przy okazji dać przez neta TVP abc oraz TVP rozrywka w HD? 

😊 

 

Nie no, wiadomo że przez neta też powinno być! Chyba my tutaj na forum chcielibyśmy w każdej formie dystrybucji jak najlepszej jakości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...