Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz nic nie rozumiem 19 grudnia czy cos takiego padlo info ze paczka TVN w jakosci dolaczy do CP i juz mamy 9 styczen i cisza ,teraz podobnie z CC HD brak uprawniej zadnego komunikatu od CP juz nie wspomne o TVP abc na ktory bardzo duzo dzieci czeka i tez nie moga sie dogadac .Jakos za Prezesa Libickiego szlo to sprawniej chociaz nie zawsze a teraz to juz totalna porazka .Dalej trzeba sie uzbroic w cierpliwosc bo nic nam innego nie pozostaje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zadzwonić i poprosić o nadanie uprawnień do odbioru CC HD... Myślicie, że by odblokowali czy raczej oleją temat?

Chyba sobie żarty robisz przecież tego kanału nie ma jeszcze oficjalnie w CP.Jest w formie testowej i w dodatku poza listą operatora.Przyjdzie czas to dostaniesz uprawnienia.Kanały TVN było info że się pojawią ale beż określonej daty więc nie wiem o co to hallo.A na temat CC HD to chyba nawet żadnej oficjalnej informacji nie było że się pojawi w CP.Najlepiej gdyby nie informowali wcześniej o nowościach tylko od razu dodawali bo jak widać nie którym to nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Cyfrowy Polsat to nie jest dawna CYFRA+, która niejednokrotnie przy wprowadzaniu jakiegoś nowego kanału nadawała na niego uprawnienia odbioru kartom abonentów już znacznie wcześniej, z tym że kanał taki do czasu jego oficjalnego uruchomienia nie był dostępny dla posiadaczy dekoderów dedykowanych (brak było kanału na liście kanałów operatora, która nie była edytowalna), natomiast możliwy już był wcześniejszy odbiór takiego kanału na swoim własnym, niezależnym tunerze z włożoną do niego kartą CYFRY+. :)

 

No, ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten kanał, ale niestety, jakość obrazu nie powala na kolana. Niewiele się różni od wersji SD.

 

U mnie też świeci CC HD. Co do jakości - różnica jest wyraźna, ale jednak to HD na kolana nie rzuca. Po prostu jest lepiej, niż w wersji SD (która jest jedną z chyba najgorszych wśród programów SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem tylko wnerwia mnie że na dwóch dekoderach mam a na podstawoym nie ;) Lepiej byłoby to przełknąć jakby w ogóle na żadnym nie świecił. Po za tym zauważyłem, że przy przeszukiwaniu automatycznym dekodery 3000 i 5500 "łapią" więcej kanałów niż sagem, na którym Comedy Central HD musiałem ręcznie wyszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...