Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NGC to nie dubel

 

chodziło mi że jeżeli dodadzą NGC SD i NGC HD to jeden z nich będzie dublem drugiego i nie można tego liczyć jako dwa nowe kanały tylko jeden w dwóch wersjach.

edit: jak zobaczyłem ramówke to wychodzi na to że to jednak nie dubel, przynajmniej w wersji HD nie ma tego co w SD w tej samej chwili :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem usatysfakcjonowany kanałami "zastępczymi". Nie posiadam dekodera HD, więc FOX SD to dla mnie znakomita wiadomość. Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że wszystkie emitowane tam seriale są już w środku sezonów. Jak można zacząć oglądać serial od któregoś tam odcinka, a nie od początku? FOX SD powinien wejść do CP razem z FOX HD. Nie zrobili tego o jak widać mieli "zabezpieczenie" po wycofaniu paczki BBC.

 

Nigdy nie miałem styczności z NGC, ale patrząc na strone kanału zapowiada się świetnie. Wiele interesujących dokumetów. Zdecydowanie coś dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem co CP konsultantka powiedziała że od 1 lutego dołączą kanały National Geographic SD I HD, Disney Playhaus(nie wiem jak to się pisze;-) )i FOX SD.

Ale z tego co wiem to NG jest na wyłączność w Cyfrze + więc jakim prawem ma dołączyć co CP to nie wiem.

Jednak kolega @ artur_d3 coś wiedział już wcześniej przed nami także ni mniej ni więcej żegnaj BBC a także należy zapomnieć o Viasatach :censored:

 

EDIT:

Widzę że serwer SK już nie wyrabiają a jest TYLKO 240 paru userów :shock:

Ok. Jak tak sytuacja się przedstawia to daje najświeższe info.

W dniu 1 marca 2011 - oficjalnie - do oferty Cyfrowego Polsatu trafią dwa kanały dokumentalno-naukowe National Geographic Channel - w wersji SD i High Definition. Warto podkreślić iż oba kanały posiadają różne ramówki i do tej pory oferowała je konkurencja - Cyfra+ na wyłączność! National Geographic Channel SD pojawi się na pozycji 87 w EPG tunerów Cyfrowego Polsatu z kolei wesja HD kanału trafi na pozycję 107. Natomiast już 1 lutego w EPG tunerów Cyfrowego Polsatu pojawią się: Fox SD - kanał 68 oraz Playhouse Disney - pozycja 47. Dodam iż na częstotliwości 12,284GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK pojawiły się trzy plansze testowe INFO - wszystkie nadawane są na tych samych wartościach PID: 4161/4160 i kodowane w Nagravision 3.

 

Playhouse Disney łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą. Playhouse Disney wyznaczył wysoki standard kanałom dla najmłodszych na całym świecie. Jego ramówka, która powstaje w oparciu o program wczesnego nauczania, pobudza wyobraźnię dzieci i zachęca do nauki. Propozycje Playhouse Disney wspierają jednocześnie kilka obszarów rozwoju dziecka, zarówno płaszczyznę emocjonalną, społeczną, poznawczą, jak i fizyczną. Dzięki szczegółowo dobranym tematom, fabule i postaciom, Playhouse Disney kształtuje również zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność dziecka, wspomagając jego rozwój moralny i etyczny.

 

FOX (wkrótce także wersja SD) jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. Dzięki nowoczesnej i odważnej strategii programowej, opartej na czołowych amerykańskich produkcjach, należy do najchętniej oglądanych kanałów w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, w krajach Ameryki Łacińskiej, czy na rynku japońskim. Dociera do ponad 100 milionów gospodarstw domowych w 100 krajach. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych.

 

National Geographic Channel (SD i HD) skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Programy na antenie NGC to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 320 milionów domów w 166 krajach i w 34 wersjach językowych. W wersji HD jest dostępny, poza Polską, w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Włoszech, Kanadzie, Singapurze, Japonii, Holandii, Belgii, Portugalii, Szwecji, Norwegii, Danii, Australii, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Estonii, Litwie i Łotwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie jako abonenta oby platform zmiana na dużo gorsze.

 

Była paczka BBC teraz będę miał okrojoną jej wersję w C+. NGC miałem od dawna i fakt, jest to kanał godny uwagi (o wiele lepszy od kanałów Discovery). Disneya i tak nie oglądam bo nie mam 12 lat więc mi to zwisa.

 

Czyli w sumie nic nie zyskuję a okazuje się, że dopłacam ponad 70zł miesięcznie do Foxa i Formuły 1 w HD + Discovery HD którego nie oglądam. Cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NIEOFICJALNYCH INFORMACJI (INFOLINIA CP):

- po wakacjach albo jeszcze w wakacje pełen Multiroom

- wyłacznosc NatGeo z Cyfra+ wygasa 1 lutego

- niebawem pojawi się nowy dekoder od CPT

- oprócz tych 4 zapowiadanych nowości ma byc jeszcze 5 a mianowicie Discovery ID

- wkrótce na liscie pojawi się Radio na Wizji

- NatGeo mają być nadawane z tp C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NIEOFICJALNYCH INFORMACJI (INFOLINIA CP):

- po wakacjach albo jeszcze w wakacje pełen Multiroom

- wyłacznosc NatGeo z Cyfra+ wygasa 1 lutego

- niebawem pojawi się nowy dekoder od CPT

- oprócz tych 4 zapowiadanych nowości ma byc jeszcze 5 a mianowicie Discovery ID

- wkrótce na liscie pojawi się Radio na Wizji

No to podsumowując wychodzi na to że kosztem kanałów BBC pojawi się trójka kanałów które wymieniłem w mojej petycji jednak są inne znaki zapytanie np: co dalej z Das Erste z kanału 201 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Infolinii mówili, że kanały zostają i BBC źle sformuowało komunikat. To chyba mówi samo za siebie.

A NGC to pewnie oszustwo - jak ludzie zobaczą, że kanału w marcu nadal nie ma, to będzie za późno na wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy, czy w ogóle któryś z tych kanałów trafi do starych pakietów. Przecież mówiono, że nowododane kanały będą trafiać do nowych pakietów.

Co więcej od marca ramówka kanałów National Geographic i National Geographic HD ma zostać ujednolicona, więc nie wiem po co CP chce dołączyć obydwie wersje tego kanału :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pewnie uznał że kanały BBC są zbyt ekskluzywne i nie pasują do całej oferty, dlatego lekką ręką je wywalił.

Myślę że po protu nie mieli dość odpływu abonentów, po usunięciu E! Entertainment i TV 1000, więc chcieli zobaczyć co się stanie jak usuną kluczowe kanały z oferty. No i się doigrają moim zdaniem.

 

BBC to naprawdę super kanały, wiele premierowych programów kulinarnych i dokumentalnych. Brakowało mi ich kiedy zrezygnowałem z pełnej oferty CP. Świetnie że teraz będą w n-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie cyfrowy polsat straci poniewaz wprowadza bardziej wartosciowe kanały jak nat geo i zawartosc programowa jest znaczenie lepsza, a za łapczywość to niestety ale najwiecej straci samo bbc, bo stracili potencjalnie kolo 700 tys abonentow, bo co zyskali c+(1,5mln ) jeszcze nie wszystkie kanały i n (740tys), tylko prada jest taka ze w Cp mieli zasieg na jakies 3mln i teoretycznie każdy mogł ogladac ten kanał, a jesli wezmiemy c+ czy n i suma jest 2,2mln, ale co z tego jak nie kazdy ma dostep do pakietów w ktorych się bedą te kanały, a niestety prada jest taka ze to BBC podniosło cene, jesli CP by sie zgodził musiałby podniesc abonament, a jak mówia skapy dwa razy traci( i tu podwojnie straciło BBC poniewaz stracili duzo klientow to jeszcze dodatkowo abonentow i jak wiadomo słupki z ogladalnoscia drastycznie spadna chociaz prawda jest taka ze nie maja z czego poleciec, ale beda zblizone do ogladalnosci kanał zone, moze to zone wyprzedzi bbc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te kanały wejdą od pakietu familijnego? Bo jak nie to będzie to robienie w balona bo dotychczasowe bbc były w tym pakiecie Zależy mi tylko na nat geo SD i HD Fox y mi zwisają mam to w HD i tak nie oglądam. Byłoby super jakby w tym roku postarali się o viasaty tylko że to pewnie będzie już osobna paczka do płacenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Infolinii mówili, że kanały zostają i BBC źle sformuowało komunikat. To chyba mówi samo za siebie.

A NGC to pewnie oszustwo - jak ludzie zobaczą, że kanału w marcu nadal nie ma, to będzie za późno na wypowiedzenie.

Przestań już pisać te głupoty. Libicki wszystko potwierdził. Mówił o wycofaniu kanałów BBC oraz dołączeniu nowych kanałów.

Na infolinii pracują studenci na umowie na zlecenie. Przychodzą do pracy kiedy mogą i wielu z nich jest wciąż niedoinformowanych o tych zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...