Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekawy, czy w ogóle któryś z tych kanałów trafi do starych pakietów. Przecież mówiono, że nowododane kanały będą trafiać do nowych pakietów.

Co więcej od marca ramówka kanałów National Geographic i National Geographic HD ma zostać ujednolicona, więc nie wiem po co CP chce dołączyć obydwie wersje tego kanału :roll:

Skoro dołączają FOX SD i NGC w dwóch wersjach to wydaje mi się oczywiste, że trafią do starego Familijnego w miejsce kanałów BBC. Typowo nowych kanałów może i nie będą dodawać do starych pakietów, ale przecież ma to być rekompensata za usunięcie BBC, które były już w Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się znowu zaczeło. [beep]e n-ki nie wytrzymują, bo NGC będzie w Cp, no a przecież jak nie ma w n-ce to jak może być coś w Cp :brawo: . Taka prawda niestety. Oczywiście nie wiadomo czy NGC nie dołaczy też do N ale ile można w nieskończoność dodawać kanałów bez podwyżek. Zobaczycie 1 marca. Jeżeli nie miałaby to być prawda, to nie wypowiadałby się w tej sprawie Libicki. O Tvp HD nie wspominał on tylko ktoś inny. Także jednego możecie być pewni. NGC od 1.03 w CP. I przestancie pisać te dyrdymały o wyłączności w C+, bo najwyraźniej w marcu się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z NGC SD i FOX SD, ponieważ wg. mnie są to ciekawsze kanały... A co do Playhouse Disney to moja siostra już nie może się doczekać owego kanały, choć będzie jej szkoda Cbeebies...

A co do "INFO" musieli się pomylić z układem kanałów.PHDisney 47 a powinien być na 68, tak sam z FOX SD z 68 na 47...

Mam nadzieję, że to dopiero początek nowych kanałów, które zamierza dodać CP. Chętnie bym zobaczył wiele pozycji z C+ w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila do ICOK z zapytaniem, czy te nowe kanały będą dostępne dla wszystkich klientów, czy tylko w nowej pakietyzacji. Ciekawe kiedy i co mi odpowiedzą?

Dla wszystkich tych którzy twierdzą, że NGC jest na wyłączność w Cyfrze, jest wiadomość: http://media2.pl/media/73840-jedna-ramowka-national-geographic-ch.-hd-i-sd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się znowu zaczeło. [beep]e n-ki nie wytrzymują, bo NGC będzie w Cp, no a przecież jak nie ma w n-ce to jak może być coś w Cp :brawo: . Taka prawda niestety. Oczywiście nie wiadomo czy NGC nie dołaczy też do N ale ile można w nieskończoność dodawać kanałów bez podwyżek. Zobaczycie 1 marca. Jeżeli nie miałaby to być prawda, to nie wypowiadałby się w tej sprawie Libicki. O Tvp HD nie wspominał on tylko ktoś inny. Także jednego możecie być pewni. NGC od 1.03 w CP. I przestancie pisać te dyrdymały o wyłączności w C+, bo najwyraźniej w marcu się kończy.

@Bartas ile ci płacą za bycie obrońcą CP i Libickiego. CP jest platformą która najgorzej traktuje klientów. To co robili z Cinemx HD dla starych premium to szczyt [beep]twa. Wtedy zapowiadali że żadne nowe kanały nie będą nam dodawane. Jeśli to prawda to możemy w CP zapomnieć o nowościach, które będą w CP w zamian za BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak samo mogę się spytać ile płacą niektórym obrońcom n-ki. Ja nie wszystkie ruchy pochwalam. Stwierdzam tylko fakty, czyli oficjalne zapowiedzi Cp, którym to teraz próbuje zaprzeczać szukając byle jakich powodów.

NGC będzie w CP od 1.03 . Playhouse Disney i Fox SD od 1.02. I na tym ta dyskusja mogłaby ulec zakończeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie potrzebna jest ta cała wojna między userami to jednej, czy drugiej platformy. Nie rozumiem tego ja dziś jestem tu, a jutro jak będzie mi odpowiadało tam. Po co się zarzekać że coś jest do d. skoro może się coś zmienić w przyszłości i będę chwalił to pod niebiosa. Ale wracając do tematu.

Ja nie mam możliwości oglądania akurat CP w HD więc cieszy mnie kanał FOX poza tym NG jest świetnym kanałem i tu zyskam drugi raz. Bajek nie oglądam, ale wydaje mi się że jak się dzieciaki przestawią to nie odczują różnicy.

 

Jeśli chodzi o kanały BBC były świetne, chciałem je oglądać ale [beep]a ile można oglądać to samo ? Trzeci rok i nadal żadnych nowości. Wczoraj oglądałem odcinek top gear który widziałem już nie kłamiąc ze 20 razy... to co to ma być ? BBC jest ale na wyspach, bo w pl to zwykłe dożynanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi pan Libicki dziecka mi nie przekona( i jeszce stara śpiewka- wychodząc na przeciw oczekiwaniom...) a jak nowe kanały tylko w nowych pakietach to i ja się nie przekonam, i gdy będzie mozliwośc zerwania umowy to się nad tym poważnie zastanowię, nie lubie zmieniać czegoś co ogólnie nie jest złe, bo CP nie jest zły i mi odpowiada, ale to co się dzieje to nie jest do końca ok. Tak się też zastanawiam, CP mówi o wielkich kosztach za BBC, a jakoś N-ka bierze wszystko- tzn co N-ka bierze po duzo niższych pieniądzach jak CP- coś tu chyba nie tak jest. Jak by dodali te zapowiadane kanały, zostawili paczkę BBC i nieznacznie cenę podnieśli pakietów też bym zrozumiał, bo wszystko idzie do góry. Może chodzi CP o koszty z tel.kom. albo ich najnowocześniejszym int. ,OK, ale jest powiedzenie że "jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego", "albo rybki albo pipki "- pewnie to 3 w 1 zaczyna ich troche przerastać- takie moje odczucia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracili cztery kanały muszą się czymś ratować, w moim odczuciu kanały BBC, były naprawdę słabe, jedynie BBC Knowledge można uznać za wartościowy kanał ale także mnóstwo powtórek, o BBC Enterteiment nie wspomnę, ale to moje zdanie każdy może mieć inne, ale i tak dobrze, że w zamian coś zaoferowali National Geographic i Fox są na pewno lepszymi kanałami od wspomnianych BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak ja mam umowę z dnia 03.08.2010 na : pakiet familijny i pakiet HD to będę miał te kanały? A co z kanałami które ewentualnie by dodawali jeszcze oprócz tych? Czy stali abonenci są gorsi od nowych? Ktoś jest 15 lat z CP i nie dostanie nowych kanałów a ktoś od 2 miesięcy to dostaje ? - nie rozumiem tej polityki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w CP logicznie nie myślą. Przypomnę historię z Cinemax HD, który się nie należy bo mam podpisaną umowę na stare pakiety a nie nowe. I ich zapowiedź że podobnie będzie z każdym nowym kanałem. Obawa jest że dadzą w promocji (tak jak Cinemax Hd) na 2 miesiące a później wyłączą bo się nie należ bo mam stare premium nie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_

od 1 marca ma być jedna ramówka NG. De fakto CP doda tylko 2 kanały . Disneya oraz NG . Kanał Fox już był w ofercie. Jednak cwaniaki w tym CP siedzą. Dają mniej a twierdzą ,ze dali tyle samo :):brawo:

Fox HD jest w Cyfrowym Polsacie ale dla tych co posiadają dekodery HD oraz pakiet Fam HD jak ktoś nie posiada dekodera HD to samo będzie mógł oglądać na Fox więc dla tych co mają dostęp do Fox HD to dublowanie kanałów a dla tych co nie mają to zapewne dobra wiadomość :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla posiadaczy RelaxMIx (Mam to z dekoderem HD) jest to świetna wiadomość bo nie włączyli nam FOX'a HD a żeby mieć musielibyśmy mieć nowe umowy czyli Familijny HD i wyżej... ja tam się cieszę :jupi:

Fox SD i HD to takie samo przecież, w jakiejś kablówce mają FOX'a SD i HD, ktoś powierdził że ta sama ramówka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...