Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga

Ale przecież diabolek7 napisał, że usunięto m.in wszystkie kanały z portfolio Discovery z kanałów gwarantowanych umową, więc chyba coś musi być na rzeczy ;) Przecież nie wyrzuca się od tak kanałów z umów :D A kanały dzisiaj są na ulotce, a jutro może już ich nie być :D Niestety, takie jest życie ;)

@dziabolek7

A właśnie, napisałeś, że usunięto z umów m. in kanały Discovery, czyli to "m. in." oznacza, że usunięto coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentoris, nie ważne czy usunęliby część czy wszystkie kanały Discovery. I tak znajdą się abonenci, którzy to wykorzystają i uciekną do konkurencji.

Tak, zgadza się. Ale jeżeli by usunęli na przykład tylko TLC, to bym nie odszedł z CP, ale jeżeli wszystkie to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

 

Według najnowszych materiałów, które otrzymały Autoryzowane Punkty Sprzedaży, wiadomo już jakie kanały wkrótce zasilą ofertę Cyfrowego Polsatu. Tajemniczym kanałem Telewizji Polsat będzie Polsat Crime & Investigation, który ma zasilić ofertę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Drugą stacją, która także wejdzie do oferty Cyfrowego Polsatu będzie kanał History w wersji SD. Nie ma jednak jeszcze informacji, jakie pakiety zasilą owe stacje.

 

Żródło spam.org http://spam.org/index.php?readmore=21009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA to się uśmiałem, zasilą Pakiet Familijny HD, tak wynika z tych tajemniczych materiałów :)

 

to już o starych abonentach z starym familijnym zapomnieli :crazy: . Ciekawe co to za szajz ten polsat crime, co pewnie będą puszczać "Trudne Sprawy", "Dlaczego ja", :lol2: . hehe jestem ciekawy cóż to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSAT Crime & Investigation będzie miał identyczna ramówkę jak ten Crime & Investigation Network dostępny w Cyfra+.

Jedyna różnica to to że teraz Polsat zajmie się jego dystrybucją w Polsce i doda reklamy.

A ponieważ wielu liczyło na Discovery Historia i Investigation Discovcery - to można zapomnieć, bo o tej samej tematyce są History SD i POLSAT Crime & Investigation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...