Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak miałem rację to co obserwowałem od poniedziałku na dekoderze HD 6000 mojej babci i Motowizja wchodzi do PB dopiero dziś zauważyłem kodowanie i postanowiłem o tym napisać. sam @Urkisat sprawdził potwierdził i napisał o tym i miałem rację.😄 Teraz to się nie zdziwię że takie kanały jak Active Family, Studiomed też mogą wejść do PB bez przejścia do PM które jeszcze do nie dawna wydawało się było pewnym wyznacznikiem. 🙂

Pozycja, pewnie w nowym układzie kanałów bo stary jest zapchany do granic możliwości. 

@Bloo411Zgadzam się z tobą w 100%

@pablo21 I co teraz powiesz?

🙂 

@nix124Racja mój błąd stacja ma 9 lat, nie wiele się pomyliłem. 😄

Stawiam na pakiet L. Bo od dwóch tygodni jestem jego posiadaczem. 😄

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojtekmedia2 napisał(a):

To jest racja, kanały na wyłączność nie mają praktycznie w dzisiejszych czasach w ogóle sensu.  Teraz to głównie walka polega na tym czy abonent woli płacić mniej za kanały tematyczne C+ wybierając właśnie platformę C+ czy mniej za kanały Polsatu wybierając Polsat Box. I kiedyś wcale nie zdziwię się jak na prawdę, kanały premium od C+ trafią do PB. Oczywiście tu z ceną powiedzmy 30% droższą niż na swojskiej platformie.

Oczywiście, że tak może się wydarzyć. Coś co kiedyś byłoby nie do pomyślenia, ale sytuacja na rynku wymusiła to na nadawcach, bo streaming, jak wspomniałem wyżej, coraz skuteczniej podgryza platformy satelitarne i sieci kablowe. Na podobnej zasadzie do Canal+ mogą trafić podstawowe stacje Polsat Sport, tj. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, zbędną zapchajdziurą są: Polsat Film, Polsat Film 2, Polsat Rodzina, Super Polsat, TV6, Polsat Seriale, Polsat News 2, Polsat Games, Polsat Sport Fight, Polsat Reality, Polsat X, Polsat Doku. To stacje zrobione niskim kosztem tylko po to, aby zarabiać na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mati06 napisał(a):

@pablo21 I co teraz powiesz?

 

No a co mam powiedzieć? Zapewne kończy się okres wyłączności w ofercie Platformy Canal+ i kanał wejdzie także do oferty Polsat Box.

Do tej pory co roku C+Polska z nadawcą Motowizja TV HD odnawiał umowę na wyłączność ale jak widać skończyli z tym.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bloo411 napisał(a):

@patryszq, zbędną zapchajdziurą są: Polsat Film, Polsat Film 2, Polsat Rodzina, Super Polsat, TV6, Polsat Seriale, Polsat News 2, Polsat Games, Polsat Sport Fight, Polsat Reality, Polsat X, Polsat Doku. To stacje zrobione niskim kosztem tylko po to, aby zarabiać na reklamach.

Tak, szczególnie Polsat X i Polsat Film 2 do których tylko garstka abonentów ma dostęp i nie ma ich oficjalnie w żadnych pakietach. Zapewne taki zarobek na reklamach że "łohoho". Zgadzam się że większość które wymieniłeś to śmieciowe kanały.

@patryszq racja ten kanał też jest śmieciowy i pewnie w PB będzie hitem który trafi do pakietu L. :)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał(a):

A jednak miałem rację to co obserwowałem od poniedziałku na dekoderze HD 6000 mojej babci i Motowizja wchodzi do PB dopiero dziś zauważyłem kodowanie i postanowiłem o tym napisać. sam @Urkisat sprawdził potwierdził i napisał o tym i miałem rację.😄 Teraz to się nie zdziwię że takie kanały jak Active Family, Studiomed też mogą wejść do PB bez przejścia do PM które jeszcze do nie dawna wydawało się było pewnym wyznacznikiem. 🙂

Pozycja, pewnie w nowym układzie kanałów bo stary jest zapchany do granic możliwości. 

@Bloo411Zgadzam się z tobą w 100%

@pablo21 I co teraz powiesz?

🙂 

@nix124Racja mój błąd stacja ma 9 lat, nie wiele się pomyliłem. 😄

Stawiam na pakiet L. Bo od dwóch tygodni jestem jego posiadaczem. 😄

Patrząc na to że Motowizja HD jest kanałem motoryzacyjnym można spodziewać się jej ulokowania blisko kanału o podobnej tematyce a więc TVN Turbo zwłaszcza że na pozycjach 713 i 714 jest luka poprzedzona źle wsadzonym kanałem MTV Polska. Nie wykluczam też kopii Motowizji w sekcji sportowej gdzie wolne są pozycje 332 i 342. W starej sekcji kanałów bu wsadzić Motowizję trzeba byłoby przesunąć dalej CBS Reality, Super Polsat lub TVS zwłaszcza że pozycja 195 jest wolna. Dla porównania w mojej liście kanałów Motowizja zamelduje się na 107 pozycji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starej sekcji też można śmiało pokombinować z umieszczeniem likwidując zbędne duble, bo po co ich tyle? :) Kiedyś chyba zlikwidowali dubel Polsatu Rodzina za WP czy coś takiego? Dalej podtrzymuję likwidację W24 z pozycji 13 i umieszczenie tam Motowizji lub umieszczenie jej na kanale 100+ przy sportowych dublach. 

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Sam sie nie  kompromituj😂 Przy kanale są caid PB.

A przecież pierwszy o tym napisałem rano tak że wybacz, ale dobrze wiemy że on często robi kopiuj wklej. 

1 minutę temu, Michu_97 napisał(a):

Na starej pozycji też można śmiało pokombinować z umieszczeniem likwidując zbędne duble, bo po co ich tyle? :) Kiedyś chyba zlikwidowali dubel Polsatu Rodzina za WP czy coś takiego? Dalej podtrzymuję likwidację W24 z pozycji 13 i umieszczenie tam Motowizji lub umieszczenie jej na kanale 100+ przy sportowych dublach. 

Myślisz zw będą likwidować promo swojego kanału informacyjnego? 

@Poland332 czeka ma inny kanal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mati06 napisał(a):

A przecież pierwszy o tym napisałem rano tak że wybacz, ale dobrze wiemy że on często robi kopiuj wklej. 

Myślisz zw będą likwidować promo swojego kanału informacyjnego? 

@Poland332 czeka ma inny kanal.

Jak rozumiem pijesz tutaj do Sportklubu którego to wejście do Polsatu Box raczej nigdy się nie stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Na starej sekcji też można śmiało pokombinować z umieszczeniem likwidując zbędne duble, bo po co ich tyle? :) Kiedyś chyba zlikwidowali dubel Polsatu Rodzina za WP czy coś takiego? Dalej podtrzymuję likwidację W24 z pozycji 13 i umieszczenie tam Motowizji lub umieszczenie jej na kanale 100+ przy sportowych dublach. 

O pozycji 13 zapomnij bo najpewniej Wydarzenia tam zostaną choć nie wykluczam też że zostaną zastąpione przez Superstację 2.0 która to będzie także w naziemnym MUX4. 

8 minut temu, Mati06 napisał(a):

@PolandNie od C+

Na kanały z paczki C+ raczej bym nie liczył. Ten o numerze 5 może by nawet trafił na listę PB ale gdyby nie zmienił nazwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Polsat Box zrobił błąd że zmienił uklad tylko od pozycji 200 w górę gdyż w starej części jest tak duzy chaos że nawet argumenty o przyzwyczajeniach abonentów można śmiało wyrzucić do kosza. Dlaczego na przykład na pozycjach 5, 9 i 10 są kolejno Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe? Normalnie myśląca osoba dałaby tam raczej TVP3, TV Puls czy nawet TV6 albo Super Polsat. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy stwierdzasz? Napisz mi proszę ile procent abonentów Polsat Box ogląda kanały powyżej pozycji 200+? Może trochę ich jest np. ja oglądający TeenNick, bo chyba jest tylko tam na pozycji 503. Myślę o zwykłych niewymagających widzach jak mój tata, który zatrzymuje się na pozycji 110, ponieważ dalej jest dubel Polsatu, TVP, TVN itd. Ogląda jeszcze 112 TVP HD i tyle mu do szczęścia wystarczy ;) Przypominam, że na pozycjach 200+ dalej nie ma podstawowych kanałów od TVP czy TVN, a to także dużo zmienia. Swego czasu pamiętam jak w starym układzie był FilmBox Arthouse. Kiedyś wspólnie coś oglądaliśmy, pomimo polskich napisów, ponieważ dla nich taki kanał powstał. Dziś o tym kanale całkowicie zapomnieliśmy. 

3 minuty temu, Poland napisał(a):

Na pewno Polsat Box zrobił błąd że zmienił uklad tylko od pozycji 200 w górę gdyż w starej części jest tak duzy chaos że nawet argumenty o przyzwyczajeniach abonentów można śmiało wyrzucić do kosza. 

A co z podstawowymi kanałami TVP i TVN? One są tylko w starym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam i stwierdzam. Kanałów powyżej 200 pozycji raczej mało kto ogląda z racji zbędnych dubli na wcześniejszych pozycjach. Inna sytuacja byłaby gdyby układ kanałów w starej części listy kanałów zostal podzielony tak:

1 - 99 Stacje naziemne

100 - 189 Kanały ogólne i rozrywkowe

190 - 199 Kanały informacyjne (zamiast lokacji od 900 pozycji w górę)

Wtedy na bank odbiorcy sekcji filmowej, dokumentalnej, czy sportowej przenieśliby się do dawnej części listy kanałów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...