Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne posty, dwóch marudzących i jeden wierzący w coś, co się dumnie i na wyrost nazywa BOK, zatrudnia wszystkowiedzących konsultantów. Oni wiedzą dużo mniej niż niejeden abonent.

Co do Fimbox Action... co może lepiej opisywać kanał niż dokładna ramówka z obszernymi opisami pozycji?

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ ... 57C6.node3

Chodzi o jakiś artykuł w formie reklamy zachwalającej kanał najlepszy dla określonej grupy widzów?? Czy nie za dużo reklam w dzisiejszym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dyskusja! Próbuję się dowiedzieć dlaczego na oficjalnej stronie filmbox nie ma nic na temat Filmbox Action. To chyba nic dziwnego, że stacje tv posiadają swoje strony internetowe, z których można zaczerpnąć trochę info a nie tylko z programu telewizyjnego, a program stacji znalazlem dokładniej opisany niż na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://satblog.tvpolsat.info/index.php/2012/11/blog-rewolucja-czy-bez-rewelacji-w-cyfrowym-polsacie/

 

Pod tym linkiem na samym dole jest napisane:

"Ale już zapowiadam programy Universal w jakości HD. Na początku roku te kanały w Cyfrowym Polsacie. Na razie to jest nieoficjalna informacja, ale na 90% te kanały znajdą się w ofercie CP."

 

Hmm. Ciekawe ile w tym prawdy? Ciekawe czy gdy wejdą to pojawią się kolejne pakiety dla jeszcze nowszych abonentów i jeszcze nowsze oferty przedłużeniowe? I za każdym razem jak coś nowego będzie się pojawiało to umowa dłuższa o kolejne 15 lub 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś na temat zapowiadanych przez CP kanałów, których nie dodano do tej pory?

Konkretnie chodzi mi o kanał Travel Channel HD, był zapowiadany jako jeden z tych które zasilą listy CP jeszcze w listopadzie. Bardzo bym chciał go ujrzeć na dekoderze.

Kolejny który nie został dodany to Viacom Blink- kanał całkowicie zbędny(miałem do niego dostęp abonując n), ale jednak był zapowiadany.

Wolałbym by zrezygnowali z Viacom Blink i zamiast niego postarali sie o Discovery Historia choć to tylko marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na tvpolsat.info prostowali niedawno informacje o braku TCh HD i VB. Pisali, że zamiast TRAVEL CHANNEL HD dołączono zdaje się HUSTLER HD a zamiast VIACOM BLINK

SUNDANCE CHANNEL (tylko wersja HD pojawiała się w nieoficjalnych zapowiedziach, chociaż i tak oba kanały mają tą samą ramówkę i są nadawane w kompresji MPEG4, więc nawet posiadacze tunerów SD go niepodejrzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Travel Channel HD widniał przez pewien czas na stronie cyfrowego polsatu z dopiskiem nowość, potem go usunęli, taka ciekawostka :)

O viacom blink nie było nigdy słowa ani żadnej "ciekawostki"

 

Potwierdzam, infografika Travel Channel HD z dopiskiem nowość była widoczna jakiś czas na stronach CP- podczas aktualizacji związanej z wprowadzeniem nowych pakietów. Sam ją widziałem kiedy zapoznawałem się z zawartością pakietu Familijny Max HD.

Tak więc coś jest lub było na rzeczy. Prawdopodobnie okazało się że TCh HD dostępny będzie na wyłączność w nc+ i dlatego wycofano tą informację. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, Jednak raczej chyba powinno być sporo chętnych, szczególnie Ci, którzy mieli umowę z pakietami Sport HD i Extra HD po 20 zł powinni się zainteresować nową pakietyzacją :D Ja jakoś przeszedłem na nowe pakiety przedłużając umowę :wink:

 

Ja tam starej pakietyzacji zmieniać nie zamierzam Mam Familijny HD + Sport HD + Extra HD + Multiroom za 69 zł. Lepszej oferty na nowej pakietyzacji nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekp mów sam za siebie a nie za innych ,każdy sam decyduje a nie jak piszesz "że powinno się zainteresować" !

Po prostu taka jest moja opinia, że Ci abonenci CP powinni się tym zainteresować, ponieważ wątpię, żeby ktoś chciał płacić więcej, wiedząc, że jest możliwość mieć to samo za niższą cenę ;)

 

@McRochu, Ale mi chodzi o jeszcze starszą pakietyzację, wtedy co właśnie do nazw pakietów dodali słowo "HD", bo wtedy pakiet Sport HD kosztował 20 zł i pakiet Extra HD też kosztował 20 zł :wink: Dopiero później CP obniżył cenę tych pakietów do 10 zł w ramach jakiejś promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma zbyt dużo chętnych, którzy zechcieliby aneksować swoje umowy, by przejść na nowe pakiety z nowymi kanałami i stąd też wydłużenie okna otwartego z nowymi kanałami.

 

Dlaczego? Jak ktoś miał Familijny HD + Extra HD + Sport HD to miał za 79,90 a teraz może mieć to samo za 69,90 a przez jakiś czas nawet jeszcze dychę taniej ;) Premiumy też tańsze bo za 89,90 a jeszcze zamiast (moim zdaniem) marnej wypożyczalni HBO GO i IPLA w prezencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jak ktoś miał Familijny HD + Extra HD + Sport HD to miał za 79,90

Nie mam informacji na ten temat ale myślę że większość ma jednak korzystniejsze warunki tak jak np ja Fam + ext + sport + MR za 69 zł. A przynajmniej dużo osób ma ofertę w tej granicy. Jeśli się mylę - to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...