Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eee już kiedyś to było skasowali to wcześniej? bo ja widziałem kanał arte ale nie wiedziałem że nie było go na liście CP.

Też nie zauważyłem, że go nie ma, ale na to wychodzi, że był, potem go usuneli, a teraz ponownie przywrócili, bo nawet w serwisie http://www.tvpolsat.info o tym napisali, że powrócił na listę. Zresztą po tym co obecnie dzieje się w CP, to kto nadąży nad tym co oni wyprawiają ze swoją listą kanałów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą nowością "im plus", która dzisiaj wyczytałem na pewnym forum jest to, że słoneczko gaśnie.

Piraci nie edukują się już na tylu kanałach:

-Fox Life

-Discovery

-E!

-Cinemax

-Cinemax 2

-Kino Polska

-Zone Europa

-Zone Romantica

-HBO

-HBO2

-HBO Comedy

-TV1000

-ESPN

-BBC Entertainment

-BBC Knowledge

-BBC Lifestyle

-BBC CBeebies

-Wedding TV

-AXN Sci-Fi

-AXN Crime

-Zone Reality

-Zone Club

-Extreme S

-Jetix Play

-Jetix

-Boomerang

-AXN

-DLA ABONENTOW

-MTV

-VH1 Polska

-Discovery Science

-Discovery World

-Animal Planet

-Polsat Sport

-Polsat Sport Extra

-Superstacja

-Eurosport 1

-Travel

-Playboy

ciekawe czy dalej będą pociskać teksty w stylu pol[beep] :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście CP pojawiły się 3 nowe testy: TEST1 (266) (na pozycji 265 nadal jest test1, który nie jest tym samym testem co ten na 266), TEST2 (267), TEST3 (268). Wszystkie znajdują się na tp. CP. Co ciekawsze obecnie na TEST1 można oglądać TVN, co może oznaczać, że przyszłość kanałów TVN w CP jest już znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak. Umowa na kanały tematyczne TVN-u była do końca 2008 roku a na TVN i TN7 do 2011. Ale TVN znalazł jakiś kruczek że do 2011 ale pod warunkiem że będą tez inne kanały TVN-u. CP ich nie chce i uważa że może nadal nadawać TVN i TVN7. 1 styczna TVN wyłączy kodowanie N ze swojego transpondera wiec CP będzie musiał nadawać je ze swoje transpondera. Taka moja mała teoria spiskowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...