Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, za post pod postem ale nie mogę edytować.

 

Dzwonili z UPC i zaproponowali mi sam net 300 MB/s w cenie 44,99 PLN + koszty aktywacji 😤 (jakieś dwadzieścia parę złotych).

Nie wiem, czy to dobra oferta, dla "nowych" jest o 5 zł drożej....

No nic, poczekam, mam jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dobra oferta, z jakiej racji masz ponosić dodatkowe koszty za aktywację?

Jakie usługi streamingowe Ciebie interesują? Może być taniej przez UPC.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lakiman napisał:

Nie jest to dobra oferta, z jakiej racji masz ponosić dodatkowe koszty za aktywację?

 

Dokładnie takie samo pytanie zdałem i usłyszałem odpowiedź, że takie mają procedury 🧐

 

Już robiłem wstępną kalkulację i jakbym nie liczył to taniej mi wyjdzie bez udziału UPC. Wiele streamingów UPC nie ma, np. APV czy zaraz Disney+.

A te co mam obecnie to współdzielę, więc koszty się rozkładają 😎

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lakiman napisał:

wybrałbym światłowód  Orange IPTV lub T-Mobile.

 

No niestety, w mojej lokalizacji jest tylko i wyłącznie UPC...🥺

Alternatywy w postaci innego światełka nie mam, a na mobilnego neta nie chcę się zdecydować. Co po kablu to jednak po kablu.

Edytowane przez horas
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na przykład wziąć w ramach abo multiroom ze streaming boksem i tego boksa zabrać do drugiej lokalizacji, działa w każdej sieci UPC, oczywiście trudno powiedzieć czy tego nie zablokują (albo już nie zablokowali, ostatnio nie miałem kiedy sprawdzić). Wtedy masz tak jakby drugi abo w drugiej lokalizacji ale w cenie opłaty za multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Pakiet Horizon Max,Internet do 500 Mb/s, Telefon stacjonarny, Dodatkowe Multiroom HD
Pakiet Premium MEGA SPORT. Okres zobowiązania upływa 02.06.2022.

Pytanko chciałbym w ramach przedłużenia zrezygnować z mutirooma bo jest mi zbędny i zwiększyć

internet do 750 Mb/s. Jak to zrobić najlepiej?Mogę wypowiedzieć tylko sam multiroom a na resztę

przedłużyć umowę z nowym netem?Ktoś podpowie jak to zrobić dobrze technicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Zobacz bez dodatkowych opłat mecz ostatniej kolejki niemieckiej ekstraklasy! Starcie Leverkusen – Freiburg obejrzysz bezpłatnie w TV od UPC na kanałach:

97 na dekoderze Mediabox/CI+,

98 na dekoderze Horizon/TV 4K BOX.

Początek spotkania w sobotę o 15:30

 

Źródło: Facebook UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
Godzinę temu, szyzag123 napisał:

Siemka :)

Co prawda jeszcze mam rok umowy z Vectrą, ale zapytam was. Obecnie w vectrze mam to, co w podpisie. Dla mojego adresu jest oferta 174 kanały + 600 mbps internet światłowodowy z Viaplay w cenie (2 miesiące za free, później 115zł). Opłaca się?

Ja bym na Twoim miejscu próbował najpierw zadzwonić do opiekuna budynku UPC i zapytać o ofertę.

Kiedyś tak zyskałem lepsze warunki niż na stronie operatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Canal+ i Orange światłowód. Z tego pierwszego nie jestem zadowolony z drugiego i owszem. Trochę szkoda mi rezygnować z FTTH na FTTB, taki niby downgrade chociaż i tak nie gram online, potrzebne mi tylko stabilne łącze do telekonferencji i serwisów streamingowych. 

 

Zależy mi na UPC TV Go na Apple TV. Zastanawiam się nad ofertą bez zobowiązania za 109,99 (to megapaka za 99,99 ale bez umowy), żeby z jednej strony móc zrezygnować jakby coś nie działało. A z drugiej, jakbym był zadowolony, wziąc jakieś zobowiązanie na święta.

 

Pytanie szczególnie dla użytkowników aplikacji na Apple TV - czego mogę się spodziewać? Czy działa nagrywanie i odtwarzanie z chmury? Wiem, że dokładają dekoder 4k, ale nie mam zamiaru z niego korzystać. 

 

A może warto wziąc na 24m i mieć gwarancję fajnej oferty z Viaplay za stówkę?

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

"Play i UPC zaprosiły media na swoją pierwszą wspólną konferencję prasową. Odbędzie się za tydzień - 25.05.2022. Hasło konferencji to „więcej, lepiej, szybciej”. Można się więc spodziewać, że Grupa PLAY/UPC/ILIAD przedstawi swoją pierwszą, wspólną propozycję dla klientów. "

 

Źródło": GSMONLINE.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...