Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.12.2023 o 11:55, Marek99 napisał(a):

Zauważyłem, że na stronie moje.upc.pl w zakładce "Promocje" poznikały wszelkie pakiety/oferty dla abonentów pozostawiając jedynie NETFLIXa oraz promko z usługą mobilną od Playa. Czy też tak u was wygląda sytuacja?

Znikła promocja dla usługi NETFLIX na moje.upce.pl w zakładce "Promocje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ciąg dalszy wygaszania oferty UPC. Szkoda, bo konkurencja dobrze robiła dla klientów. A obecnie PLAY..... Nie walczy zbytnio o klienta. Jeszcze w czerwcu byle oferta UPC pod moim adresem. Pierwsze 2 miesiące 0 zł, kolejne 10 miesięcy 150 w tym full pakiet TV, Viaplay, C+ premium, eleven, Polsat Sport i internet gigabit. Jeszcze dawali Netflix za 0 zł z dopłatą 10 jak chciało się na 2 streamy , lub 26 na 4 z 4K. Wszystko za średnio 130 zł. Obecnie Play nie ma nic porównywalnego. Nie skorzystałem z tej oferty, tylko przedłużyłem Netię. Bo w Netii mam taniej ( gigabit internet FTTH i TV M 4K za 65 zł + Disney za 14,50) a TV dużo nie oglądam, więc uznałem, że nie jest źle w Netii. Ale obiektywnie oferta UPC była bardzo dobra. Obecnie to d.... a nie oferta promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Marek99 napisał(a):

Znikła promocja dla usługi NETFLIX na moje.upce.pl w zakładce "Promocje".

 

Bo "Adrianek (ag)" z WM opisał promkę, która od ponad roku wisiała. 😅

Pewnie po informacjach na tym forum, największy dziennikarz śledczy WM zalogował się do Moje UPC i dokonał swojego "odkrycia" :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sebagit napisał(a):

Obecnie Play nie ma nic porównywalnego. Nie skorzystałem z tej oferty, tylko przedłużyłem Netię. Bo w Netii mam taniej ( gigabit internet FTTH i TV M 4K za 65 zł + Disney za 14,50) a TV dużo nie oglądam, więc uznałem, że nie jest źle w Netii. Ale obiektywnie oferta UPC była bardzo dobra. Obecnie to d.... a nie oferta promocyjna.

 

Niestety dla Play czy Orange usługi TV (i net) mają wspomagać sprzedaż głównych usług, czyli komórek. Dlatego Orange w paczkach TV wciska telefon, przez co cena jest jaka jest. Mam tel u innego operatora i nie będę na siłę go zmieniał. U siebie mam Vectrę i coraz częściej o niej myślę. Na razie jednak siedzę w UPC, do czasu gdy nie będą kombinować w mojej ofercie - ne bezterminówce jestem już prawe 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Niestety dla Play czy Orange usługi TV (i net) mają wspomagać sprzedaż głównych usług, czyli komórek. Dlatego Orange w paczkach TV wciska telefon, przez co cena jest jaka jest. Mam tel u innego operatora i nie będę na siłę go zmieniał. U siebie mam Vectrę i coraz częściej o niej myślę. Na razie jednak siedzę w UPC, do czasu gdy nie będą kombinować w mojej ofercie - ne bezterminówce jestem już prawe 1,5 roku.
Vectra to oszuści, będą Ci podwyższali abonament co pół roku. Dla mnie to obecnie operator ostatniego wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem upc na orange szczerze met chodzi o niebo lepiej, tv śmiga, 6 miesięcy za 0zl, dobrem c+ eleven i mam to akurat na 4miesiace za 0zl, do tego mistrzowska piłka i nic więcej do szczęścia nienpotrzebuje, pingi w upc 18 a w orange 7, . Niestety z play mi nigdy po drodze nie było jakość ich usług była na zenujacyn poziomie a ich obecni konsultacji to dno totalne, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując jakość bezpośrednią z naziemnej z kablówkową  nie jest jednak  na korzyść tej pierwszej?

UPC przez kabel oferuje kanały HD w standardzie 1080i.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play stawia na swoje rozwiązania, pozostałość po UPC traktuje jak cos drugorzędnego. Może jeszcze z 2-3 lata i usługi dawnego UPC już będą tylko wspomnieniem. Pozostaną może jedynie kanały w telewizji naziemnej gdyż UPC ma sporo umów podpisanych z wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi na usługę tzw. AZART.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś szczegółowy wykaz kanałów w jaką jakością (video i audio) nadaje dany kanał, włącznie z wyborem wersji językowej oraz w jakiej kompresji wideo jest nadawany (MPEG 2/MPEG 4/HEVC) ?

Jakiego systemu kodowania wykorzystuje Play w swojej usłudze IPTV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...